Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cennetten Dünyaya...

3 posters
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Cennetten Dünyaya... Empty
MesajKonu: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 5:31 am

Toriyoshi Melek Ölümlerinin Arttığını Farketti.Fakat Kimin Tarafından Öldürültükleri Bilinmiyordu.Karakura Şehrinin Kuzey Kanadında Daha Bugün 3 Adet Melek Öldürülmüştü.Bu Olayı Çözmek İçin Dünyaya indi.Hemen kanatlarını sakladı.Sağda Solda Kadınlar vardı.Bir Sürü Çıtır Denebilecek Leziz Varlıklar.Sağ Köşede Duran Güzel Göğüslü.Güzel Tenli ve Ateşli Birini Gördü.Hemen Yanına gitti ve Alçak bir ses ile ''Merhaba Benim Adım Toriyoshi.Sizin Adınız Nedir Hanımefen...Lanet Olsun Yoruichi Sen nasıl Bir Kadınsın Her Yerde Karşıma Çıkıyorsun!.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 5:35 am

Bizim Sapık Yine İş Başında Beni Tanımamıştı Ve Hey Bu Sefer Ne Raporu Geldi Benim Varlığımımı Fark Ettiler Cennete Very Happy Diye Espiri yaparım Artık Bozulmasın Diye . Sonra Eee Bu Sefer Ne Oldu Toriyoshi , Toriyoshi Çok Uzun Ben Sana Notic Desem Mahsuru Olmaz Demi Very Happy
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 5:47 am

Toriyosi Alçak bir ses ile ''Tamam amk.Notic diyebilirsin!Ne yapıyorsun BUralarda.Senin Gibi Çıtırlar Benim Gibilerine Kurban Gidebilir zaman Kötü KOlla Götü Anladın sen.Herneyse Konumuza geçelim.Burada Melek Ölümleri İçin Araştırmaya gelmiştim.Son Zamanlarda karakuranın Kuzey Kanatında Rejatsu Değişimleri Hissetinmi?.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 5:50 am

Meleklerin Raitatsusunu Sezdım ama Birden Yok Olmuşlardı Bende Geri Gittiler Sandım ve Çok Güçlü Bir Raitatsu Vardı Senin Raitatsun Sanmıştım Ne oldu yoksa Meleklerin Başına bir Şeymi Geldi. Sanırım O Hissetiğim Raitatsu Bir General in Raitatsusuydu Peki Nerde Ölmüşler Biliyormusun ?
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 5:57 am

Toriyoshi Alçak bir ses ile ''Evet Biliyorum.Beni Takip et.Faydan Dokunabilir''.Dedi.Toriyoshi Kuzey kanadına Seri bir şekilde Uçmaya başlıyordu.Etrafta Kimse Görünmüyordu.Düz Süzülmeye devam etti.Kafasını Arkaya çevirdi.Yoruichi Takip ediyordu.Tekrar Kafasını Öne Çevirdi ve havada Durakladı.Alçak bir ses ile ''Buda Ne lan.Lanet...Bundan nasıl Haberim Olmaz.Lanet olası meleklere Ne oluyor Böyle!.

Toriyoshi Bir Cehennem Kapısının Yanında 3 adet kazık Görmüştü.Kazıklara Melekler Kalbinden Geçirilmişti.Tüm Vücutlarından Kan Akıyordu.Fakat Bir Aksilik Vardı.Melekler Kazıklara Geçirilmesine Rağmen canlıydılar ve Çığlık Atıyorlardı.

Toriyoshi Donup Kalmıştı.Yüksek bir ses ile ''BUda Ne laaaaan.Orospu Çocuklarıııııııı!.Bunun Anlamı Ne Oluyor!.Meleklere Ne yapıyorsunuz!''.Dedi.

O Sırada 3. Seviye Bir General Kapıdan Geldi.Normal Şeytan Görünümü vardı.Tehlikeliye Benziyordu.TOriyoshiye Döndü Alçak bir ses ile ''Bu Melekler Artık Bizimdir''.Dedi.
Rinkushichi

Rinkushichi

Tecrübe Puanı : 6456

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 1686 Gold

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:03 am

" Yinemi şu 2 si bela peşinde yanlarına gitmeliyim " Karakura nın kuzeyine doğru koşarım ve dağda 2'sini görürüm durun bi saniye orda bir şeytan vardır ortalarına fazla etkisi olmayan bir patlayan kunai fırlatırım bu sis yaratmaya yeterdi o sırada çakramı ayaklarıma toplayıp dopruça şeytanın yanına gittim 4 kage b. cıkartıp onu tutturdum ve vaccum wave yaptıgım gibi geriye fırladım ve oraya dogru bir patlayan kunai attım
https://www.facebook.com/RebornXI
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:07 am

Off Yinemi Siz Lanet olasıcalar Bir işiniz Varsa Meleklerden Ne istiyorsunuz Bana Gelin Ve Gününüzü Göstereyim. Derim Ve Ban Kai ( 2x Hız 2x Saldırı ) Holow Maskesi Takarım ( 2x Hız 2x Saldırı ) Rin İn Klonları Seytanı Tutmaktaydı Hemen Elimde Büyük Bir Cero Biriktiririm Ve Şeytana Sallarım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:18 am

Yoruichi ve Rinin Saldırısı Başarılı.Fakat Generalin Vücudunu Hiç Bİr Şey kesmedi.General YÜksek bir ses ile bağırarak''Beni KÜçüksemeeyin Ruhani Varlıklarrrrrrr!.Dedi.Daha Kılıcını Savurmasına Gerek Kalmadan Enerjisini Saldı.Toriyoshi Işınlanıp Rinin ve Yoruichinin Kolundan Tutup 3 Metre uzağa götürdükten Sonra Arkalarına Geçip Kanatlarını Açtı.

Cennetten Dünyaya... Nuclear-bomb-explosion

Büyük Bir patlama Olmuştu.Toriyoshinin Kanatları Sayesinde Patlamadan Kurtulmuşlardı.

Toriyoshi Rine Ve Yoruichiye Döndü.Alçak bir ses ile ''Aptallar.Bundan sonra ben Konusurken Sözümü Kesicek haraket yapmayın.Sizden yardım etmenizi İsterim Bana Zararınız Olmasın''.Dedi.

Şeytana Öfkeli Bir Şekilde Bakıyordu.Alçak bir ses ile ''Burada Yaptığınız Şeyin Amacı nedir Lanet Olasıca.Ne tür bir şey yapmaya çalışıyorsunuz.Meleklerin BU Hali Ne Böyle.Bedenleri Kırmızılaşıyor.Bunları yaptıktan Sonra Buradan sağ Çıkabilecğenimi sanıyorsun?.

3. seviye GEneral:

Belki Sağ Çıkamayabilrim.Ama Melekleri Şeytana Dönüştürerek Ordu Kurmayı Düşünüyoruz.BU Deneyler Çoktan Başlamıştı.Biraz Geç Oldu Ama Söylememde Fayda var.Dünyayı Bize Verirsen Seni Sağ Bırakırız''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:25 am

Ne Melekleri Şeytanamı Döndürmek ( Holow Maskem Kırılır ) Nasıl bir Cani Bunu Düşüne bilir Saf İyilik Bir Varlığı Ne Cürettle Onları Yok Etmeye Çalışırsın Seni Lanet olası Şeytan Sen Bu İsme Bile Laik Değilsin Seni Parçalara Ayıracağım . Bir Açıgında İşin Biticek Lanet Olası. Ve Notic ' e Hadi Notic Bitir İşini xD xD
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:26 am

Ne nasıl böyle birşey yaparsın kahrolasıca hayvan öldürcem seni hadi notic saldır şuna Very Happy
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:38 am

Toriyoshi Alçak bir ses ile ''Benim hayatımı Senmi Bağışlayacaksın General?.Benim Ruhumu Senin Baş Şeytanın Bile Bağışlayamaz.Seninle Muhatap Değilim.BU Lafları Söylediğin İçin Hİç Affedilmeyeceksin.Bu arada Senin Şu Kral ucubesine söyle.Ona bir Mesajım var.1 Generali Daha eskildi''.Dedi.Ardından Toriyoshi Çok seri bir biçimde Kılıcına Enerjisini YÜkleyip 3. seviye Generale Fırlattı.

Cennetten Dünyaya... Nukleer-patlama

3. Seviye General Ölmemişti.Fakat Kanlar İçinde yere Yığışmıştı.Zor Nefes Alıyordu. Toriyoshiye Kafasını Çevirdi.Kızgın bir ses ile''Orospu Çocuğu.Okadar Zamanda Nasıl Güçlenebildin.Daha Bir Kaç yıl önce Ağlayan Bir Bebektin.Sen nasıl Baş Melek Olabilirsin!.Dedi.

Toriyoshi Generalin Yanına gitti ve Boynuna Kılıcını Dayadı.Alçak bir ses ile ''Senin Gibi Ucube Bunu anlamak için Benim Elimden 10 Kere daha ÖLmek Zorunda''.Dedi ve Boynunu Uçurdu.

Toriyoshi Evrim Geçiren Meleklerden 2 sini Cennete Işınladı.1 Tanesini Orada Bıraktı.Rin ve Yoruichiye döndü alçak bir ses ile ''Off off.Her Neyse Şimdi yardımız Gerekicek.BU Meleği Şehrin En sakin yerine Götür YOruichi.Şu anda Yarı baygın biçimde.Onu Tüm gücün İle Bakudou Sanatı İle Bağla.Ben Geliceğim.Rin Sende Meleği Yoruichinin İstediği yere taşı''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:42 am

Rin Sen Kendini Yorma Ben Çok Hızlıyım Haritada Bak Burası Benim Gizli Antraman Saham Oraya Götürüyorum Kimse Olmaz Orda Derim Ve Ban Kai Acıkken Flaş Çığlıgı Açarım .Ardından Holow Maskemı Takarım Maske Cabuk Bitiyordu O yüzden Hızlı olmalıydım Hemen Meleği Alır Oraya Götürürüm Cok Yorulmustum Ryuu Vagırdım Ve Ryuu Tum Gucunu Bana Vermenı İstiyorum Ryuu nun Gucunu Alırım Ve Tüm Gücümle Bakadou 61 Yaparım Ve Raitatsumu Sabit Bir Şekilde Tutmaya Başlarım Ardından Oturup Odaklanırım ( Konsantre Olurum. ) . Ve Yere Sakın Rahatsız Etmeyiniz Yazarım.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:46 am

Yoruichi gidip 2 meleği bıraktı Baş şeytan yaralı bi şekilde duruyordu yüzüne bir tekme geçirerek planlarınızın detaylarını öğrenmek isteriz derim ve notic' e " şimdi napıyoruz " derim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:52 am

Toriyoshi Yoruichinin yanına Işınlandı.Surat İfadesi Birden Kırgın bir İfadeye Dönüştü.Alçak bir ses ile ''Lanet Olasıcalar.Melekleri Şeytana Dönüştürmüş Gerçekten.Melekleri Öldürmek Zorunda Kaldık.Eğer Öyleyse.Melekleri Şeytana Dönüştürürken Şeytan Ruhunu Kullanmışlardır.Yani Bu meleğin içinde bir Eski bir şeytan ruhu yatıyor.Orospu Çocukları''.Dedi.Melek yavaş yavaş Uyanıyordu.Gözlerini açtı.Simsiyahtı.Alçak bir ses ile ''Neresi Burası.Baş Melek efendimiz.Beni Hemen Çözün.Ben Kazığa Geçirilirken ÖLmemiştim.Hayla Yaşıyorum.Efendimiz Lütfen Beni Çözün.Size Söyleyeceklerim var''.Dedi.

Melek Yoruichiye Döndü''Artık çözebilirsin Yoruichi.Size Söyleyeceklerim var''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:55 am

Hey Hey Dur 1 Saniye 1. Adımı Nerden Biliyorsun 2. Seni Çözmek İçin Baş Melek Değil Kralı Gelmesi Lazım . Eğer Böyle Davranmaya Devam Edersen Daha Fazla Raitatsu Veririrm Ve Dada Sıkı Yaparım . Eğer Hareket Edersen Sinin İçin İyi Olmaz Derim. Hemen Kısık Sesle Ne Yapcaksın Notic Bu Kahrolası Rin de Nerde Kaldı Böyle Ona Güvenmek Bile Hataydı.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:58 am

" yine bu aptal nereye ışınlandı raitatsu'ssuna göre Yoruichi ile beraber" galiba bana ihtiyaçları yok der ve çeker giderim.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 7:03 am

Rinkushichi demiş ki:
" yine bu aptal nereye ışınlandı raitatsu'ssuna göre Yoruichi ile beraber" çakramı ayaklarıma toplayıp oraya giderim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 7:08 am

Toriyoshi Meleğe Kafasını çevirdi.Alçak bir ses ile ''Oyyy Kıyamam Sana?.Seni Burada Yanlızmı Bıraktılar?.Kimler Yanlız Bırakmış Benim Meleğimi!.Dedi.Daha Sonra Enerjisini Yumruğunda Bİriktirip Meleğin Karnına Vurdu.Meleğin Karnı Delinmişti.Kan Kaybediyordu.Kalın Ve Kızgın Bir Ses ile ''Rejatsunu Hissedebiliyorum Orospu Çocuğu.Rol Yapmayı Kes!.Bu Roller Bana İşlemez!''.Dedi.

Meleğin GÖzleri Simsiyah Olmuştu.Kıayfetleri Kırmızılaşıordu.Alçak bir ses ile''Fena Değil Baş Melek.Bu Numarayı Senin Gibi Altına işeyen çocuklarda genelde işe yarıyordu.EHuheauehauehahaaaaaaaa.Bir Meleğin Vücudu Ne kadarda Saf Rejatsuya Sahip böyle.Bu Gücü Sevmeye başladım''.Dedi.

Toriyoshi alçak bir ses ile ''Baş Şeytanına İlet.Bir Şeytan DAha Dünyadan Azaldı.Yoruichi Bu Lanet Şey İçin Elimi Bile Kirletmek istemiyorum.İster Öldürün.İserseniz Mühürleyin Sonsuza kadar azap çeksin.Seçim şansını Size bırakıyorum.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 7:12 am

Peki Notic Ateşe Karşılık Ateşle Cevap Vereceğim Üzgünüm Hayla Bir melek Ola Bilir İçinde Ama Artık İşin Bitti Acı Çekerek Öleceksin Lanet Olası. Kılıcım İle Önce Kanatlarını Keserim Ardından Alev Kırbacı İle Ellerini Ve Bacaklarını Koparırım. Sonunda İse Alev Eldiveni İle Suratını Düm Düz Ederim Ve Notic Şimdi Ne Yapcacağız.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Cennetten Dünyaya...   Cennetten Dünyaya... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 7:39 am

Görev Tamamlandı.Araştırma Görevleri Devam edicektir.Ödülleriniz verilecektir.

Cennetten Dünyaya...
1 sayfadaki 1 sayfası