Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Empty
MesajKonu: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:25 am

Karakuranın üstünde dev bir garganata deliği açıldı içeri girin ve hollowları yenin kapı kapanmadan geri çıkın... İçerde 100 den fazla hollow ve bilgilere göre 1 tanede vastro var...

Xp: 550
Gold: 1500
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:38 am

Soul Soceity Den Mesaj Geldi . Bir Yarık Görünmüş Hemen Shunpo İle oraya Varırım . Yarık Büyüktü Demekki Menoslar Var İçeri Dalmak Tehlikeli Ola Bilir. Ama Bu Aksiyonu Kaçıramam . Hemen Delikten İçeri Girerim İçerde 1oo E Yakın Hollow Vardı . Kahretsin Sayıları Fazla Ama Bende Az Değilim.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:48 am

Kage işleriyle uğraşırken bir ninja gelip karakura şehrinde garganta göründüğünü söyledi. Bu shinigamilerin kullandığı bir şeydi. Ama bu farklıydı. Hemen oraya gittim. Oraya vardığımda yori içeri giriyodu. Bende hemen atladım içeri. Selam yori dedim. Eğlence var dediler bende geldim dedim. 100 tane hollow vardı. Hemen savaş pozisyonu aldım.
https://www.facebook.com/emre.demir3
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:52 am

Ortalıkta dolaşırken birden havada bir portal gördüm ve içeri girdim burası las nochesti. KArşımızda 100 adet hollow vardı. Hemen zampaktomu çektim. Diğer elimdede sakuru getsuga tenshomu hazır beklettim Ve yori ile saskeye selam dostlar dedim.

Admin:

İçerde tam olarak 120 adet hollow war hepinize 40 hollow düşüyo size saldırdılar hepsini yenin...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:55 am

Tam istediğim oldu Ban-Kai Pekala Dostlar Sizede Selam Herkes Bi rBölgeyi Aldığına Göre Saldıra Biliriz Hadou 63 Atarım Holowlara Ardından Zampaktoumun Raitatsusunu Düzenleyim Ryuujin Jakka Atarım ( Gentsuga Tenshio Gibi ) Hemen Geri Çekilip Raitatsu Toplarım . Ve Savunmada Beklerim.

En son Yoruichi tarafından Paz Mayıs 20, 2012 8:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 8:04 am

Tuhakito'da gelmişti. Selamına karşılık verdim. Hollowlar saldırıyordu. Eğlence başlıyor dedim. Hemen bijuu modu açtım. Hollowlara bir bijuu dama attım. Sonra bijuu modu kapatıp 5 tane klon çıkarttım. Onlarla da hollowlara havadan goukakyuu no jutsu yaptım. Ben geride savunma pozisyonunda kaldım. Bir klon daha yapıp onu yanımda beklettim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 8:09 am

Toriyoshi'nin Cennette İşleri kısa süreliğine bitmişti.Canı sıkılıyordu.Arkadaşlarını ziyaret etmek için dünyaya ışınlandı.Başını kaldırdı ve sağa sola bakmaya başladı.Yoruichinin sasukenin ve kayanın rejatsularını seziyordu.Çok yoğundu.Rejatsuları takip etti.Büyük bir savaş yaşanıyordu.Toriyoshi Kanatları ile havaya uçtu ve savaşı izlemeye başladı.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 8:15 am

Admin 1:
Saldırılar başarılı: Emrenin tarafındaki hollowlar: 25/40, Yoruichinin tarafındaki hollowlar: 27/40

Ben:
Hemen sakuru getsuga tensho fırlatırım(2 tane) arkasından reiatsumu kılıcımda biriktirip getsuga tensho çakarım bir hollowun arkasına geçerim ve bıçağım ile keserim. Kalan hollow: 29/40

Admin 2:
Hollowlar çok kızdılar ve deli gibi saldırmaya başladılar...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 8:37 am

Artık Yeter Holow Maskemi Takıp kalan hollowlara cero atarım . ve hey iyimisiniz. bu çok kolay oldu birazdaha sertlerin geleceğini umuyordum . ama şansımız yokmuş burası büyük bir yer . cero patladıktan sonra hemen zampaktouma raitatsu aktarıp ryuujın jakka atarım . işte bu sizi lanet hollowlar.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 8:57 am

Bi bitmediniz amk derim. Bijuu moda tekrar girerim. Hollowlara daha güçlü bir bijuu dama atarım. Sonra klonlarımla bu sefer Raijū Hashiri no Jutsu yaparım. Sonra klonlarımı geri çekerim. Etrafımı kapatırım. Dahası gelicek hazır olmalıyım derim. Hemen bijuu modumu kapatıp lightining armour açarım ve beklerim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 9:04 am

Ben:

Bütün reiatsumu elimde toplarım sakuru getsuga tensho yaparım ve onu fırlatırım(nekadar güçlü olduğunu siz anlayın) arkasından kılıcmlar aralarına dalarım ve kesmeye başlarım ve bağırırım son adamıda öldürdüm sizin durmunuz nasıl ?

Bütün hollowlar öldü Ama kapı kapandı çok uzakta bir kapı görüldü oraya gidin. oraya gittiğinizde 30 adet menos gilian vardı...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 9:26 am

hiç hollow kalmamıştı ama uzakta bir kapı vardı kapıda 3o menos vardı herkes 1o tanesini alsın diyip ortadaki menoslara elimde cero cero biriktirip attım . ardından hizli shunpo ile gidip birinin kafasına bir zampaktou darbesi atarım geri çekilip savunma pozisyona geçip saldırılarını beklerim.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 9:29 am

30 menos ortaya çıkmıştı. 10 benimdi. Hemen 10 tane daha klon yaptım. 5 tanesi beni koruyordu. Diğerleri ile menosların kafalarına tüm güçte hell stab yaptım. Sonra kalan 5 klon ile de mesonlara doğru goukakyuu no jutsu yaptım. Bende geride savunma pozisyonunda bekledim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 9:58 am

Ben:

İlerde bi kapı vardı ama önlerinde 30 menos vardı zaten 20 tanesini kapılmıştı bile bende 10 taneswine daldın onlara karşı shuppo yaparken seri bir şekilde 3 tane getusga tensho fırlattım...

Admin:

Saldırılar başarılı:
Yoruichi: 3/10
Saske: 4/10
Ben: 4/10
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:07 am

3 menos Ölmüştü . Artık Hepsini Seri Bir Şekilde öldürmeliydim . Alev Kırbacını Alıp Süper Nova Sıcaklığına Getiririm. Hemen Yatay olarak Menoslara Sallarım ( bkz Renji menos ormanında Zabimarunun shi kai si ile yatay olarak bir çok menos öldürmüştü ) . Hemen Geri Çekillip Holow Maskesini Takarım. Elimde Bir Cero Biriktirip Atarım.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:29 am

4 tane menos kalmıştı. Diğerleri gebermişti. Hemen bijuu mod yaptım. Yüksek hızla arkalarına geçtim. Sonra bijuu dama attım. Dikkatleri dağılıncada 8 jklonumla her birine chidori yaptım. ( Her menosa 2 klon saldırıyo.) Sonra hemen kalan 7 klonumun arkasına geçip bijuu modu kapattım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:36 am

Hemen bütün güücmle bir saskuru getsuga tensho yaptım ve menoslara fırlattım ve patlattım. Birden kapı kapandı ve birden önümüzde 5 tane daha hollow çıktı ama reiatsuları çok baskındı hemen siz kimsiniz diye bağırdım...

Menoslar öldü fakat bu seferde arrancalar size saldırdı... 5 tane...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:49 am

Arkama Çekilirim Ve Hemen Zampaktouma Raitatsu Aktarırım Ardından Hızlı Saldırı Yaparım . Menosların Çoğu Ölmüştü Bende Hemen Kırbacı Bir Menosun Suratına Vururum . Holow Maskemi İptal Ederim . ( Kaç tane menos kaldığınıda yazsan iyi olucak ) . Arkaya Çekilip Savunmada Beklerim.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:52 am

5 tane arrancr gelmişti. Birini gözüme kestirdim. Hemen özel kılıfımdan 3 tane shuriken çıkarttım. Arrancara atacak gibi yaptım. Ama arkasına attım. Yere saplandılar. Hemen bijuu mod açıp arrancara bijuu dama attım. Sonra arkasına attığım kunailerdeki hengeyi bozdum. Aslında onlar önceden hazırladığım klonlarımdı. Arrancara arkadan 1i ile raikiri yaptım. Diğerleri ile de goukakyuu no jutsu yaptım. Bijuu modu kapatıp savunmada bekledim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:55 am

Korkmaya başlarım ve sadece savunma moduna geçerim...

Arrancalar shuppo ile kaçmayı başardılar ve cero fırlattılar...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:59 am

cerodan kaçmak için bakadou 81 yaparım Nereye Kaçıyorsunuz Kırbacı bir Arancarın BAcağına Dolar Çekerim ( Süper Novada ) Hey Kacmalarına İzin Vermeyin Hemen Yakalamalıyız Ve Bu Hollow Cehheneminden çıkmalıyız. Raitatsum azalıyor . Hemen Raitatsu Toplamaya Başlarım.

En son Yoruichi tarafından Paz Mayıs 20, 2012 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:02 am

Ceroyu engellemek için hemen rashumor yaparım. ARdından bijuu moddayken arrancarın arkasına geçerim ve bijuu dama atarım. Öndende klonlarımla en üst seviyedeki hell stabb yaparım. Ve sonra arrancarın önüne geçerim ve tekrar bijuu dama atarım. Geri çekilirim. Savunma pozisyonuna geçerim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:09 am

arrancarın bacağı koptu... Ama hızlı yenilenme sayesinde geri çıktı... Cero başarılı kolundan hafif yaralı 1 arrancar fakat hellstablar çok yavaştı 2 arrancar portal açtı ve kaçtı... Ama 3 tanesi zampaktolarını saldı.

Tuhakitonun karşısındaki: Erkek-ateş elementi-salınım özelliği: elleri ve vacakları yanmaya başladı gözlerindende ateş çıkıyo...
Saskenin karşısındaki: Erkek-Şimşek elementi-salınım özelliği: Şimşekten kanatlar çıktı ve üstünde çok garip kemikten bir zırh oluştu
Yoruichinin karşısındaki:Kız-Elemntsiz ama çok hızlı-salınım özelliği: Her tarafı parlamaya başladı...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:13 am

Harşımdaki Hızlıydı Ama Benim Hızıma Yetişe Bilecekmisin . Kırcı Üzerine Atarım ama Kacacagını bıldıgımden . Hemen Alev Eldivenini Süper Nova ya getiririm ( Vurduğumda Kül olur ) Shunpo İle Kaçarken Arkasına Geçip Tüm Gücümle Alev Eldivenini Arkasından vururum. Hey Çocuklar Siz Ne Haldesiniz.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:17 am

bi bitmediniz amk derim. Bijuu modu açarım. Havaya tüm klonlarımla goukakyuu no jutsu yaparım. Hava ısınmaya başlamıştı. Bulutlar elektrikleniyordu. Bunu hissediyordum. Tam kıvamına gelince. Elimi kaldırdım. Havaya baktım. Tamamen elektriklenmişti bulutlar. Arrancara dönüp gülümsedim ve kirini kafasına indirdim.(Işık hızında iniyo şimşek.) Ama işimi sağlama almak için kirini yaptıktan sonra 2 tane ard arda bijuu dama attım.

Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hollow istilası 2(fiil)
» Hollow istilası 3
» Notic Frozen Ana Hikaye