Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Baş Şeytanın Oğlu

4 posters
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 8:23 am

Karakura Şehrinde Uzun Zamandır İğrenç Rejatsular Seziliyordu.Şeytanlar Eskisine göre daha fazla aktifti.Dünyanın Sonuna Yaklaşıldığını İşaret ediyor,Her tarafa Kötülük Hakim Oluyordu.Cennette Ulaşılan Raporlar Doğrultusunda Baş Şeytanın Kendine Göre Planları Olduğu Anlaşıldı.Planların Başında ise Kendi kadar Güçlü Birini Yetiştirmek.Yetiştireceği Kişi İse Oğlu idi.

Baş Şeytanın Oğlu daha bir bebekti.Eğer Bu bebek büyür ve Gelişirse yeni baş şeytan olacaktı.Bu Bebek bir şekilde öldürülmesi gerekiyordu.Fakat Bunlardan Daha Önemlisi BU Bebeğe Dünyada Ulaşmak İçin Yerinin Bulunması gerekiyordu.Büyük İhtimalle bebeğin etrafında bir sürü Koruması olucaktı.Bir Şekilde Korumaların yarılması Gerekiyordu.

Toriyoshi Raporları Alır Almaz Yanına Bir Tane 3. Seviye General Alarak Dünyaya İndi.Bebeğin Yerini Bulmuştu.Karakura Şehrinin Batı Kuzeyine Doğru Kanatları havada Hızlıca Süzülmeye başladı.Arkadaşlarının Beynine Gerekli Bilgileri ve Kordinatları Fısıldadı.

Görevdeki Oyuncular:

Baş Şeytanın Oğlu 14-97Baş Şeytanın Oğlu 17-30Baş Şeytanın Oğlu 5-23Baş Şeytanın Oğlu 7-78
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 8:28 am

Kordinatların Notic Bana Söylemişti Hemen Gigai Hapını hemen Yuttuktan sonra gigai me hemen herzamankı yere gidip benı beklemesını soyledım. Hemen kuzey batısına yola koyuldum havada 2 tane melek vardı 1 e notic diğerini tanımıyordum . Ama Neyse Hemen shunpo ile oraya giderim. arkadan Rin Geliyordu . Bu Sefer Biraz Farklı Rin Hazırlıklı olmalıyız.

En son Yoruichi tarafından Çarş. Mayıs 23, 2012 8:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rinkushichi

Rinkushichi

Tecrübe Puanı : 6456

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 1686 Gold

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 8:31 am

Beynime birden bilgiler akmaya başladı yinemi şu toriyoshi ... Hmm bir koordinat gidelim bakalım şeytanın bebeği ha kuzey batıya doğru giderim koordinatlar orayı gösteriyordu kahretsin bu sıcak günde o kadar yol gidiceğim ha adamı bi dinlendiremediniz Very Happy oraya gittiğimde yoruichi ve tori-kun u görürüm yanında bir melekle tori-kuna " Havadan in kahrolasıca ne zaman gidiyoruz Very Happy "
https://www.facebook.com/RebornXI
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 8:36 am

Etrafta gezerken birden etrafta çok karanlık ve boğucu bir reiatsu sezdim o sırada kalbimdeki ağrı tekrardan oldu arkasından... hemen reiatsuyu hissettiğim yere gittim oraya doğru baktım... Orda yoruichi,rin ve Notici gördüm yanlarındada başka bir melek vardı muhtemelen generaldi... Arkasından onlareın önünde birsürü şeytan gördüm hemen yanlarına gidip ne oluyo dostlar dedim... Ve şeytanların olduğu yere bakmaya devam ettim...
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 8:52 am

Toriyoshi ve arkadaşları Bir Konoağın Önüne varmışlardı.Biraz şaşırmıştı.Arkadaşlarına Durmaları İçin El işareti yaptı.Kanatlarını seri bir şekilde saklayıp Konağın kapısına Doğru Yürümeye başladı.İğrenç bir rejatsu Seziyordu.Kapıya vardığında Sağ elini kaldırdı ve parmaklarını avuçlarına götürerek yumruk şekline getirdi.Kapıya 3 kere Yavaş bir şekilde Tıktıkladı.Bir kaç saniye sonra Boynu Eğik Bir Kadın Kapıyı açtı.Üzülüyordu.Toriyoshi alçak bir ses ile ''

-İyimisiniz Hanımefendi?.Dedi.

Kadın Alçak bir ses ile:

-Evet İyiki Buraya geldiniz.Oğlum Çok hasta acilen Hastaneye yetiştirilmesi Gerekiyoru.Lütfen bize yardım edin.Dedi.Ardından Başını Kaldırdı ve Gözleri Siyahlaştı.Toriyoshi Kadının Şeytan Olduğunu anladı.Hemen Rejatsusu ile Kılıcı sağ eline Oluşturmaya başladı.Kadın Alçak bir ses ile :
-Hoş Geldim Baş Melek.Bizde Seni Bekliyorduk Dedi.Kırmızı Bir Işık Çıktı.Işıktan Hiç bir yer Gözükmüyordu.Toriyoshi Alçak bir ses ile:

-Lanet Olası Orospu Çocuğu''.Dedi ve Büyük Bir patlama gerçekleşti.

Tüm oyuncların Can Puanı -70.Ağır Kan Kaybediyor.

Baş Şeytanın Oğlu Explosion
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 8:58 am

Bu Saldırıda nerden çıktı tamda ısınmaya başlamıstım ama iyi oldu demek notic şeytanlarla karsılastı ve onlarla kavga ediyor bu iyi bütün aksıyonu kendısı alıcak diye korkuyordum . hemen noticin arkasına geçtim ama birden ağzımdan kanlar gelmeye başladı birden yere yığıldım bu patlamada nerden çıktı . bu çok kötü oldu işte .
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:00 am

Kahretsin bu patlamada ne şerefsiz kadın fena yaralı haldeyim nasıl savaşıcam toriyoshi'nin sağlığı hala yerinde olmaz niye savaşamıyorumki şeytanlardan nefret ediyorumm yine tüm bir savaşı toriyoshi alcak neden hep aynısı oluyorki ahh gözüm kararmaya başladı bu seferlik işi şu aptala bıraksam iyi olucak galiba...
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:19 am

O patlamada neydi öyle... Başım döner ve yere yığılırım sağ kolum çok fena yaralıydı... Hatta birisi kolumu çekerse direk sanki kaıtmış gibi kopabilirdi... Lanet olasıca sen ne yaptın diye bağırdı kadına... her neyse... Etrafıma baktım ve etrafta arkadaşlarımın kanlar içinde olduğunu gördüm ve daha çok sinirlendim...
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:25 am

Toriyoshinin başından kanlar akıyordu.Yavaş yavaş parmaklarını oynatmaya başladı.2 elinide kafasının hizasına getirdi.Ardından avuçlarını yere dayıyarak kendini kaldırdı.Ağır Nefes alıyordu.Sağ elini Şeytana Doğrulttu ve Kaşlarını Çattı.Toriyoshi Kılıcını Rejatsusu ile oluşturuyordu.Bİrden bire Toriyoshinin Surat ifadesi Değişti.Patlama yaratan şeytanın Arkasından bir şeytan daha geliyordu.Elinde Bebek vardı.Toriyoshi Alçak bir ses ile ''Orospu Çocuğu.Yoksa Kendi Oğlunun Ruhunu masum Bir Bebeğin Bedeninemi KOydun?.Dedi.Bunu Duyan Şeytan Kolunu Kaldırdı ve Toriyoshiyi işaret etmeye başladı.alçak bir ses ile:

-Eheauheaueheeeeeeeeeee.Sizin Gibi Ezik Varlıkları Ancak Bu bebeğin Ruhu İle Rehin alabilirdik.

Toriyoshi Sinirli bir ses ile :

-Bizden Bu Kadar Korktuğunuzu Bilmiyordum''.Dedi.Ardından Şeytanın Yanına Işınlandı ve Kolunu Tuttu.Tüm Gücü İle Çekti.Şeytanın Kolunu Kopardı.Toriyoshi alçak bir ses ile :

-Bu Eli Arkadaşlarıma zarar verdiğin için ve Baş Meleğe Yaptığın Saygısızlıktan Dolayı Senden Alıyorum Orospu Çocuğu''.Dedi.

Şeytan Kanlar İçinde Çığlık Atarak:

Ben Bir 2. Seviye Generalim Lanet Piç!.Kimseden KOrkmam ben!.Dedi ve Arkasında 3 tane seviye 2 general belirdi.Bebeği Konağın 10 metre ilerisine ışınlanarak koymuşlardı.Hepsi Kılıcını Çekti ve Kaya,YOruichi ve Rin'e Kılıç Savurdu.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:30 am

Yerden Zar Zor Kalka Bildim Noticin Şeytanın Kolunu Kopardığını Gördüm ben burda ne yapıyorum buraya yatmak için gelmedim . bana doğru kılıc savurmuslardı . hemen shunpo ile kaçtım ve ban kai açtım ardından . hey notic senin iyileştirme gücün yokmuydu bi el atsan . birden öksürürüm ve ağzımdan kanlar çıkmaya başlar. kahretsin başıma bunları nasıl açarım shunpo ile ışınlanıp kılıcımı bana saldıran seytana savururum.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:37 am

Şeytan bana kılıcı savurdu ki son dakkada geriye çekilebildim vay be su toriyoshi bir şeytanın kolunu koparabiliyor ha amma artislik neden böyle bir durumda yerde geziyorum ben bu kadar güçsüz değilim ve olamamda kahretsin kahretsin gece vakti için yanlış bir yermi seçtim acaba gücümü zar zor toplayıp " Bizi iyileştirsene seni aptal ! "
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:39 am

Şeytanın teki sanki yenebilicekmiş gibi bana kılıç savurdu... hemen hızlı bir hamle ile shuppo ile kaçtıktan sonra lanet olasıca gökteki piç hala neden bizi iyileştirmiyosun derken birden hatırladım... Shinigami tuhakito gökteki piçi bilmiyo... Simyager tuhakito biliyo arkasından hiçbişey olmamış gibi bankai açarım ve kimsenin anlamamsını umarım...
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:50 am

Yoruichinin saldırdığı General Yoruichi İle Kılıç Çarpıştırdı.Kılıç Çarpışık Vaziyette İken General Yoruichinin Suratına YUmruk attı.
Yoruichi Kalan Hp 25.

Toriyoshi Rine DÖndü ve yüksek bir ses ile ''Lan Piç Gelde Kolaysa Sen İyileştir!.Dedi ve Şeytanın KOlunu Rine Fırlattı.O sırada arkadaşları Çok kan kaybediyordu.Yoruichi birden bire Suratına Yumruk yedi.Toriyoshi Işınlandı ve Yoruichiyi Havada Kaptı.Hemen Elinde Bir tane Işık Oluşturdu ve Yoruichinin Kalbine sapladı.

Yoruichi Tamamen İyileşti.

Toriyoshi Tüm Rejatsusunu Biriktirdi ve birden Saldı.Beyaz Parlak Güvercinler Çıkmaya başladı Vücudundan.Güvercinler Çok seri bir şekilde arkadaşlarının Vücuduna Girdi.Kaya,Rin ve Toriyoshi İyileşmişti.

Toriyoshi alçak bir ses ile ''O bebeği sizden alıcağız''.Dedi ve Tam saldıracaktıki Birden Yoruichiye saldıran 2. seviye generalin Kafası Koptu.Toriyoshi çok şaşırmıştı.Şeytan generalin arkasında Melek general Duruyordu Kafasını Kaş ile göz arasında Uçurmuştu.Melek general alçak bir ses ile:

-Gardını Düşürürsen bu hale gelirsin Şımarık Şeyan''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:54 am

Teşekkürler Notic Şimdi Bittiniz Uyan Ryuujin Jakka Geride Kalan Şeytanlara 5 Tane Ryuujin Jakka Atarım Hemen Notic Ve Arkadaşlara Ben Bebeğin Yanına Gitsem Sakıncası olurmu ? Siz İşinizi Halletmiş Sayılırsınız General Benle Gelsin Notic . Bebeği alıp Gelelim . Bu Generallerle Sen İlgilenirsin Ve sizin içinde Deneyim Olur Shunpo İle Bebeğin Yanına Giderim.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 9:58 am

Peff şerefsiz şu iğrenç şeyi yüzüme attı . Ama artık savaşabilirim "Sharingan ! " Fuuton Vaccum Wave " yapar ve arkasına geçerim 2 tane kage bunshin çıkarır ve 2 elimede rasengan alırım "Alda sok şunları seni şerefsiz piç " bu güçlü bir saldırıydı ama bir şeytana ne kadar etki edebilirdi kahretsin savunmasını gözden kaçırdım -

En son Rinkushichi tarafından Çarş. Mayıs 23, 2012 10:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 10:01 am

İçime bir güvercin girmişti çok garip bir duyguydu ama birden yaralarım iyileşti karşımda 2. seviye bir general vardı hmm seni yenmem lazım demek... Kolay lokmaya benziyorsun derim ve BAN-KAİ açarım arkasıdan doğal shuppomu kullanarak arkasına geçerim ve bir black getsuga tensho çakarım... Acaba saldırım işe yarıyacakmıydı Very Happy
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 10:25 am

Toriyoshi Yoruichi İle bebeği aramaya gitmişti.Etraf Zifiri Karanlıktı.Toriyoshi hemen elini kaldırdı ve avuçlarını açtı.Avuçlarının içinden Işık Çıkıyordu.Etraf bu sayede daha kolay görünüyordu.Bebeğin rejatsusu hissedilmiyordu.Birden Bir yerden Ağlama Sesi Duyuluyordu.Toriyoshi hemen YOruichiye işaret yaptı ve Koşmaya başladı.Koştukça Bebeğin Ağlama Sesi Yükseliyordu.Toriyoshi alçak bir ses ile ''Sonunda Bulduk''.Dedi.Koşmaya devam ettikçe dahada yükseliyordu bebeğin ağlama sesi.Birden Durdu.Birinin bebek gibi ağladığını Gördü.Bİr kadın idi.Arkası Dönüktü.Toriyoshi KIlıcını Çekti ve gardını aldı.Yoruichiye döndü.Alçak bir ses ile ''Gene Aynı Tuzak Olabilir.Dikkat edelim''.Dedi.Kadına yavaş yavaş yaklaşmaya başladı.Önünde Konağın Sahibi Duruyordu.Kucağında bebek vardı.Hem Bebek Hemde kadın ağlıyordu.Kadın Bebeği Toriyoshiye verdi ve ağlayarak alçak bir ses ile :

-Lütfen bebeğimi Kurtarın.O Yaratıklar benim Bedenimi Kopyaladılar.Beni Bİr yerde bayıltmışlardı''.Dedi.Toriyoshi tam bebeğe bakıcaktıki.Kadının karnından Bir Kılıç Çıktı.Toriyoshi Şaşırmıştı.Kadının Arkasında Kopyasını Çıkartan Şeytan vardı.Şeytan Kılıcı kadının Karnından Çekti ve Kadın yere düşerek kan kaybetmeye başladı.Şeytan Kendi Kanlı Kılıcını Yalamaya başladı.Toriyoshi Kadının Yanına gitti ve Eğilip Sağ eli ile başını Doğrulttu.Çok Üzgün Bir Ses ile:

-Dayananın Hanım efendi Kurtaracağım Sizi!.Dedi ve Kadını İyileştiremeden Öldü.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 10:32 am

ADmin :

Rinini Saldırıları Başarılı : ( 180 / 200 )

Şeytan Sinirlendi Ve Ağzından Dark Cero biriktirip fırlattı.

Kaya nın saldırısı Başarısız

Şeytan Hemen Shunpo İle Kaçtı Ve Boğazını Sıkıp Yere Attı

Kaya ( 90/120 )

Yori Ve Notic Şeytanla Savaşı Başladı .

Yori :

Hemen Notici Takip Ettim . Bebek Kucağında Bir Kadın Ağlıyordu Yori Notice dönerek '' Dikkatli Olmalısın Önceki Gibi Tuzak Olabilir Bu Konuda Haklısın '' Der. O Anda Kadın Arkasını Döner Ve Noticle Konusmaya Başlar. Ardından Kadının Karnından Bir Kılıç Çıkar Bu Kılıç Savaştığımız Şeytanın Kılıcıydı . Kadın Oracıkta Öldü . Yori Çok Sinirlendi Ve Ban Kai Açıp 5 Tane Ryuujin Jakka Attı.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 10:35 am

Bu 2 si yine kayboldu hemen arkalarından gittim bir şeytan duruyordu olamaz yinemi bir şeytan ıktım artık bu yaratıklardan iğrençler gecenin bu saatinde buraya gelmek benim hatamdı galiba mis gibi uyumak varken Sleep ! Fuuton : Evolution ! Rüzgara dönüştüm ve şeytanın etrafında bir hortum oluşturdum kulağına fısıldayarak " Bir şeytan bile ölebiliyormuş ha " hızlıca dönerek birden kendimi katılaştırdım ve çok güçlü bir silah halina geldim bir şeytan bile buna dayanamazdı..
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 10:40 am

Nefes alamıyordum o sırada beni yere attı nefes alıyodum ama bu seferde feci bir şekilde sırtıma kramp girmişti şerefsiz sen bana nasıl vurursun diyip kızarım ve bakudou 30 yaparım arkasından zanjutsu senmaioroshi yaparım...(100 darbe tekniği) her neyse bir yandanda içimden yaşasın benim kim olduğumu hatırlamadılar derim Very Happy
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 10:48 am

Toriyoshi yumruğunu Sıktı.Ardından yavaşça Başını Öne eğdi.Alçak bir ses ile ''Şerefsizler.Gerçekten Cehennemin Hakkını Veriyorsunuz''.Dedi.Bebeği Kucağına aldı ve yüzü açtı.Sanki biraz sakinleşmişti.Bu masum bebeği öldüremezdi.Yoruichiye baktı ve alçak bir ses ile ''Ben bebeği Cennete götürüyorum.Yardımlarınız için sağolun.Cennette Yapabilceğimiz bir şey varmı bakıcağım.Yoruichi Bebeği Emzirmek İçin Sana ihtiyacımız Olabilir.Çünkü Cennete Girip Çıkmış Tek Fani Sensin.Burayı Size bırakıyorum.Kılıcımı Al Yoruichi İçine rejatsumun bir kısmını Yükledim.İşin bitince Kılıcı Havaya fırlat Kılıç yanıma ışınlanır''.Dedi.Daha sonra bebeği sıkıca tutarak Cennete ışınlandı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Baş Şeytanın Oğlu Empty
MesajKonu: Geri: Baş Şeytanın Oğlu   Baş Şeytanın Oğlu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 11:01 am

Kaya Saldırı Başarılı.

Şeytan Kendini Yenileme İle Yarı Canı Geri Geldi.

(100/200 )

Rin Bizim yanımıza Gelirken şeytan Sinirlendi Ve Savaşı Bırakıp Nereye gidiyorsun ve gardını düşürmekle hata yaptın . Arkasından karnına kılıcı saplar .

Rin : ( 70 / 120 )

Yori Saldırı başarısız.

Yori.

Yori Notice Bakarak '' İyice saçmalıyorsun Notic Ve kılıc ıcın sağol '' Hemen kılıcı yerden alır ve şeytana '' SEn burda kimle savaştığını bilmiyorsun burda adalet var sevgi var yani sizde olmayan herşey var adalet adına emrediyorum ( kılıcın adı neyse ) Onu Yok Et Hemen Şeytana Kılıcı Sallar Büyük Bir Patlama Olur .

Baş Şeytanın Oğlu
1 sayfadaki 1 sayfası