Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Simya dersi 2. Sınıf

2 posters
YazarMesaj
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Simya dersi 2. Sınıf Empty
MesajKonu: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2012 2:53 pm

Sırada 2. sınıf vardı oraya gitmek için heycanlıydım hemen heyecanla içeri giirdim ve öğretmenimin gelmesini bekledim.
Admin
Administrator

Tecrübe Puanı : 716

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:17 am

Bu Sınıfta Kumun Bir Kaç yeteneğini Öğreneceksin.

Öğretmen:Notic

'' Yere bir Çember Çiz ve Kumu Kendi Bedenine Sert bir şekilde Yerleştir.''.
https://animerpg.yetkinforum.com
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:23 am

Öğretemen bana gerekli gerekçeleri anlattıktan sonra hemen başladım denemelere ilk önce gerkli çemberi çizdim arkasından çemberi çalıştırdım ilk denemem olduğundan işe yaramamıştı daha düzgün bir çember çizmeye çalıştım Öğretmen durmadan beni izliyordu bu beni daha çok streslendiriyordu. O anda düşündüm bu yaşıma kadar yanlız büyümüştüm. BUnu başarmakta ne vardıki altı üstü bir zırhtı öğretmen ne kadar zırh değilmiş giibi anlatsada zırh olduğunu anladım ve tekrar denedim bu sefer kendime inanıyodum !!
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:29 am

Başarılı!.
Kayamui Tuhakito Yeni Yeteneğin Açıldı:Kum Zırhı. Özellikleri:Gelen hasarı %10 azaltır.

Şimdiki Eğitiminin Kumdan Yumruklar Olacak.

Çember çiz ve Yumruklarını Kuma Büründür!.Sert Bir kum olsun.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:36 am

Hemen yere çember çizdim bu çember çok fazla zaman alıyodu öğretminime bu simyayı yapmanın başka kolay bi yolu yokmu diye sordum o kafasını büktü ve hiçbir cevap vermedi şimdiki baya zordu bi çeşit kumdan eldiven yapıcaktım hemen başladım çalışmaya ilk denemem işe yaramamıştı sonra düşündümki acaba simya çemberini biraz değiştirmem gerekirmi diye öğretmenime sordum oda evet dedi ve bende Very Happy değiştirdim ve birkezde öyle denedim kum yavaş yavaş elime doğru ilerledi Very Happy
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:38 am

Kum Çok yavaş Geldi!.Kumu daha seri Yönet!.Tekrar.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:43 am

Bu işte çok fena koymuştu Very Happy Tekrar denemem lazımdı içimden düşündüm nasıl hızlanırdı bı sefer daha büyük bir çember çizdim ama hız aynıydı sadece daha fazla kontrol etmeme yarıyodu ondan sonra düşündüm belkide yeterince güç vermemiştim ayrıca 1.sınıf öğretmenim bana sadece parmaklarımın değil avuç içiminde gelmesini istemişti bende öyle denedim avuç içim gelince içimdeki enerji akışını hissedebildim böylece hızı ona göre yönlendirebildim kumun hızı sonunda hızlanmıştı. Öğretmenime oldumu diye sordum ?
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:46 am

Kayamui Tuhakito Başarılısın!.

Eğitmen Alkışladı. Yeni Yetenek:Kumdan Yumruklar

Şimdiki Yapman gereken şey ise :Kendine Kumdan Çok sert bir Kılıç yap!.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 11:52 am

hemen yapabildiğim kadar düzgün bir çember yaptım by bana çok sağlam olmayan ama zarar verebilicek bir kum kılıcı yapmamı sağlıyıcaktı her neyse hemen devam ettim ve çemberi düzgün bir şekilde yaptım yine sordum öğretmenime bu çemberleri çizmemin başka bir yolu varmı yine cevap yok bende hemen parmaklarım ve avuç içlerimi çembere koyarak çemberi çalıştırdım ama kumdan yaptığım sadece normal bir sopaydı ama birde bunun üst tarafı olmalıydı tutma yeri yetmiyodu tekrar denedim bu seferde üst tarafını yapabilmiştim aklıma bir fikir gelmişti. Neden iki tarfını birleştirmiyordum üst ve alt tarafını simya ile birleştirdim arkasından ilk aşama olan tanımlama kısmını yaptım vede nasıl yapıcağımı öğrendim ve normal kumdan tekrardan yaptım.yeterince hılzı olduğunu düşünüyodum Very Happy
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 12:00 pm

Kumdan Kılıç Başarılı!.

Son Aşama Kumdan Bıçaklar.ÇEmber çiz ve Çemberin İçinden Çok seri bir şekilde fırlayabilecek Bıçaklar yap.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 12:07 pm

Hemen tabikide her zamanki gibi başladım çemberi çizmeye içinen çok fazla yaklaşık oalrak 6 adet bıçak çıakrtıtcaktım bu sayede seri bir şekilde fırlatabilicektim bunu senseim notic demişti bu benim okuldan mezun olmam için son görevimddi hemen kum çemberini çizdim çizdim ve avuç içlerim ile 2 bıçak çıkarttım ama 2 tane yatmezdi bende tekrardan denedim ama yine olmamıştı senseime sordum oda daha çok enerji ver ama enerjinin hepsini tek bir bıçağa harcama her birini teker teker yavaş yavaş yap dedi bende yapmaya başladım ama çok yavaş yaptığımı düşünmüştüm daha çok konsantre oldum o sırada enerji oranım birden yükseldi çember dokunduğum anda çok hızslı bir şekilde 10 adet bıçak çıkarttım öğretmenim yapabildimmi diye sordum ?
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Simya dersi 2. Sınıf   Simya dersi 2. Sınıf Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 12:11 pm

Başarılı!.Okuldan Mezun Oldun!.

Simya dersi 2. Sınıf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sİmya dersi 1.sınıf
» Simyagerler simya çemberleri sıralaması
» 1.sınıf eğitim :D
» 2.Sınıf eğitimi
» Yeni 1. Sınıf Shinigami Eğitimi