Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her Zamanki gibi...

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:22 pm

Karşımda Uzun Boylu Orta Yaşlı Bir Ruh Duruyordu Yerden Kalkarak Yanına Yaklaştım Ve Kim Olduğunu Sorarım Bana Benim Adım ******** ***** Der Ama Duyamadıgım İçin Hey Efendim İsmini Duyamadım Diyince ruh Bana Daha Vakti Var Evladım Zamanı Gelince Sana Admı Söylüyeceğim. Sadece Güçlen Ve İntikamını Al Küçük Yoruichi Der Ve Birden Yok Olur.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Images?q=tbn:ANd9GcRcLKcWGs81exc0qiTdfLMV3n5dy3QmUdnAvsoOcZ7Z55EJ6WOd
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:25 pm

Notic Frozen Elinde bir çicek ile Yoruichiye Yavaş yavaş Yürür.Yoruichinin yanına vardığında alçak bir ses ile ''Yoruichi...Bu çicek Burada 2 yılda 1 Yetişir.Bu çiceğin Bir Özelliği var.Bu çiceğe Kendi Rejatsumu Aktardım ve Gül Şeklini aldı.Bu Gülün Tam 9 Adet yaprağı var.Bu yapraklardan Her 1 Tanesini Kopardığında Beni Çağırmış olacaksın.Çok zor Anlarında yanında Olmazsam BU GÜlü Kullanabilrisin dedi ve Yoruichinin Gülü Saçına Taktı.Notic Frozen'in suratında bir gülme ifadesi belirdi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:31 pm

İlk Defa Bir Erkeğe Bu Kadar Yaklaşmasına Ve Samimi Konuşmasına İzin Veriyordum Şaşırmıştım ama İyi Bir İnsana Benziyordu Şüphelenmeme Gerek Yoktu Çiçeği Saçıma Taktı Ve Yüzünde Bir Gülümseme Vardı Gülmek Ona Çok Yakışıyordu Bende hemen Teşekkürler Notic Bende Sana Bir Şey Vermek İstiyorum Bu Tokayı Almanı İstiyorum Pek Bir İşe Yaramaz Ama Olsun Derim Ve Bende Ona Gülümserim.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Images?q=tbn:ANd9GcTEzXU40lahDcFbguchtDrSkmfEz4aUFuEFFLqi43DkXNngkn-0
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:34 pm

Notic Frozen kızarmıştı.Hemen Yoruichinin Tokasını Aldı ve Kılıcına Taktı.Notic Kılıcını sağ eli ile Kaldırdı ve Yüksek bir ses ile Dağın Ucundan bağırdı ''Herkes Duysuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.Bu Toka Benim Tüm Gücümmmmmmmmmmmmmm''.Dedi.Sesi Tüm Karakura Townda Duyulmuştu.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:39 pm

Yoruichi Çok Sevinmişti Hediyesinin Çok Sevildiğini Görünce Birden Çiçeğe Raitatsu Aktardım Ve Bir Toka Şeklini Aldı. Hemen Saçımın En Güzel Yerine Takarak Hey Notic Otur Sesin Kısılacak yoksa Hadi aşağıya İnip Biraz Dinlenelim Derim Ve Gülümserim Natic in Sevinmesi Beni Mutlu Ediyordu. Smile

Her Zamanki gibi... - Sayfa 3 Images?q=tbn:ANd9GcT8tSOtp4GisXQUZowTnxa5jgfFoyLTD1PNKq93WNwJvYGVjnnQ

Her Zamanki gibi...
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3