Anime Rpg

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:22 pm

Notic Frozenin Göz bebekleri bembeyaz olmuştu.Kılıcı Mavileşmeye başladı.Yoruichinin yanına gitmeye başladı.Kılıcını Kaldırdı.Tam savuracaktıki.Bir an Durakladı.Tüm vücudu kitlendi.Elinden Kılıcı Düştü.Daha sonra Gözleri normale dönmeye başlamıştı.İlk önce yoruichiye baktı.Daha sonra Avuçlarını açtı ve avuçlarına bakmaya başladı.Ne olduğunu anlamamıştı.Alçak bir ses ile ''Yoruichi.Özür dilerim...Böyle olmasını İstememiştim.İçimdeki Sanıyorsam.İçimdeki Babamdı.Benimle Konuştu.Birde vücudum KOntrolünü Kaybetti.Babam Kendi ruhunu benim vücuduma Mühürlemiş.Beni Korumak için...Notic Frozen Yoruichiye Koştu ve Sarıldı.''Özür dilerim yoruichi''.Dedi.
Kullanıcı profilini gör
Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:26 pm

Vaybe çok romantik dedim ve 1 dk dikkatli olıyim her an fantezi olabilir dedim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:30 pm

Bu Affedilemzdi Neredeyse Ölüyordum Ve Bana Sarılıyodu Özür Dilemek İstiyordu Ne Yapmalıydım Kafam Karışmıştı O Anda Birden Bir raitatsu Sezdim Bu Raitatsu Hollowlarınkındende Berbat Bir raitatsuydu Hemen Notice Biri Bizi İzliyor Sende Farkettin mi ? Diye Sorarım Ve Çok Pis Bir Raitatsusunun Olğununu söylerim Ve Notic in Plan Yapmasını Söylerim Very Happy

Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:32 pm

Notic Frozen Gözünü Taşa Dikti.Orada Kimin Olduğunu merak ediyordu.Yüksek bir ses ile ''Sende Kimsin Lan!.Benim Yori ile özel hayatıma girme cürretine giriyorsun dedi ve kızmaya başladı.Kılcını Dik tuttu ve Taşa fırlattı.Taş Kırıldığında biri belirdi.Notic yüksek bir ses ile ''Sende Kimsin Lan Yarram?.
Kullanıcı profilini gör
Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:35 pm

Iıııııı şey aslında şey yani bilirsinizyai Buldum ben pizza getirmeye gelmiştim ama yanlış gelmişim yandaki dağ olsa gerek. Rahatsız ettiğim için özür dilerim diyip kaçmaya çalışırım.
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:37 pm

Demek Berbat Raitatsu Sana Aitti Ve Bir pizzacısın Karnım Acıkmıştı Getirde Yiyelim Diye Espiri Yapmak isterdim Ama Şuan Çok sinirliyim Bir Pizzacı Olsan Bile Bizi Gözetleme Hakına Sahip Değilsin Ve Bu Berbat Raitatsuda Ne Böyle Sanki İçinde Bir Ölü Varmış Gibi Derim Ve Hey Nereye Kaçıyorsun Buraya Gel.

Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:39 pm

Notic Frozen Pizzacı Çocuğu Kanatları ile Uçarak yakalar ve Yoruichinin yanına getirir.Alçak bir ses ile ''Rejatsun Berbat ama İleride güçlenecekmiş gibi bir his var içimde eheuheuaheauehaeuhaeuhae''.Diye kahkaha attı ve tekrar alçak bir ses ile ''Dostum Burada Dağdaki Ayılar Sipariş vermişse Seni yemek için Sipariş vermişlerdir Pizza için değil.Bahanen Güzeldi eheuheueheuheuhee'''.Dedi ve Adını Sordu.
Kullanıcı profilini gör
Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:42 pm

[Korkak bi ses ile] Tuhakito, Kayamui Tuhakito
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:43 pm

Pekii Buraya Neden Geldin Seni Burada Öldürürsem Kimsenin Haberi Olmaz Ve Neden Geldiğinde sesini Çıkarmadan Orda Beklediğini Sora bilirmiyim.

Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:46 pm

Notic Alçak bir ses ile ''Yori.Niye bu kadar Ters bir Hatunsun sen!.2 dakika Sosyalleş!.İnsanların yanında Nazik Ol!.Dedi ve Notic alçak bir ses ile ''Bende Notic Buda Yoruichi 2 mizde benim adıma memnun Olduk''.Dedi ve Yoruichinin Bacağına Çembe Takarak Düşürdü ve Yoruichiye eğildi''Noldu Lan YOri!.Daha benden bile çembe yiyorsan o Aileni Kim KOruyacak!.Dedi ve Yoruichinin saçından Sürüklemeye başladı.
Kullanıcı profilini gör
Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:50 pm

Merhaba notic Very Happy Hmm ilk önce yanındakine ismi neydi hmm yoruochi,yorugechi haaa yoruichi doğru. yoruichi baya meraklı belli neyse yinede soruları cevaplıyım. İlk olarak gelme nedenim çok açık bir patlama oldu ve bunuda notic in yaptığını biliyorum. 2. olarka saklanma nedenim ne yani direk içeri hey naber dostlar diye girsemiydim tabi saklanıcaktım ama konuşmanıza bakrasak önümde bir melek birde shinigami var. Neyse burdan gidelim halk görmüştür her an gelebilirler ve o kanatları görürlerse iyi bişeyler olmıyacak bana inan derim.
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:53 pm

Birden Çelme Çaktılar Ve Ne olduğunu anlayamadan Saçımı Çekmeye Başladı Bu Küstah Ta Kimdi Saçımı Çekmeye Ve Arkadan Saldırmaya Birden Notic i Görürüm Ve Sana Güvenemeyeceğimi Biliyordum Notic Saçımı Bırakman İçin Sana 1 El ( xD ) İzin Veriyorum.

Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:56 pm

Notic Frozen''Nedion Lan Sen Pislik!.Beni En büyük Düşmanınmış Gibi Gör Şu anda!.beni yenersen Aileni Kurtarabilecek Güce Sahip olacaksın!.Dedi ve Yoruichinin saçını 1 eliyle çekerken diğer eliyle Göğsünü Ovuşturdu.Alçak bir ses ile ''Ne Oldu Yoruichi Birden yanakların Kızardı!.Kendini Banamı Salıorsun yoksa!.Dedi ve saçını Çekmeyi bıraktı.
Kullanıcı profilini gör
Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 2:57 pm

kenara otururum ve sinema gibi izlerim. lol!
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:01 pm

Birden Noticin Çizgiyi Aştığını Farkederim Ve Göğsüme Ellediği Parmakları Kavrayarak Kırmaya Çalışırım. Birden Sertçe Ayağa kalkarım Ve Çenesine Kafa Atarım Yerden Katanamı alırım Ve Birden Aklıma Katanasını sallamısdı Bu Notic işini Hemen Bitirmeliyim Derim Ve katanayı Notice Sallarım.
Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:06 pm

Notic yüksek bir ses ile ''Ne yapıyorsun Lan sen!.Çenem Çıkmak üzereydi''.Dedi ve Üzerine bir Kılıç geldiğini gördü.Kılıcını Çıkartarak savurdu.Yoruchinin Kılıcını engelledi.Kılıçlar birbirine çarparken Notic Kaçma hamlesi yaptı ve Kanatları ile havada uçarak İlk önce yoruichiyi belinden kaptı Sonradan KAyamuiyei.Dağdan Aşşağı Çok seri bir şekilde İndirdi.Kayamuyi 3 metre yukarıdan bıraktı.Yoruichiyi ise nazikçe aşşağı indirdi.Yoruichinin göğüsleri Deyiyordu.20 Cm uzaklatı ve Alçak bir ses ile ''Yorichi.Diyecek fazla bir söz yok.Seni Her zaman Kalbime kazıyacağım.eğer Olurda bir gün Ayrılmak zorunda kalırsak.Kalbinde bana Duyduğun Sevgi Bir köşede yer edinsin.Beni Asla Unutma''.Dedi.

Spoiler:

En son Notic Frozen tarafından Ptsi Mayıs 07, 2012 3:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:09 pm

Hey napıyosun lan !!!!!!!! Melek dediğin iyi kalpli olur !!!!!!! derim ve simya ile önüme yol yapıp tanıştığıma pek memnun olmadım diyip yoldan ilerlerim.
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:14 pm

Hey pislik Ben Senin Deneme Tahtan Ve Kız Arkadaşın Değilim Benim orama Burama ellmeye Devam Edersen Seninle irtibatı Ve Baş Düşman Olmak Zorunda Kalıcam Ve Birdahaki Sefere SEni Öldürmek İçin Elimden Geleni Yapıcam Ve Beni Tahrik Etmeye Çalışıyosan Çok Kötü Yanlış Yapıyosun.

Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:18 pm

Notic alçak bir ses ile ''YOruichi...Bu Tavırlarını Hep Hatırlayacağım.Bu halinle Çok tatlı oluyorsun...''Dedi.Notic Üzgün bir ses ile ''Artık Ayrılmamızın Vakti geldi.Seni Daha fazla bu belaya sokamam.2 miz içinde kötü olacak.Babamın Ruhunu Tamamlayana kadar Çok uzaklarda olacağım.Kendi Benliğimi ve içimdeki Güçleri Keşfetmek zorundayım.Uzun zamandır burada idim.''.Dedi ve Notic Frozen Son kez Yoruichiye Gülücük atarak Eskisinden 2 kat daha Sıkı bir şekilde Sarıldı.sanki hiç bırakmak istemiyormuş gibi.Daha Sonra yavaş yavaş kanatları ile havaya uçmaya başladı.
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:23 pm

seni pislik Böyle Davranıp Birden Yok olamassın Seni Bekliyeceğim Ve Birdaha Karşılaştığımızda Çok Güçlü Ve Bana Yaptıklarının Cevasını Bir Bir Sana Ödeteceğim Demek ki Artık Kimseye Heleki Bir Erkeğe Bu Dünyada Güvenilmeyecekmiş Ben Seni Diğerlerinden Farklı Sanmıştım Ve Sana Güvenmiştim Artık hiç Kimseye güvenmeyeceğim Derim Ve Gözünden Hafif Yaş Gelmekle Noticin Ters Yönüne koşarak Tekrar Dağın Tepesine Çıkarak Ağlayarak Düşünmeye Başlar.

Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:30 pm

Notic Frozen Yoruichinin Ağladığını Gördü.Oda Çok üzülmüştü.Yoruichiyi hemen takip etti.Dağın Kenarında Ağlarken Görmüştü.sanki İçinden bir şeyler kopuyordu.Yoruichinin yanına gitti ve Kılıcını yere bıraktı.Sağ eli İle Yoruichinin belinden Kavrayıp Kendine Çekti.Yoruichi ile göz göze gelmişti.Yoruichinin gözlerinin içine baktı.Gözünden oluk oluk yaşlar dökülüyordu.Sol eli ile Yoruichinin göz yaşlarını sildi.Alçak bir ses ile ''Seni Temelli Bırakmıyorum Yoruichi.Sadece içimdeki gücü KOntrol edene kadar ayrılıyorum.Seni asla Bırakmayacağım.Eğer başına bir şey gelirse.Sana verdiğim Gülü Kullan.İsterse Cennet Seni Ele geçirsin.Genede Tüm Gücümle Seni Kurtarıcağıma Söz veriyorum.Bu Akan Göz yaşlarının Her bir Tanesini Bize Acı Çektirenler 100 Katı İle Ödiyecek.Sana Söz veriyorum.Sadece Kısa bir süre için Senden ayrılmam gerekiyor.Tekrar Döneceğim Söz veriyorum.''.Dedi.

Yoruichiye bakmaya başladı.
Kullanıcı profilini gör
Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:35 pm

Birden Noticin Yanıma Gelip Benle konuşuyordu Buna çok sinirlenmiştim ayağa kalktım Ve Beni Yanlız Bırak Ve Buradan Defol Git Seni Birdaha Görmek istemiyorum Eğer Geri Döneceksen Kendini Böyle Affettiremesin Ve BirdahakiSeferi Güçlenmiş Ve Seni Yenecek olan Yoruichi Var Artık kimsye Güvenim kalmadı Lütfen Şimdi Git Ve Beni Yanlız Bırak ( Ağlamaya Başlar) .
Kullanıcı profilini gör
Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Ptsi Mayıs 07, 2012 3:37 pm

Notic Alçak bir ses ile ''Görüşürüz Yoruichi.Çok güçlen ve benden sakın geri kalma''.Dedi. Mekandan yavaşça kanatları ile uçarak ayrıldı....
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hayley Williams
» SPEEDY CAR WASH - OTO YIKAMA
» jeff hayatı