Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Can Sıkıntısı

2 posters
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:02 am

Toriyoshinin,Cennette Her zamanki gibi Canı sıkılıyordu.Cennette oturup İşlere bakmak Onun Gibi Birine uygun değildi.Hemen İri Göğüsler Aklına Geldi.Cennetten Aşşağı indi ve İnsan Formuna Büründü.Karakuranın Ortasında Dolaşmaya başladı.Bir tane Esmer Hatun Gördü.Göğüsleri 10 Numaraydı.Kalça Tam Kıvamında.Gözler Güzel.Saçlarıda Çok İyiydi.Toriyoshi Hemen Hatuna Yaklastı.Yanda bir çicekçi Gül satıyordu.Hemen parasını ödedi ve bir gül satın aldı.Hatuna İyice yaklastıktan,Suratını İyice Gördüğünden Yoruichinin Olduğunu Anlamıştı.

Alçak Bir ses ile ''Selam Yoruichi!.Memeli Varlıkların Burada Ne İşi Olabilir Acaba?!.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:07 am

Karakurede Gezerken Bir Ses Duydum Ve Noticin Bana Selam vediğini Ve Bişeyler Söylediğini Duydum Ona dönerek Sanada Selam Notic Ve Bu Sözünü İltifat olarak Algılıyorum Yoksa Kötü Ola bilirdi . ama Burada Boş zamanımı Geçiriyorum Belkı Kayamui De Görürü Onla biraz Dalga Geçim Oyalarnırım Diye Düşündüm Sen neden Burdasın Cennete işlerin Yokmu Razz
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:11 am

Toriyoshi Alçak bir Ses ile ''Cennette İş Bitmez Yoruichi.Canım Sıkıldı.Karı Kız Tavlamak için Geldim.Ama Seni buldum.Ne yapalım.''.Dedi.Toriyoshi 4 Tane Çıtırın Konusmasını Duydu.Çok Güzel Gözüküyordu.Yoruichiye Döndü ve alçak bir ses ile ''Yoruichi Şurada Duran Kızıl saçlımı Siyah Saçlımı Sarı Saçlımı yoksa kahverengi saçlı Hatunmu Güzel.Fiziklerine bir bakarmısın.hangisi Daha güzel lütfen söyle''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:23 am

Aptal Yanında Güzel Bir Kız Varken Bu Sorulurmu Bu Yanındaki Kıza Hakaret Olur . Derim Ve kafasına Bir Yumruk Atarım Peki Seni Böyle Sapık bir Şekilde Nasıl Bir Baş Melek Yaptılar Hayla aklım Almıyor . Ful Torpille Geçtin Ve İşin Varsa Neden iniyorsun Seni Ahmak Heleki Arkadaşlarını Görmek İçin Değil Karı Kız için İniyorsun Hiç Değişmemişsin Notic.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:27 am

Toriyoshi kafasını Okşadı.Alçak bir ses ile ''Ne Vuruyon Lan!.Anladık.Ne yapalım Bende Yarı İnsan yarı melek Olunca Böyle Oluyor demekki.Gel Seni Şuradaki Masaya Götüreyim Orada Biraz Çay Kayfe Püskevit Yİyelim''.Dedi.Toriyoshi Masanın yanındaki sandalyeye Oturdu ve Yoruichiyi Beklemeye başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:30 am

Ah Ah Bu Notic Beni Öldürecek Nasıl bir Adam Beni Beklemeden gidip oturuyo Peki Ne Yapalım gidip oturayım ama Ben Buraya oturmaya Gelmedim Gidiyimde Bari Ayıp olmasın Noticin Yanına giderim Sandelyeye Otururum Ve eee Buraya Oturmaya Gelmedim Gidip gezmek Her zaman iyidir Oturmak Bana Kayamui İ Hatırlatıyor.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:32 am

Toriyoshi Alçak bir ses ile ''Bi Götünün üstünde Duramıyon amk.İyi Yürü hadi Kalk Eskiden Okuduğumuz Okula Doğru Gidelim Ozaman.Müdürü Ziyaret etmiş Oluruz''.Dedi.Toriyoshi Ayağa kalktı ve Yoruichiyi beklemeye başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:36 am

Hah Şöyle Adam ol Evet Bende Ne Zamandır Gitmek İstiyordum Yeni Gelen öğrencilere Biraz Hava Atarız. Derim ( Rin in Yanına Gide biliyozmu ? Eğitirik onu ) Very Happy
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:41 am

Toriyoshi ve Yoruichi Sonunda OKulun Kapısına Varmışlardı.Toriyoshi sağ Elini Yoruichinin Omuzuna attıp YOruicihiye kendine doğru Çekti.Kafasını Yaslandırdı.Alçak bir ses ile ''Okul Günlerimizi Hatırlıyormusun.Müdürü Dövmekten beter etmiştik Yori''.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:44 am

Evet Peki Hayla içerdemi Bizi Azarladıgını Ona pişman Edelim Derim Ve Notici Hafif İtelerım Ve Etrafımda Ufak Bir Çizgi Çizerim ( Havada ) Burasın Benim Alanım Fazla Yaklaşmanı Tavsiye Etmem . İçeri Girelim Ve öğretmenlerin analar Gününü Kutlayalım Emekleri Var ( Yarın Bılıyom ama Tatıl olmadan xD )
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:54 am

Tam o Sırada Müdür Yoruichiyi Ve Toriyishiyi Görür.Toriyoshi Müdürün Suratına yumruk attığı için Müdürün Suratı Ters Düz olmuştu.Müdürün Arkasına Geçti ve sağ elindeki 2 parmağını Müdürün anlamayacağı şekilde Kafasına dOkundurdu.MÜdürün Suratı Düzelmişti.Toriyoshi Yoruichinin kolundan tuttu ve Müdürn yanına gitti.Alçak bir ses ile ''Merhaba müdür bey.Surat hatlarınızın Sanki 19 yaşında bir kız gibi Güzel.Bu arada Bu Yırttığım perdenin parası Buyrun''.Dedi.Müdüre 500 TL para verdi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:58 am

Hey Yavaş Beni Yerlerde Sürüceksin Derim Ve Müdürün Yanına Geliriz. Notic Para Çıkardı Ve Müdüre verdi. Ardından Dalga Geçmeye Başladı müdür Sanki Bozulmuştu Burası Sanki Soğuk Derim Ve Kaptan pelerinimi Giyerim ( Maksat Artislik ) Ama Dur bi Saniye bunlar İnsan Benim Kaptan oldugumu Bilemezler olsun dunyada Shinigamı Varsa onlara olmus olur diye içimden söylenirim. Ve Notic Sanırım Artık elimi Bıraka bilirsin Smile
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 9:05 am

Toriyoshi Yoruichinin Elini Dahada Sıktı.Alçak bir ses ile ''Nedir Bu Kırgınlık Lan Yar...m.Ben Seni Korumak için 1 yıl boyunca götümden ağzımdan başımdan Kan Kustum amk!.Senden alıcağım Tavur Bumuydu!.İlk defa sana karşı Sinirleniyorum.Senden 1 teşekkürde beklemiyorum.Soğuklukta beklemiyorum.Onca Şeyden Sonra.Seni Kurtardıktan Sonra Hayla Neyin Telafisini bekliyorsun.Sana Sözlerle Anlatamadığım şeyleri ancak İfadelerimle anlatabilirdim.Anlattımda.Ne kadar Göğüslerine Falan Dokunsamda Seni arkadaşım Olarak gördüm.''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 9:08 am

Yori İyice Sinirlenmişti Burnundan Soluyordu ( Böyle Bir Deyim Var xD ) Ve Notice Hey Hey Dur Bi Sanıye Şuna bir açıklık Getirelim Sen Beni Yarı Yolda Bıraktın Ve gittin. 2. Bu Şeytanların Gelmesi Benim Hatam Değil Senin Hatan eğer Karı Kız peşinde Dolasmasaydın Dunyaya Bu Şeytanlar Gelmezdi. Ve 3. İse Bir Kıza Böyle Bağıramassın Derim Ve Tokat atarak Oradan Uzaklasmaya Başlarım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 9:13 am

Toriyoshi Tokadı Yedikten Sonra Gülümseye başlamıştı.Hemen Kimsenin Olmadığını Gördü ve kanatlarını Çıkarıp Yoruichinin Belinden kaptı.çok Hızlı bir şekilde kanatlarını Çırparak Meditasyon Yaptıkları dağa getirdi.Alçak bir ses ile ''Tamam,Hemen Kızıyorsun.Şeytanlarla Benim Pek Alakam yok.Fakat Seni Asla İncitmek İstemedim''.Dedi ve Yorichiye sarıldı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 9:24 am

Noticin Beni Meditasyon Dağına Getirmesi Çok Şaşırtıcıydı ama Neden İyi Bir Baş Melek Olamadın Ve Bu Şeytanların Buraya Saldırmasını Daha Önceden Egellemedın !! Ve Bana Bu 1Yılın Acı Çekerek Bıraktıgın İçin Kendinden Utanmalısın 2 Gün Görüştükten Sonra Bırakıp Gitmek Hangi Kitapta Yazar Bu Erkekliğe Yakışacak Bir Davranışmı.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Can Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı   Can Sıkıntısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 9:32 am

TOriyshi alçak bir ses ile ''Lanet Olsun Yoruichi.Böyle Bir hayatı benmi seçtim!.Bana Kimse Seçim Şansı Tanımadı.Kendi Benliğimi Bulmak İçin Uzaklaşmak zorundaydım.Ozamanlarda Cennetin Seni Öldürebileceğini Defalarca Suratına Vurdum.Seni KOrumak için yaptıklarım...Senin Ruhunu bulmak için Cennette Gitmem....Hiç birinin Arkadaşlık Bağımıza Etkisi OLmamış..Ben Bigidiyorum Cennette.Eğer Bana Biraz Değer vereceğin Zaman Olursa Yanında Olurum''.Dedi.Toriyoshi Yoruichiyi Dağdan seri bir şekilde indirdikten sonra Cennete Işınlandı.

Can Sıkıntısı
1 sayfadaki 1 sayfası