Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hougyokuyu Ele Geçirme

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Hougyokuyu Ele Geçirme Empty
MesajKonu: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:18 pm

Cennette Ulaşılan Bilgilere Göre,Hougyoku Huece Mundonun Ortalarında Bir Yerde Bulunuyormuş.Eğer Hougyokuyu Şeytanlar Ele Geçirirse Bir Daha Asla Dönüşü Olmayan Bir Yola Girilir.Hougyoku Bulunmak Zorunda.Fakat HUecemundoda Türlü Tehlikeler Mevcut olduğu için Herkesin Cesaret Edemeyeceği Bir Görevdir.

Ödül:Kişi Başına 3.000 Altın.
Kişi Başına 1.000 Tecrübe Puanı.

Toriyoshi Hougyokunun Raporları Eline Ulaştıktan Sonra Cennetten Karakura Şehrine İndi.Halletmesi Gereken Bir Kaç İşi olduğu için Şehrin Ortasından Yürümeye başladı.Bir Kaç Arkadaşının Yolda Yürüdüğünü Gördü ve Selam verdi.
Rinkushichi

Rinkushichi

Tecrübe Puanı : 6456

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 1686 Gold
Rütbe: Acemi

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:20 pm

Yanına gittim ve napıyorsun diye sordum
https://www.facebook.com/RebornXI
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:22 pm

Yolda Giderken Birden Notic İn Raitatsusunu Arkamda Hissederim. Arkamı Döndüğümde Notici Görürüm . Salak Yapmaya çalısırım Ama Beni Görmüştü Ve Selam Vermişti Hemen Geri Dönerim . Bende ona Selam Veririm Hayırdır Cennete Güzel kızların Burda Gezindiği Haberinimi Aldın Diye Sorarım.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:37 pm

Etrafta dolaşıyordum. Birden güçlü bir şey hissettim. Etrafa bakındım. Notic dünyaya inmiş. Yanında da yori ve rinde vardı. Hemen yanlarına gittim. Hey notic hoş geldin dostum derim. Sen normalde buralara gelmessin yine bir şey mi oldu derim. Eğer bir sorun varsa hemen çözelim derim.
https://www.facebook.com/emre.demir3
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:42 pm

Toriyoshi Birinin Ona Selam Verdiğini Gördü.İlk Önce Süzdü.Bu kişinin Rinkushichi olduğunu anladı.Alçak bir ses ile ''Merhaba.Macera Arayan Birine Benziyorsun Sanırım.Ama Bende Macera yok Sonu Ölümle Biten Hikayeler Var Genç''.Dedi.

Yoruichiye Döndü Alçak bir ses ile ''Merhaba.Malesef Cennet Her zaman Güzel Kızları Rapor Etmiyor.Arada Bir Rastladığımda Değerlendirmeye Çalışıyorum.Şu anda Önemli İş üstündeyim.Bu arada.Kalbimi Çok Kırdın.O günden Sonra Artık Hayatımı İşime Adamaya başladım.İnsanlara Pek Yer Yok Şu anda hayatımda.Bir İş Üstündeyim.Hougyokuyu Huece Mundodan Almam Lazım.Bu yüzden Şİmdi Gitmem Gerekiyor.''Dedi

Sasukeyi Gördü Alçak bir ses ile ''Merhaba Dostum.Tam Senlik Bir İş Var Burda!.Zeki Kazık Atmayan,Bencil Olmayan ve Sinsi Olmayan birileri Lazımdı.iyiki geldin''.Dedi ve Yoruichiye Sinsice baktı.Daha sonra Tekrar alçak bir ses ile herkese dönük bir biçimde''Hougyokuyu Almaya Hueco Mundoya Gidiyorum Birazdan.Gelmek İsterseniz Söyleyin.Fazladan Adama İhtiyacım Olabilir.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:46 pm

"Yaa öyleymi neymiş o hikayeler senin gibi bir melek buralarda dolanmaz önemli birşeymi oldu tehlikeli işleri severim " rinku
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:48 pm

Demek Buralarda Güzel Kız Yokmuş ( Biraz Sinirlenir ) içimden Demek Bana Bu Bir Hakaret Gibi Algılarım Ve Ne Oldu Bu Sefer Nereye Saldırmayı Planlıyorlar Bu Şeytanlar.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:52 pm

Demek benlik. Bunu asla kaçırmam. Bende geliyorum seninle notic. Hueco Mundoya daha önce hiç gitmedim. Ama sen geldiğine göre gerçekten güçlü kişiler vardır orada. Hemen yola çıkalım. İyi bir egzersiz olacağa benziyor. Ama tabii senin gittiğin her yerde ölüm tehlikeside var. Ama heyecan, aksiyon herşeye değer. Hemen yola çıkalım
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 1:57 pm

Toriyoshi Alçak bir ses ile ''Tamam!.Anlaşıldı.Keşke bir Güzel Kız Gelsede Benim Yaptığım Artistlikleri Görse.Neyse İşimize Dönelim Artık.Hueco Mundo Toriyoshi İçin Açıl''Ded.Büyük Bir Hueco Mundo Kapısı Açılmıştı.Fakat bunu İnsanlar göremiyordu.İnsanlar fazla ortalıkta olmadığı için hemen içine Daldılar.Herkes 5 Metre YÜkselikten yere Çok Seri Bir şekilde Çakıldı.Toriyoshinin her tarafına Kum kaçmıştı.Kılıcını Yere bıraktı ve Üstünü Silkelemeye başladı.Etraf Çok İlginç Görünüyordu.Sanki Her tarafı ÖLüm sarmıştı.Bir sürü HOllowun Rejatsusu Hissedilebiliyordu.Kılıcını Yerden Aldı ve Önden yürümeye başladı.

Hougyokuyu Ele Geçirme Hollow_Night_Palace
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:05 pm

Çok fazla reitatsu vardı kumlardan ağaçlara herşey ürkütücüydü Hougyoku nasıl çalmayı planlıyorsunuz aizene karşı mücadele edebilecek düzeydi değiliz bu zor bir iş dedim burası çok tehlikeli tam bana göre macera başlıyordu galiba buna hazırdım ahh neyden bahsediyorum daha doğru dürüst jutsularım bile yok burda ölebilirim üstümü başımı toplayıp yola koyuldum
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:09 pm

5 Metre Yüksekten Düştüm Ve üstüm Başım Toz içinde Kaldı. Hemen Ayağa kalktım Ve Noticin Gittiğini Gördüm Hey Notic Benide Bekle Burda Çok Fazla Raitatsu Var İğrenç Raitatsuların Hollowlardan Geldiğine Şaşmamalı Ama Bu Kadar Kolay buraya Nasıl Gire Bildik Aklım almıyordu Bu Bir Tuzak olabilirdi Notic Önden Gitmekle Bir Şey Olmaz Dikkatli Olmalıyız.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:13 pm

Kapıdan atlamıştık. 5 metreden yere düştük. Burası Hueco Mundoydu. Burayı ilk defa görüyordum. Ama yorinin dediği gibi girmemiz çok kolay oldu. Buralar da bir tuzak olabilir. Dikkat etmeliyiz dedim. Ve hemen noticin peşine takıldım. Giderken etrafa baktım. Burada çok fazal reatsu vardı. Hepside kötüydü. Burada çok güçlü kişiler vardı. Bunu çok kolay hissedebiliyordum. Çok büyük bir maceraya atılmıştık. Neler olacağını merak ediyordum.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:18 pm

Toriyoshi İğrenç Bir Rejatsu Seziyordu.Her Yerde Leş yiyiciler vardı.Sol elini kaldırdı ve avucunun içine baktı.Avucunda Bir Taş Parlıyordu.Bu taş Parlaklığı ile Hougyokunun Ne kadar Uzakta veya Yakında Olduğunu Görebiliyordu.Taşa Bakarak İleri Doğru Yürümeye Başladı.Kafasını Kaldırdı.Birinin İzlediğini Farketti.Birileri Yanında Dolaşıyordu.Kılıcını Yan çevirdi ve Sağa Savurdu.Kılıç Aniden Bir Şeye Sapladı.Görünmeyen Bir Şeyden Kan Akıyordu.Toriyoshi Kılıcını Sapladığı Şeyden Geri Çekti.Yerde Görünmeyen bir şeyden Kan Akıyordu.Toriyoshi Arkasına baktı.Yoruichiye Sasukeye ve Rine Bir şeyler Yaklaşıyordu.Hemen Yanlarına Serice Uçarak gitti.Vakit Kaybetmeden Alçak bir ses ile ''Beyaz Işık''.Dedi.Tepelerinde Beyaz Bir Işık Belirmişti.Etraflarında 20 Tane Görünmeyen BIçaklı Arrancar Belirdi.Işık Sayesinde Artık Görülüyordu.Toriyoshi Gücünün Bir Kısmını Kılıca Aktardı ve Kılıcını Savurdu.Savurmanın Etkisi İle Patlama Oluştu.10 Tanesi Öldü.Diğer Arrancarlar Çok seri bir şekilde Sasuke Rin ve Yoruichiye Saldırdı.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:21 pm

Burda birşeyler oldugunu farketmiştim şu toriyoshinin elindeki taş galiba bizi götürücek şu 10 arrancarı anında yok etmeliyim 5 tane bunshin çıkardım hepsi kunai atmaya başladılar arrancarlar onlardan rahatsız olmuş gibilerde bunshinlere saldırdılar boylece yoruichiye saldırması için bi fırsat verdim galiba bu iş o kadar zor olmıyacak hadi yoru sama !!bir!11 rinku
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:31 pm

Hey Bu Arancarlarda Neren Çıktı Böyle İyi Oldu Biraz Eğlence Çıktı Ve Şimdi İşlerini Bitireceğim Ve Buradan Bir An Önce Gideceğiz Diye Düşündüm . Hemen Ryuu ( Ryuujın Jakka ) Derim Ve Alev Atmaya Başlarım Ve Hemen Alev Kırbacı Süper Nova Hemen Bir Arancarın Boynuna Geçiririm Ve Çekerim . ( Boynu Kopar İşlerse xD )
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:35 pm

Notic üstümüze bir ışık koydu. Etrafımızda aslında arrancarlar varmış. Siz misiniz bana sinsice yaklaşan derim. Kuyruklu formu açarım ve arrancalara bijuu dama atarım. Sonra bijuu formu kaparım ve 3 tane klon çıkartıp arrancarlara doğru goukakyuu no jutsu yaparım. Sonra savunma pozisyonuna geçerim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:55 pm

Rinin Dikkat Dağıtması Başarılı.

Yoruichinin Saldırısı Başarılı.Arrancar Öldü.

Sasukenin Sadlırısı başlarılı.Toplam 4 Adet Arrancar Öldü.

Toriyoshi Kalan 6 Arrancara Kılıcını Savurdu ve yok Oldular.Her Ölen Arrancar +5 Exp.Tüm Oyunculara Ekstra +100 Exp Verileceltir.

Toriyoshi Etrafına iyice bakındı.Yakınlarda Kötü Rejatsu Sezmiyordu.Düz İlerlemeye Başladı.Sol elinin avucunu açtı ve bakmaya başladı.Taş dahada Fazla Parlamaya başlıyordu.Dümdüz İlerlerken Aniden Bir Ses Duyuldu.Toriyoshi İyice Dinlemek için Durdu ve Dikkatini Sese Verdi.Seste''Lanza Delu Relampago''.Diyordu.Toriyoshi Bunun Ne Olduğunu Anlamamıştı.Fakat Sasuke Rin ve Yoruichinin Önüne Çok Seri Bir şekilde Büyük Yeşik Ok Gibi Bir şey Düşerken Toriyoshi Sonradan Farketti.Kafasını Arkasına Döndürüp Tam Hamle Yapıcaktiki....

Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:59 pm

Bu ulquiorraydı nasıl bu kadar çabuk böyle güçlü bir espada gelebilirki çok korkmuştum kage bunshinlerimden 8 tane çıkardım hepside koşuşturuyordu toriyoshi den kaçıyordum umutsuzca kaçıyordum napabilirdimki sadece kage bunshin biliyorum keşke biraz jutsu öğrenmeye fırsatım olsaydı takım arkadaşlarım nerdesiniz itsugooooooooooo :/
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:03 pm

Bana Doğru Ok Gelmekteydi Bu 4. Espadanın okuydu Hemen Ban kai 2x Hızım Olmustu Shunpo İle Rin İ Kapa bıldım Levi Kendi Hallede Bilirdi Ne Kadar Uzaga Kactım Ama Levi İçin Bişey Yapamadığımdan Üzülmüştüm Ve ARkamda Çok Büyük Bir Patlama Oldu . Arkama Bakamadım Bile Çok Kuvetli Bir Rüzgar Geldi.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:06 pm

4. espada ulqi gelmişti. Çok büyük bir patlama yarattı. Yori rini alıp kaçmaya çalışıyordu. Bende hemen hızımı arttırıp kaçmalıydım. 3 saniyem vardı. Hemen kaçmaya başladım. Koşarken hemen kuyruklu formu açtım ve koşarken çakramın çoğunu ayağıma çekip kendimi atabildiğim kadar ileri attım. Bundan kaçamazsam ölecektim ama burada ölemezdim. Hemen dua etmeye başladım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:14 pm

Toriyoshi Herkesin çok Hızlı Bir Şekilde Kaçmaya Çalıştığını gördü.Herşey 3 saniye içinde gerçekleşiyordu.Sasuke Saldırıdan Kaçmak Üzereydi Fakat Milim Farkla Ceronun Altında Kalmak Üzereydi.Toriyoshi Kılcına 3sn de verebildği Gücü Verdi Ve Sasukenin kafasının Üstüne Fırlattı.Kılıç Sasukenin Kafasının Üstünden Geçerken Cero Sasukeye Geldiğinde 2 Ye Bölünmüştü.Toriyoshi Arkasına Döndü ve Ulqiorrya bakmaya başladı.Alçak bir ses ile ''Adın ulquiorra schiffer mi?.Dedi.

Uluqiorra Şaşırmıştı.Tedirgin Bir Ses ile ''Sende Kimsin Lanet Olasıca.İsmimi nasıl Biliyorsun?.Dedi.

Toriyoshi''Senin Gibi Varlıkların Asla Gidemeyeceği Bir Yerden Geliyorum.Sizin Gibi Ruhsuzlar Cehenneme Bile Giremeyecek.Evrenden Silineceksiniz''.Dedi.

Uluqiorra alçak bir ses ile ''Etkiledin beni Kanatlı Yaratık.Fakat Rejatsunu Nedense Hissedemiyorum.Bunu Öğrenmenin Tek Yolu Seni ÖLdürmekten Geçer!.

Uluqiorra Yüksek bir ses ile ''Lanzo Delu Relampago (4x)''.

Toriyoshi Kılıcını Attığı Yerden Geri Çekti ve Uluqirorranın Cerosunu 2 ye böldü.Uluqiorra Çok şaşırmıştı.Toriyoshi Eline Baktı ve Taşın Parladığını Gördü.Arkadaşlarına DÖndü Alçak bir ses ile ''Burada harcayacak vaktim yok.Şu Salağı 2 ye bölün Tekrar Buluşuruz''.DEdi.
Rinkushichi

Rinkushichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:23 pm

Rin iyice korkuyordu toriyoshi de gitti napıcaktı tedirgindi böyle düşünürken üstüne bir cero geldiniğini farketti tam o sırada çakrasını yağaına toplayıp sağa dogru hopladı
kaçıyordu bu sırada ulqu onu kovalıyordu ardı ardına cerolar kaçmakla bi yere varamıycagını anladı 15 tane kage bunshin cıkardı cakrasını biraz zorlaması gerekmişti ulquiorrayı 5 saniye de olsa tutabilcekti sanırım takım arkadaşlarına seslenip çabuk saldırın dedi !
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:26 pm

ban kai m acıkken hemen flas cıglıgını acarım holow maskemı takarım ve hızım cok artmıstı hemen shunpo ile ulqinin yanına ışınlanırım ışınlanırken alev eldivenini açarım ve çene kısmına bir yumruk atarım ( Alev Eldiveni ile ) Ardından Alev kırbacını Yaparak Boynuna Dolar Çekerim.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:31 pm

Bunu fırsat bilirim. Ulqi yorinin saldırısıyla ilgilenirken bende ona saldırabilirdim. 3 tane klon yaparım. Sonra bijuu modu açarım. Sonra ulqinin arkasına geçip bijuu dama çakarım. Ardından kawarimi ile bir klonumla yer değiştiririm. Klonumlada bir raikiri çakarım. Bijuu modu da kapatıp savunma pozisyonuna geçerim. Noticin sözlerinden yaklaştığımızı anlamıştım. Bu işi hemen bitirip yanına gitmeliydik. Yanına gidip ona teşekkür etmeliydim. Nede olsa o benim hayatımı kurtarmıştı.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hougyokuyu Ele Geçirme   Hougyokuyu Ele Geçirme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:42 pm

Toriyoshi Çok Fazla Savaş meydanından Uzaklaşmadan alçak bir ses ile ''2. seviye General Yanıma Gel''.Dedi.Gökten 2. Seviye Bir Melek İndi.Toriyoshinin yanına yaklasarak Alçak bir ses ile ''Evet Genç Efendi.Şaşırttınız Beni Bu Sefer Abazalık Peşinde Değilsiniz''.Dedi.
Toriyoshi''Ağzını Topla 2. seviye general.Başkaları Duyacak.Aramızda Kalsın Bu Sır.Sadede Geçiyorum.Rin Adında Bir Çocuk var.Onun Bedenine gir ve Onu Canlı Tutmaya çalış.Bedeni O yönetsin sadece Gücünü Kullandır''.Dedi.

Rinin Bedenine 2. seviye General Girer ve Güçlerini verir.Rinin Elinde Büyük Bir Kılıç Oluşur.(Rinin Saldırı Hızı Saldırı Gücü ve Haraket Hızı 10 katı arttı.Elindeki Kılıcın özelliği GÜçlü Saldırı ve Gelen Cero Türü Büyüleri Geri Yansıtmak).

Uluqiorraya Sasukenin Buujisi ve Yourichinin Saldırısı Denk Gelince Çok Büyük bir Patlama Meydana geldi.

Hougyokuyu Ele Geçirme Tumblr_lyww7wkvb11roolemo1_400

Uluqiorra Sasukenin ve Yoruichinin saldırılarına DAyanamayıp Paramparça olmuştu.Fakat Uluqiorra Tekrar Tek Bir Vücut Oldu.YÜksek bir ses ile ''Beni sakın Küçümsemeyin Duygulu Varlıklar!.LAnza Delu Relampago 5 Katı!.''.Dedi.

Sasukenin ve Yoruichinin Tam Ortasına attı.

(Youricihinin Shunposu ve Hollow maskesi Kapandı).(Sasukenin Kuyrukları Kapandı).

Hougyokuyu Ele Geçirme
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki