Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:25 am

Off nedne korkuyorumki derim ve tam bana doğru shuppo yaparken arkasına geçerim ve kılıcımı saplarım ve kılıcımı yukarı çöekerken getsuga tensho yaparım... Arkasından sakuru getsuga tenshoyu açrkasına çakarım adam pestil olmuştur... Ve ağırırım benimde işim bitti bu kadar kolaymıydı derken birden şimdiye kadar duymadığım kadar sert bir reiatsu duyarım diğer 2 arkadışmda yere düşer derim ve yoksaaaa diyip kalırım kendime geldiğimde bir çeşit büyüyle duvara bağlanmıştım arkadaşlarımda yanımdaydı. Karşımda ise 1 adet espada vardı gözünün orda 9 numara yazıyodu sende kimsin dedim oda ben ekuilos dedi. görünümü çok korkunçtu arkadaşlar napıcaz dedim.

Son görev ekulios ve yanındaki 2 arancarı yen...

Not: Ekulios gücünü yanındaki 2 arrancardan alıyo 2 si de ölürse hpsi yarıya inecek.. Şuanki hpsi: 300. Arrancar hp: 150.

not:Unutmayın bağlısınız bağınızdaan kurtulmanız lazım...
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:30 am

Ah Ah Bu Arancarlar Ne zaman akıllanacaksınız raitatsumu birden çoğaltırım benim kim olduğumu bılıyormusunuz ben 1 takım kaptanı ve baş kaptan olan Yoruichi Siz kim oluyorsunuzda beni bağlarsınız bakadou kırarım . Ve arkadaşımın raitatsusu olmadığından bakadouya raitatsu aktarıp kırarım. holow maskesi etkin artık gücümü saklamayacağım ban kai elimde cero biriktirir benim tarafımda olan arancara bir cero atarım.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:33 am

Yoriye teşşekür ederim. Yeter derim. Bijuu modu açarım. 3 kuyruğa çıkarırım. Kuyruklarımda bi bijuu dama hazırlarım. Bu diğerlerinden daha güçlüydü. Hemen espadanın yanındaki arrancara atarım. Sonra hızımı kullanarak birde arrancarın arkasına geçip ordanda ufak bir bijuu dama atarım. Sonra geri çekilip 3 tane klon yaparım.
https://www.facebook.com/emre.demir3
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:49 am

Saldırılar başarılı bayıldılar onları öldürün.

Arkadaşlarım arrancarlara saldırıyodu. bende espadaya saldırıyim dedim ve getsuga tensho ile saldırdım ardaından Sakuru gestuga tensho fırlattım: arrancar hp yarıya indi+ saldırlarım= 1oo/3oo
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:52 am

Hemen Bayılan Arancarın Kafasını Koparttım Ve hemen Elimde Cero biriktirdim Ve Espadaya Fırlattım hemen hollow maskem kırıldı bu kadar erken olmamalıydı neyse zaten ceroyu atmıstım . ve raitatsumu bakadouda çok harcadım. hemen yere inip sakın bır yerde meditasyon yaparak raitatsu toplarım.
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 11:57 am

Gidip arrancarın kafasını kopardım. Sonra espadaya döndüm ona ardarda 2 tane bijuu dama attım. Sonrada 10 tane klon çıkarttım hepsi ile espadanın kafasına raikri yaptım. Sonrada arrancara doğru gokakyusa no jutsu yaptım. Ardından savunma pozisyonuna geçip beklemeye başladım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 12:05 pm

Espada parçalanmış duruma gelicekti nerdeyse ama hızlı yenilenme sayesinde hpsinin yarısını aldı 50/300. Hepimize Dark cero attı.

Hemen shuppo ile kaçtım fakat saldırıcak zaman bulamadım...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 12:09 pm

Cero Geliyordu Hemen Shunpo İle Kaçtım Yanında Belirdim Ve yanında alev eldiveni süper nova ile vurdum. Bu denk gelirse küle döncek ve yenilenemeyecekti . ama çok fazla raitatsu harcamıştım . yere düşerim ve sırtımı ağaca dayayıp takım arkadaslarımın ıslerını bıtırmesını bekledim
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 12:13 pm

Dark cero geliyordu. Hemen rashumor yaptım. Ardından klonlarımla espadaya goukakyuu no jutsu yaptım. Sonra 10 tane daha klon çıkarttım ve espadaya arkadan raikiri çaktım. Öndende tekrar bijuu dama attım. Sonra yorinin yanına gidip çakramı toplamaya çalıştım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)   Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 12:19 pm

Çok halsizleşmiştim bişeymi oldu diye saske ile yoruichinin yanına gittim o sırada espadanın üstünde çok garip bir zırh gördüm ve konuşmaya başladı... Ben daha önce gördüğünüz 5 arrancarın bütünüyüm onlar benim sadece kopyamdı şimdi gücümü görüceksiniz... Birden görünüşü aynı 3 arrancarın birleşimine dönüştü bize yaklaştı tam ölücektikki... birden bir portale düştük ve kendimizi dünyada bulduk tam espada peşimizden geliyorduki kurtulduk....

Mission Complated:

1.500 g
550 xp

Hollow istilası 1(Yan hikaye diğer adıyla fiil)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hollow istilası 2(fiil)
» Hollow istilası 3
» Notic Frozen Ana Hikaye