Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Derece Shinigami Eğitimi

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Administrator

Tecrübe Puanı : 716

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Acemi

1. Derece Shinigami Eğitimi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 1. Derece Shinigami Eğitimi   1. Derece Shinigami Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 9:22 am

Takami Alçak bir ses ile kıkırdayarak:

-Vay be!.Şekil Zanpaktouymuş.Ama daha Ortaya çıkartamadın.Bana ciddi ciddi Saldır ve beni öldürmeye çalış.Yoksa seni ben öldüreceğim''.Dedikten sonra Shunpoyu kullanarak Kurodanın arkasına geçti ve havada süzülerek yanlamasına Sırtına Tekme attı.Kuroda tekmenin etkisiyle Binanın Duvarına çarptı ve Duvar kırılarak içeri girdi.

-20 Hp.70/100
https://animerpg.yetkinforum.com
Grananio

Grananio

Tecrübe Puanı : 70

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Rütbe: Shinigami

MesajKonu: Geri: 1. Derece Shinigami Eğitimi   1. Derece Shinigami Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 9:40 am

Duvarın içindeyken kendimden geçerim ve içimdeki yüksek istek sebebiyle kendimi zanpaktou'nun içi gibi bir yerde bulurum. "Burası neresi, çok garip?" Bağırarak: "KİMSE VAR MI!". Bağırdıktan sonra ileriden ince yapılı, güzel bir kadın silueti bana yaklaşmaya başlar. Bir anlık bir korku yaşarım. Daha sonra etkileyici sesiyle: "Kuroda... Ben senin zanpaktou'num. Hayatının en önemli parçası olacak şeyim. Ben, sen bana destek oldukça sana yardımcı olmaya hazırım. Beni çağır... Benim adım..."
"PARILDA! HYOUMEI!!!!!!"

Zanpaktou Ruhu:

1. Derece Shinigami Eğitimi - Sayfa 2 90261b47-0057-409c-9166-928e25bb673e

Shikai:

1. Derece Shinigami Eğitimi - Sayfa 2 Sword

En son Grananio tarafından C.tesi Ağus. 25, 2012 6:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Administrator

Tecrübe Puanı : 716

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Rütbe: Acemi

MesajKonu: Geri: 1. Derece Shinigami Eğitimi   1. Derece Shinigami Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 9:43 am

Takami Koruda nın Kılıcındna çıkan parlaklığı gözleri dayanmayınca gözlerini bir kaç saniyeliğini kapamak zorunda kaldı.Zarzor yavaşça açtığında Korudanın Zanpaktousunun salındığını gördü.Kılıcı yere atarak Alçak bir ses ile ''Bravo bu kısmı geçtin.Artık bir Kılıcının Ruhu var.Yeteneklerini geliştirmek için daha fazla çalışmalısın.Şimdi 2. aşamamıza geçiyoruz.

(2. Seviye eğitim başlığından Yazmaya başlayabilirsin).
https://animerpg.yetkinforum.com

1. Derece Shinigami Eğitimi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Derece Shinigami Eğitimi
» 1. Derece Quincy Eğitimi
» Yeni 1. Sınıf Shinigami Eğitimi
» 2. Sınıf Yeni Shinigami Eğitimi
» Dev shinigami kapısı