Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bounto Görevi.

4 posters
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 1:37 pm

Karakura Şehrinin Yakınlarında bir ormanda Bounto lar aktiflik gösteriyor.Soul Soceitye girme isteyen Bountolar Shinigamileri Kılıçtan Geçirdi.Boyutlar Arası Işınlanma Kapısına Yaklaşmadan Bountoları Durdurun!.

Ödül:4000 Gold(Paylaşılacak).
Exp:1.500(Paylaşılacak).

Göreve Katılanlar:

Bounto Görevi. 14-97Bounto Görevi. 5-48Bounto Görevi. 11-2Bounto Görevi. Notic2

Yazma Sırası:Yoruichi- Kayamui Tuhakito-Lavi Uzumaki-Notic Frozen

Mevcut Bount:4 Adet
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 1:42 pm

Koşarak ışınlanma kapısının oraya giderim ve arkadaşlarımı beklerim... O sırada üstüme kum zırhımı giyerim her an bountolar gelebilirdi çünkü ayrıca bıçak fırlatmak içinde önceden etrafıma 10 tane çember çizerim. Arkasından kumdan el simyasınıda yaptıktan sonra ufuktan yavaş yavaş bountoları görmeye başlarım ve arkadaşlar nerde kaldınız diye bağırırım.
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 1:48 pm

Bir Görev Gelir Ve Bende Hemen Zampaktou mu Alır Flaş Adılarla Koşarak Kapıya Gelirim Yerlerde Çemberler Vardı Bende Baountların İşi Olduğunu Düşünürüm Ve Gizlice Girerim İçerde GörevArkadaşımı Görürüm Ve Flas Adımla Elimi Omzuna Atarım Ve Selam Veririm. Gülümseyerek Bounto Görevi. 479ead17-d81e-11df-8228-a8bfc396a36f

Selam Derim Very Happy
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 1:52 pm

Yoruichi'yi koşarken görürüm. Bir şeylerin olduğunu anlarım. Ama flash adım kullandığı için onu takip edemem. Oradan geçen bir shinigami görürüm. Ona sorarım. Bountoların saldırdığını söyler. Ondan yerini öğrenirim ve hızlıca oraya giderim oraya vardığımda Tuhakito ve Yoruichi'yi görürüm. Yanlarında gider siper alırım.
https://www.facebook.com/emre.demir3
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:00 pm

Notic Frozen 3 kişiyi gördü ve tehlikeli bir şeyler olabileceğini anladı.Hemen Olay yerine vardı.3 kişi saldırı için hazırlanıordu.Yanlarına gitti ve Bountoları gördü.4 Bounto vardı.3 Kişilerdi.Notic Destek olmak için savaşa katıldı.

Bountolar hızlı bir şekilde ilerlerken 4 kişiyi görürler ve Dururlar.Bountolardan Biri Yere Ejderha Oyuncak atarak bağırır''Kükre Buz Ejderhası''.Dedi ve KOskocaman bir buz ejderhası çıktı.(Boyu 4 metre).Ejderha Ağzını Açtı ve Sasukeye 6 tane İğne Fırlattı.

Diğer Bir Bounto İse Elindeki Çakmağa benzer şeyi hava Attı ve Bağırdı ''Püskürt Alevden Kukla!.Havada Alev yaratığı Ortaya Çıktı.Alev Yaratğı Çığlık Attı ve Yoruichiye Ateş Topu Fırlattı.

Kalan 2 Bounto ise Aynı anda Ruhlarını Dışarı Çıkartmadan Kılıçları İle Kayamui Tuhakito'ya Kılıçlarını Çıkartıp savurdular.Bountoların Birini Notic gözüne kestirdi ve Kayamui ye dal Bountoların birinin Kılıcına Kılıç Çarpıştırdı.

(Eşler Birbirine Ayrıldı).Savaş Başlasın!.

Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:06 pm

Savaş başlamıştır ama yinede yoroicihye: Sanada selam moruk kılıcımı çarpıştırırım arkasından Yerdeki bıçak çemberlerinden birini kullanarak bıçak fırlatırım arkasından kılıcımı ona fırlatırımı ve yeni bir kılıç çıkartırım arkasından arkadaşlarımı savunmak için hepsine kum zırhı veririm(Saldırılar %10 azalıyo) ve iyi şanslar diye bağırırım.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:11 pm

Birden Etrafımı Kum Sarmışdı Şaşırdım Ve Birden Kulağıma Sanada Selam Moruk Diye bi Ses Geldi Arkama Bakdığımda Kaya Yı Gördüm Hemen Flas Adımla Zıplayıp Tekma atarım Ve Hızımı Artırmış Olurum Ve Yukardaki Ateş Canavarına Adaletin Gücü Adına Geki Bakuu!! Derim Ve Zampaktou mu Çağırırım Ruujin Jakka!!!!! Ve Bir Kılıç Darbesi Atarak Kaya kuna Gülümserim Very Happy

Bounto Görevi. Gls2
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:14 pm

Bıçaklar üstüme doğru geliyordur. Birden etrafımı kum sarar ve bıçakları engeller. Etrafıma bakarım ve bunu Tuhakito yaptığını anlarım. Ona teşekkür eder ve kunaimi çıkarıp bountoya atarım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:24 pm

Kayamui Tuhakitonun Çemberinden Çıkan Bıçaktan kaçan Bounto Fırlattığı Kılıçtan Kaçamadı.Saldırı Başarılı!.(Bounto yaralandı kan kaybediyor).

Youricinin Bağlama Büyüsü Başarısız.Çünkü Ateş Büyüsü Kullanan yaratık DAha Baskın Rejatsulu Çıktı!.Ryuujin Jakkayı Kullanan Yoruichinin Saldırısı Başarılı!.Ateş Yaratığı Ryuujin Jakkayı İçine yedi ve İkiye bölündü.Fakat Ateş canavarı Tekrar Toparlandı ve Vücudu Bütünleşti.Tüm Gücünü Toplayıp Elinde Biriktiren Ateş yaratığı Birden bire Yoruichite Ateşini Fırlattı ve Yoruchinin bedeni Yandı(Yoruichi Hp 70/100).%10 Zarar Azaldı(77/100)

Yoruichi Yeni Yeteneğin Açıldı!.Ryuujin Jakka Shikai!.

Bountoya gelen Kunaiyi Ejderha Engeller.Ejderha Tekrar Kükrer ve 25 Tane İğne Buz atar.

Notic Frozen ve Bounto Uzakta kapışmaktadır.

Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:29 pm

Moruk sen ne yaptığını zannediyosun diye bağırırım ve sasukenin teşekkürüne karşılık bişey değil deirm her neyse. Karşımdaki adam ölmek üzeredir adama yaklaşırım ve şimdilerde kuklanı çıkartıcağını biliyorum eğer ruh emmeseydin bana inan seni öldürmezdim. derim ve 3 kılıç çıkartırıp hepsini batırırım. O sırada emrenin yanına koşarım ve kendi kum zırhımla onunkini birleştiririm böylece daha güçlü bir kum zırhı oluşur.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:32 pm

Bunu Düşünememişdim Demekki Yeniden Birleşe Biliyormuş Ve Birden Gölerim Kararır Ve Heyy Neler Oluyor Derim Karşımda ryuujın jakka Yı Görürüm Ve Bana Yoruich artık zamanı geldi Benim Adımı Haykır Der. Ve Birden Bağırarak ryuujın Jakka Diye Bağırırım Ve Biren Alevler içinde Kalırım Ve Hemen Ateş Kuklası Olan Baont A Saldırırm Ve Poz Vermeyide Unutmam Very Happy Very Happy

Bounto Görevi. Yoruichi_Shihoin_di_Bleach
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:37 pm

Gözlerimi kapatırım. Bu iğneleri engelleyemeceğimi düşünürken gözlerim açarım. Bir bakarım ki Tuhakito yanıma gelmiş. Kum zırhları birleşir. Ona teşekkür ederim. Kunaimi çıkartırım. Tuhakito'nun önünne geçerim. Gelen iğneleri kunai ile engellerim. Sonra iki shurikeni ejderhaya fırlatırım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:52 pm

Kayamui Tuhakito Saldırdığı Bounto nun Omuzuna Bir tane kılıç Saplandı ve Geri adım attı.Ağzından Kanlar Geliyordu.Fakat Gülümseye başladı ve Yüksek bir ses ile Bağırdı ''Herşeyi Kes:Çift Bıçak!!.Dedi ve Buz Ejderhası Boyutuda Bir Kılıçlı Ruh Çıktı.İnsana Benzeyen bir tipi vardı.Fakat Nasıl bir Güçte olduğu bilinmiyordu.Ruh Kılıcını havaya kaldırdı Ve Kayamui ye Savurdu!.(Kılıç Çok büyük).

Yoruichinin Bedeni Aleve Büründü ve Ateş Kuklası Olan Bounto ya Saldırdı.BOuntoya Saldırı Başarılı!.Ryuujin Jakka Bountoyu Kül etti!.

SaSuKe'nin attığı Shurikenler Ejderhaya işlemedi.Fakat Buz ejderhası Sinirlendi ve Tekrar 25 Adet İğne Fırlattı.Saldırı Tohukitoya ve Sasukeye geliyor.

Notic Frozen in Hp si 20/100.

Notic ile Savaşan Bounto Dİğer 3 kişinin Yakınına gelmeye başladı.

Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 2:57 pm

Bu kadar saldırıya kalkanım dayanamazdı sadece biğnelerden kurtarırdı zaten bir kalkan iğneleri savunuyordu yani sasuke kurtulurdu ama kılıca karşı 2 kalkan bile işe yaramzdı bende sasukeye zarar gelmesin diye kaçtım yapıcak bir şeyim yoktu sadece kılıcımı çektim ve kendimi korumaya çalıştım. Ne olucağı çok kritikti.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:02 pm

Notic in Bayıldığını Görürüm Ve Sasuke ve Kaya-Kun Un Başı Dertte Olduğunu Görürüm Ve Birden Ryuujın Jakka Gelir Ve Korkma Ben Burdayım Yoruichi Sakın tereddüt Etme Ve Sadece Raitatsunu Sabit Ve Karlılığını düşün Ve SAkın Tereddüt Etme Der Ve Birden Etrafım Raitatsu ile Çevrilir Ve Bu Raitatsu Ruh Gücü Olduğu İçin Ruujın Jakka Hemen Alevleri Raitatsuyu Tutusdurdu Ve Çok Sıkac Olmaya Başladı Hemen Kılıcı Savurmak İçin savururum ve savunma pozisyonuna geçerim.

Bounto Görevi. Zerochan.Shihouin.Yoruichi.673976
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:09 pm

Tuhakito'ya gelen saldırıyı durdurmalıyım diye düşünürüm. Bu kadar yeter derim. Ox → Rabbit → Monkey[3] or Monkey → Dragon → Rat → Bird → Ox → Snake → Dog → Tiger → Monkey→ Ox yaparım ardından Raiton-Kunai diye bağırırm ve Tuhakito'ya saldıran bountoya doğru koşarım. Kılıcı tuttuğu eline saldırırım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:19 pm

Kayamui Tuhakito'nun Kumları Daha fazla Dayanamadı ve 2 Adet İğne Saplandı Bacağına Ve Koluna!.Fakat Yoruichi Ve Sasukenin Yaptığı Saldırılar Sayesinde Bounto Öldü!.(Bir elini Oynatamazsın).

Notici Bayıltan Bounto Birden Yoruichinin Arkasında Belirdi ve İlk önce Boğazına Kılcını Dayadı Sonrada Diğer eliyle Yoruicnini elini Arkasından Tuttu.Bounto Yüksek bir ses ile Bağırdı''Bakudō 39: Enkosen!.Bu Sesi Duyduktan Sonra herkes Anladıki Bu Bir Bounto Değil Bir Shinigami idi.
(Yourichi 3 el boyunca Ruhu Mühürlü ve Haraket edemiyor).

Shinigami Youruchiyi Rehine olarak KUllandı ve Bağırdı''Çekilin Önümden Yoksa Bu Kadını ÖLdürürüm''.Dedi ve Youricinin İlk önce Boynunu yaladı.Alçak bir ses ile''Buradan beraber çıkıcaz güzelim ve Seni Karım yapıcam!.

Notic Başından Göğsüne Doğru Kan akıyordu.Diğerlerinin Başlarının Belada Olduğunu Biliyordu.Zorla Ayağa kalktı ve yürümeye başladı.Yoruichiyi Rehin Alan Shinigami Olduğunu faketti ve Klıcını Çekip saldırı Pozisyonunda bekledi.

Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:24 pm

Bountonun shinigami olduğunu öğrendiğimde şaşırdım ve sapık shinigami niye gavurluk yapıyosun lan diye bağırdım simya kullanamıyodum çünkü simya iki el istiyodu bu işimi zorlaştırmıştı ama kılıcımla saldırabilirdim. Kılcıımı çektim ve kötü shinigamiye saldırmak için koştum ama çok yorgundum her an bayılabilirdim !!!
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:28 pm

Birden Şaşırdım Ve Hareket Edemiyordum Ve Arkamdaki Adam Bana Kıdoı Yapmış Ve Benı Karısı Yapmak İstiyor.Ama Buna izin veremzdim Ve Bağırarak SEni Lanet Olası Pis Shinigamı Senın Gibileri Öldürmek Benim İçin Çok Büyük Bir Zevk Olucak Bana Ellemeye Devam Edersen Kolunu Kopartacağım Derim. Ve ryuujın Jakka Karsıma Gelir Ve Yourıchi Birazdaha Dayan Sadece SAbır Bu işi Çözer Der Ve Birden Sözünü Unutma Der. Ve GEçmişi Hatırlarım Ve Bu Shınıgamıyi Öldüreni Ellerimle Öldürürm Bunu Bana Bırakın Diye Bağırırım.

Bounto Görevi. Shihoin-yoruichi
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:32 pm

Olanlar beni çok sinirlendirir. Bunlar hep benim yüzümden başlarına geldi derim. Ox → Rabbit → Monkey[3] or Monkey → Dragon → Rat → Bird → Ox → Snake → Dog → Tiger → Monkey yaparım. Chidori derim ve hızlı bir şekilde youchiyi yakalayan shinigamiye saldırırım.Başına hedef alırım. Onu kurtarmak için elimden gelenin en iyisi buydu.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:44 pm

Kayamui Tuhakito Tek Elini Kullanıp Saldırı Yaptı.Fakat Shinigami Sıyrıldı!.
Sasukenin Saldırısı Başarılı!.Chidori Bountoya Vurdu!. Shinigami -30 HP.(120/150 HP).

Bu Sırada Shinigami Yüksek Bir Ses ile Bağırdı''Çekilin Önümden!.Bu Kadınıda Alıp Buradan Gideceğim''.Yada Sizin ÖLünüzü Çıkaracağım buradan Dedi ve Yoruichiyi Shunpo ile Aldı.Biraz uzaklaştı ve Gözden Kayboldu şimdilik.
Shinigami Yoruichinin Vücudunu Ellemeye Başladı ve Alçak bir ses ile ''Çok Güzelsin Sihinigami Kız.Burada Bu işi bitirelim ve Birbirimizi tanımayalım.Arkadaşlarınıda Öldürüp Seni Karım yapınca Bana Aşık olacaksın''.Dedi ve Yoruichinin Göğüslerini Ellemeye başladı.

Tam O Sırada Notic Onları Görmüştü ve Başı eğik bir şekilde Shinigamiye Doğru Yürümeye başlıyordu.Shinigami Yoruichinin Üzerindeydi ve ayağa kalktı.

Notic Yüksek Bir Ses ile Bağırdı''Ne Yaptığını Sanıyorsun Lan Shinigamieeeeeeeeeeeeeeeeee''.Dedi ve Shinigaminin Üstünde Bir Enerji patladı.

Bounto Görevi. Patlaman

Patlamayı Tüm Herkes Duymuştu.

(Yoruichinin Bağlama büyüsü yok oldu serbest).

Shinigaminin bedeni Yandı Hp ye -50 (70/150)
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:55 pm

Büyü Bozulmuşdu Ve Aklıma Bir Fikir Gelmişdi Shınıgamı hemen kendini Topladı Ve Notic E Saldıracakdı ki Hemen Heyy Shınıgamı Gel Ve Burdan Gidelim Onları Öldürmeye Deymez Derim Ve Shınıgamı Tahrık İçinde Flas Adımlarla benı Kapıp Bir Yere Götürür. Ve Birden Bir Evde Olduğumuzu Görürürm Ve Shınıgamıye Yaklasarak Bir Öpücük Atarım Ve Onu Yere Fırlatırım Sonra Biraz Tahrik Edici Danls Ederek ona Yaklaşmaya Çalışırım Ve Yemi Yutar Ve Beni Kavrayıp Yere Yatırır Ama Hemen Heyy Şimdi olmaz Derim Ve Ayağa Kalkarım Üstümü Çıkarır

Bounto Görevi. Yoruichi_shihoin3

Ona Hey Sıra Sende Derim Oda Önce Pantolununu Çıkarır Ve Kıyafetini Çıkarırken Bir Açık Bulurum Ve Penisine Bir Kılıç Darbesi İle Yere Yığarım Ve Bana Ne yapdığını Sanıyorsun Der Ve Hey İstediğin Bu Değilmiydi Seni Eğlendirdim Ve Sıra ARtık Benim Eğlencemde ( Yani Azdırıp Hevesini Kursağında Bırakdırdım xD) Derim Ve Suratını Yumruklayarak Hıncımı Çıkarırım Ve Ayaklarımı Kafasının Arasına Alarak Boynunu Kırarım. Ve Son Bir Bakış atarım

Bounto Görevi. Shih_333_in_yoruichi

Ve Üstümü Giyinip Arkadaşlarımın Yanına Giderim Bir de Bakarımki Herkes Yerde Bayılmış Yatmaktadır. Hemen Shınıgamıyı Soul Soceity e Götürürü Ve Medikal Shınıgamılerı Çagırırım

Bounto Görevi. Yoruichi_by_saishuu_hinoiri

Ve Onlara Ne Oldu Yaralandınızmı Küçük Kedicik Diye Espiri yaparım Ve Gülmeye Başlarım

Ve Önce notice Bir Hayat Öpücüğü Ve Sonra Kaya- Kuna Bir Yumruk Atar ve Ona da Bir Hayat Öpücüğü Ve Bana Birdaha Moruk Dersen Daha Kötü olur. Ve Son Olarak Sasukeye de Bir Hayat öpücüğü Veririm Ve Medikal Shınıgamıler Gelir.

En son Yoruichi tarafından Çarş. Mayıs 02, 2012 4:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Bounto Görevi. Empty
MesajKonu: Geri: Bounto Görevi.   Bounto Görevi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 3:58 pm

Görev Tamamlandı!.Ödül Verilecektir!.

Bounto Görevi.
1 sayfadaki 1 sayfası