Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Empty
MesajKonu: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:27 pm

Notic Her zamanki gibi Sıkıcı hayatına Devam ettiriyordu.Yolda tek başına yürüyordu.Kanatlarını saklamak ona biraz zor geliyordu.Fakat Buna katlanmak zorunda idi.Yavaş ve Paytak adımlarla yürüyordu.sağa Sola Sürekli Kafasını Döndürüyordu.Birden Durdu ve Bir Güzel Kızı Gördü.Çok Güzel Kalçaları Esmer bir vücudu ve göğüsleri vardı.Yanına yaklaştı ve Elini Kalçasına Doğru Uzatmaya başladı.Kız arkasını Dönüktü.Notic Yoruichinin Elini Tuttu ve Alçak bir ses ile ''Yor-ic -hi Nasılsın''.Dedi Suratı Kızarmıştı.
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:31 pm

Okulda Geziniyordum Birden Birinin Elimi Tutuğunu Görürüm Ve Tam Yumruk Atacakken Karşımda Notic İ Görürüm Birden Yanakları Kızarmış Bir Şekilde Yoruichi Nasılsın Dedi Bende İyiyim Teşekkür Ederim Geziyordum Öle Sen Nasılsın. Derim Ve Elimi Artık Bıraka Bilirsin Derim.

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Images?q=tbn:ANd9GcQKMCFsJK4e9d8onLLAN5voz6vQPvqBVa10_bc1pIyTDOrzSiNr
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:34 pm

Notic Frozen alçak bir ses ile ''İyiyim YOrii''.Dedi ve Yoruichinin Suratına Bakıyordu.Tam O sırada bir Çocuk geldi ve Yoruichiye Yüksek bir ses ile ''Oha!.Bu Fıstık Burada Okuyormuydu?.Yavrum Kaç Para İstiyorsun Benimle yatmak için?.Senin için Param Çok!.Dedi.

Notic Frozen Çok sinirlendi ve Kanatlarını Aniden Çıkarıp Çocuğun Karnına Yumruk attı.Çocuk Pencereden Aşşağı Uçmaya başladı.(5. kattan).

Notic Yoruichiye Bakmaya devam etti.Yoruichiyi çok güzel buluyordu.Alçak bir ses ile ''Çocuğu Hızlıca Kurtarayımmı.Yoksa Kimse Görmedimi Diyelim?.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:39 pm

Noticle konusurken Bir Çocuk gelerek Bana Çok Pis Laflar Atmaya Başladı Tam Öldürecekken Birden Notic Karnına Vurdu Ve Çocuk 5. Kattan Düşmekteydi Hemen Hey Notic Onu Kap Ve Okulun Önüne Getir Hemen Oraya GEliyorum Derim Ve Kurtarda Acı Çekerek Öldürelim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:41 pm

Notic Frozen Alçak bir ses ile ''Hemen Yor-ic-hi''.Dedi ve Yüzünde bir gülümse belirdi.Notic Frozen kimse yokken hemen pencereden Atladı ve Çocuğu Havada Kapıp yere indirdi.Çocuğun Bedeni Cansız İdi.Hemen Okulun Çıkışında boş bir araziye götürdü ve Çocuğu yere yatırdı.Yoruichiyi beklemeye başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:43 pm

Hey pislik Daha Yeni Bana Ne Dedin Tekrar Söyle de Senin Burada Öldüreyim pislik Derim Ve Teşekkürler Notic Şimdi bunu Ayıltmamız Lazım Ölümü Dirimi Bi Kontrol Edermisin Notic Eğer Yaşıyorsa Uyandırmayı Dene Ve Gününü Göstereyim Bu Pisliğe. SEni Aptal Hayatının Yanlışını Yaptın.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:50 pm

Notic Frozen Çocuğun nefes alıp almadığını KOntrol etmek için Kulağını Burnuna götürdü ve Nefes alıyordu.Birden Çocuğun Gözleri Açıldı ve Noticin Kulağına Fısıldamaya başladı ''Cennete Hoş Geldin Notic.Seni Burada Aynı Babanı Olduğu Gibi Yok etmek isteyenler var.Sen İstenmeyen birisin Ehehuehauhauaheeeeeee!''.Dedi ve İğrenç bir kahkaha attı.Notic yüksek bir ses ile ''Yoruichiiiiieeeeeeeeeeee eğiiiiiiilllllllll''.Dedi ve Çok büyük bir Mor Patlama Olmuştu.Patlamadan Hiç bir şey gözükmüyordu.Mor Işıklar yavaş yavaş çekilince Notic Frozen Kanatlarını Açarak YOruichiye dönük bir şekilde güldüğü Görülüyordu.Alçak bir ses ile ''Şükürler Olsun bir şey olmadı''.dedi ve Kanatları yanmış bir şekilde ağzından kan akarken yere düştü.

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Ep332Explosion
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 12:57 pm

Birden Bir Mor Renkte Patlama Oldu Ve Hemen Notic in Yanına Koşmaya Çalışdım Ama Kanatları Yanmış Ağzından Kan Gelmekteydi Birden Yere Düşmüştü Hemen Yanına Gittim Ve Aptal Neden Beni Korumaya Çalıştın Aptal Aptal Kalk Notic Lütfen Bana Bunların Şaka Olduğunu söyle ( Bu Arada Bunları Söylerken Ağlamakta xD ) Notici Öyle görünce Çok Üzülmüştü Hemen Heyyyyy Biri Yardım Etsinnn Kimse Yokmuuu!!! Noticc ayağa Kalk Lütfen Daha Ölemessin Daha Çok Genç sin Hadi Kalk Ve Bana Bir Şeyinin Olmadığını Söyleeee ( Ağlamakta ) Noticcccccccccccc !!!
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:01 pm

Notic Zor Konuşuyordu.Çok kısık bir ses ile ''Yor...uic..hi.Bir şe.yi..n Yok Değilmi?.Sev..indim.O La..net Şey Ba.Bam..dan Bahsetti.Ba..bam Be..ni Terk... etm..emiş demekki.Çok Sev..indim.Her Şey İç..in Teşek.kürler Yoru..ichi.Dedi ve Notic Frozen Gözlerini kapattı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:07 pm

(Ağlamakta ) Noticc Kendine Gellllll !!! Hayır olamaz Olamaz Olamz Gözlerini Kapamamalısın Heyy Lanet olsun Biri Yardım Etsin Buraya Hemen Ses Seda Yoktu Dayan Biraz Notic Hemen Notici Sırtıma Alırım Ve Koşmaya Başlarım Ve okulun Kapısından Geçerken Herkes Bize Bakmaktaydı Dayan Notic Az Kaldı Hemen Okulun Revirine Girerek Hey Notic Geldik Artık İyileşeceksin Beni Burda Tek Başıma Bırakma Noticc Elini Tutarım Ve Doktor ( Ne Varsa Artık ) Hemen Ne Olduğunu Sorar Bir Patlama Oldu Ve Bu Hale Geldi Lütfen Yardım Edinnn .!!!!!!!! Ve Doktor Hemen Dışarı Çıkmamı Söyledi Ve Kapının Önünde Beklemeye Başladım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:12 pm

3 saat sonra..................
Notic Kendine gelir.Alçak bir ses ile ''Lanet Olsun.Birde Kızın Sırtına bindik.Fıtık Olmamıştır inşallah.''Dedi ve Yoruichi aklına gelince Yanakları Kızardı.

Notic'in Vücudu 3 saatte Büyük bir oranda iyileşmişti.Sedyeden yavaşta Doğruldu ve bacaklarını KOntrol etti.Bacakları haraket ediyordu.Alçak bir ses ile ''Lanet Olsun.Babamdamı bu yüzden Öldü.Bizden Ne istiyorlar.Cennetin Tüm işi bitti şimdi Banamı Sardılar.Eğer böyle giderse arkadaşlarımı Tehlikeye atarım''.Dedi ve Sedyeden yavaşça bacaklarını uzattı.Ayağa kalktı.

Hemen Kapının Dışına Koşmaya başladı.Kapıyı açar açmaz yan tarafta Yoruichinin beklediğini gördü.Hemen Yanına Seri bir şekilde Gitti ve Ona Sımsıkı Sarıldı.Alçak bir ses ile ''Kimse bana bu kadar sıcak davranmamıştı.Teşekkür ederim''.Dedi ve Gözünden yaş gelmeye başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:16 pm

Hey Hey Yanımda Duygusala Bağlama Smile Ve Hiç Önemli Değil Sen Benim İçin Hayatını Feda Ettin Ve Birden Heyy Ne oluyo Daha Doktor iyileştiğini Söylemedi Hadii Gel Gidelim Ve Birazdaha Dinlen Hemen Kalkar Ve İyileşmemişsen Bana Ayak Bağı olmanı istemem Hadi Hemen Git Ve Bekle Doktoru Çağırıp Gelicem ( Bu Arada Bilerek Değil Noticin Sağlığı için söledim xD )
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:19 pm

Notic Alçak bir ses ile ''nediyon Yoruichi.Görmüyonmu Turp Gibiyim Turp!.Notic Frozen Arkasını Döndü ve Doktorla konuşmaya giderken Yaraları tam iyileşmediği için Dİkişleri patladı ve bayıldı....

10 Saat Sonra.....

Yoruichiyi OKulun 3. katında buldu.Yanına giderek Alçak bir ses ile ''Bu sefer hazırım.Gidebiliriz artık yor-ic-hi.Bu sefer Ben seni takip ediceğim.Sen beni İstediğin yere götür''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:28 pm

Bir daha Sözümü Dinlemesen Seni Çok Kötü Yapacağım Ve Saat Kaç Olduğundan haberin Varmı Bu saate Nereye Gide Biliriz Ve Ben Daha Yeni Yeni Öğreniyorum Ama Bu Sefer Sıra Bendeyse Hadi SEni Bi yere Götüreceğim Kanatlarının Sağlama Benziyor sanırım Uça bilirsin Şimdi Yükseklere Uç Ve Dediğim Yere Git ( İlk Tanıştığımız Yer Yüksek Vardıya Hah Orası İşde xD ) Oraya Gideriz. Giderken Orası Benim İçin Çok Değerli Bir Yer. Derim Ve Oraya Geliriz.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:33 pm

Notic Yoruihiye Alçak bir ses ile ''Buraya neden geldik Yori.Ne işimiz var burada''.Dedi.Notic arkasında döndü.Kanatlarını Tüm gücüyle açtı.uzun bir süre kanat çırpmayınca kanatlarının Tutulduğunu farketti.Kanatlarını yavaş yavaş esnetti.

Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:36 pm

Hey Nedenimi Var Sen istediğin Yere Gidelim Dedin Bende En Huzur Ve Mutlu olduğum Yere Geldim Eğer İstemiyorsan Gide biliriz Hem Senin için Yaralarınada İyi Gelir Temiz Hava Ve Artık O Dam Kimdi Ve Ne İstediklerini Anlatma Sırası Geldiğini Düşünüyorum Bana Anlatmadığın Bazı Şeyler Var.

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Yoruichi-04
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:41 pm

Notic Aptal bir gülümseme İfadesi ile konusarak ''eheueheuheeeeeee.Düşündüğün için sağol.o adam Sanırım canlı bombadan başka bir şey değildi.Lavuk herif!.Hem Teröristler var işin arkasında.İyiki bize önemli bir şey olmadı''.Dedi.

Notic Arkasını Döndü ve Suratında Öfkeli bir ifade belirdi.Arkasını tekrar Dönerek''Yoruichi.Artık Meditasyonumuza başlayalım.Daha çok güçlenmemiz gerekicek''.Dedi ve yere oturd ve gözlerini kapattı.Derin derin nefes aldı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:44 pm

Hey Hey Okadar Kolay kurtulamassın Bir Melek Oldugunu Söylemiştin Ve O Herifinde Canlı Bomba olduğunu söyledin Birde Terörist olduklarını Öyleyse Bana Açıklaman Gereken Daha Fazla Şeyin Var 1. Teröristlerle Ne işin Var 2. o Mor Bombayı Bir Terörist Yapamazdı Bu Bir Cero Benzeri Bir şeydi Ruhani Bir Varlıkların İşi Olmalı Gittikçe sinirlenmekteydim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:47 pm

Notic Frozen Bu olanları söyleyemezdi.Eğer Arkadaşlarına Söylerse 1 yıl bile ömrü olmayacağını biliyordu.Bu sırrı Ne pahasına olursa olsun saklamak zorundaydı.Ta ki Cennete gidene kadar...

Notic Yoruichiye Döndü ve alçak bir ses ile ''Zamanı gelince söyleyeceğim Yoruichi.Sadece bana bu konuda güven.Ben sana nasıl güveniyorsam sende bana güven.Ne yaparsam İyiliğimiz için yaparım.Şimdilik Şehire inelim.Belki hollowlar şehre inmişti.Bir kontrol edelim''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 1:52 pm

Hey Sorumun Cevabını Vermeden Şurdan Şuraya Gitmem Ben Buraya Daha Rahat Konuşa Bilmek İçin Geldim Bana Azda olsa Bilgi Vermelisin Eğer Vermesen Arkadaşlığımızdan Şüphe Duymaya Başlıyacağım Bir Arkadaş Bir Arkadaşından Asla Bir Şey saklamaz Ve Saklamamalıdır Ve Hollowların Bizim konumuzla alakası yok Başka Bir Şhingamı Onun işini Halleder.Ve oturduğum yerde Beklerim
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 2:05 pm

Notic Frozen''Lanet Olsun Yoruichi.Neden Kendini Tehlikeye atmak istiyorsun.BUnları söyledikten Sonra.Eğer GElecekte Başımıza Bir şey gelirse Kendini Sorumlu Tut!.Dedi ve Hİkayesine başladı:

-Ben Şu anda Cennetten Kaçak olarak yaşayan tek meleğim!.Babamın Neden öldürüldüğünü Bilmiyorum.Fakat Aynı sebepten dolayı benide ÖLdürmek istiyorlar!.Ben doğduktan Sonra Annem Ortalardan KAybolmuş.Beni BU dünyaya bağlayacak herşey ama herşey yok edildi!.Seninde bu Duruma düşmeni İstemiyordum!.Bütün sebep bu''.dedi ve Kılıcını Çıkartıp yere sapladı.Rejatsusu birden Vücudundan Fışkırmaya başladı.Heryerden hissedilebiliyordu.Alçak ve Kızgın bir tavır aldı ve ağzından kan akmaya başladı''Kafasını Öne eğdi ve gözleri Beyazlaşmaya başladı.Etrafta ne kadar taş toprak varsa havalanmaya başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 2:09 pm

Demek Bu Kadar Basitmiş Merak Etme Güçleneceğiz Ve Sana Bunları Yaşatanlardan İntikamımızı Alıcağız Heyecanlanmana Gerek Yok Ve Bu Gerksiz Raitatsu Salınımına Bir Son Ver Ve ARtık aşağı İnelim Gece Gece Yanlış Anlaşıla Bilir Ve Bu benim Hiç Hoşuma gitmez Hadi İnelim Artık Derim Ve Neden Heyecanlandıgını Ve kızmasını anlayamamıştım.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 2:11 pm

Notic Frozen büyük bir çığlık atarak''YOruichiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee''.Dedi ve Yoruichiye Kılcını Savurdu.Dağda Çok kötü bir patlama meydana geldi.

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. 20100519090207!Finish_Blast
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 2:17 pm

Her zamanki gibi başım bükük bir şekilde ilerliyodum o sırada bir ışık gördüm bu bir patlamaydı dağdan geliyordu merak edip koşa koşa oraya gittim birileri vardı ve bir taşın arkasına saklanıp onları izledim...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.   Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2012 2:18 pm

Birden Notic İn Bana Saldırdığını Gördüm Ve Hemen Hey Ahmak Kendine Gel Seni Aptal Tam Kılıcımı Çıkardım Savunurken Birden Bi Patlama oldu Ve Birden Havada Uçtuğumu Hatırlıyorum Ve Yere Çok Sert Bi Şekilde Düşmekteydim Pislik Notic Amacın Neydi!!!!!!!!!!!! Diye Bağırırım Ve Demek Buraya Kadarmış Burada Öleceğimi Hiç Hayal Etmemiştim Hiç Yoktan Bir Savaşta Ölmeliydim.

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı. Images?q=tbn:ANd9GcSrL3SdHb7QvaB5zfnJtAGczl8Wu1JCXTWP3fn-XH1TQOsfI3eZ

Bir Meleğin Sıra Dışı Hayatı.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki