Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gerçeğin hikayesi

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Gerçeğin hikayesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:38 pm

G-ö-t ve uzay yapışmak dedim içimden !!!! ve birden bağırdım mütiişşşşşş yapabildiğim kadar hızlı savurlmalıyım dedim koaşarak yoruichinin yanına gittim ve kılıcına vurabildiğim kadar sert bir şekilde vurdum ve içimden geçirdiğim şey şuydu ........... Evet içimden bişey gçemiyodu çünkü çok heycanlı bir andı Very Happy Ve bağırdım götümüz uzaya yapışıcak yaşasınnnn Very Happy
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:41 pm

Hey 1. Benim Flaş Çıglıgımın Acık oldugunu Ve 2. İse Senın Yanına Işınlanmıstım Ama Neyse Hemen Flas Cıglıgı İle Elini Dondururum Ve Yaklasarak Hey Bu Canımızı Acıta Bilir Verim Ve Kafa Atarım Amacım Burnunu Kırmaktır Kafa Attıktan sonra Hadi Sana Sert Davranmayacagım Hadou 63 Yaparım ve Savunma pozisyonuna Gecerim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:46 pm

Toriyoshi alçak bir ses ile ''iyiki Kılıca Az Güç yükledim.Yoksa Bu Manyaklar Cidden Havaya Uçururdu''.Dedi.BU lafın Hemen Ardından Kılıç Yoruichinin ve Kayanın Manyaklarına DAyanamadan Gücünü saldı ve Patladı.

Gerçeğin hikayesi - Sayfa 2 Medya

Herkesin yüzü DUmandan Simsiyah Olmuştu.TOriyoshi Nefes alamıyordu Kısık bir ses ile öksürmeye başladı.Dumanları Sağ eliyle Savuşturup yok etmeye çalıştı Ama heryer Duman altında kalmıştı.Önüne Baktığında Yoruichi Lavi ve KAya Yerde Yatıyordu.Hemen Bu Manyakları Dışarı Işınladı.Toriyoshinin Kendiside Dışarı Çıkmıştı.YOruichiye 3 Tokat.ELe başı olduğu için Laviye 10 tokat.Kayaya 6 Tokat Attı.YÜksek bir ses iile ''LAn 2 Dk Size Güvenemicekmiyiz!.Demek Elinizde Meteor Taşı Olsa İLk Dünyayı Yok ederdiniz Manyak Herifler!.2Dk Rahat duramıyorsunuz!''.Dedi
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:59 pm

Bir patlama oluştu. Ben onlar vs yaparken uyuya kalmıştım. Uyandığımda notic bana tokat atıyordu. Eğitim alanı maf olmuştu. Neler oldu lan. Eğitim sahasının içine sıç...sınız. Notic sen bana niye vuruyosun. Göt Herifff!!!!!!!!! diye bağırdım.
https://www.facebook.com/emre.demir3

Gerçeğin hikayesi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yoruichi Ana Hikayesi