Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gökyüzü sanki ağlıyor !

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Gökyüzü sanki ağlıyor ! Empty
MesajKonu: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:05 pm

Her zamanki gibi bir gündü... bir ağaca yatmış kitabımı okuyodum o sırada düşündüm arkadaşlarımın birisi beni böyle görürse şüphelenebilirler diye neyse o sırada sağnak bir yağmur geldi sanki gökyüzü ağlıyodu hemen ayağa kalktım ve eve doğru yol aldım ondan sonra acaba soul sc... yemi gitsem dedim Very Happy
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:09 pm

Soul Society de Eşyalar Çok Pahalıydı Bu Yüzden Karakureye İnmeliydim . Aşağıya indim Ve Birden Yağmur Yağmaya Başladı . İçinden '' Bu Yağmurda Tam Zamanını Buldu '' Der . Ve Karşıdaki Mağazadan Bir Şemsiye Alarak Gezinmeye Başlar . Karşıda Bir Alışveriş Mağazası Duruyordu Hemen Oraya doğru Gitmeye Başladı ''
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:13 pm

o sırada karşımda bir kampanya gördüm ve ağzımın suları akmaya başladım 1 ÇİĞ KÖFTE ALANA 2. BEDEAVA AYRICA 3. %50 İNDİRİMLİ Çok güzel hemen almalıyım dedim ve hemen içeriye bodoslama daldım ve bağırdım NERDE ULEYN BENİM ÇİĞ KÖFTELERİM. ordaki amcaya bana bitane versene dedim oda çok küçüksün dedi kemerini çıkarttı. Bende oğlum bak git dedim elindekini yere vurdu napçan dedim bende olum bak git dedim kızdırdı zampaktoyla bikaç kesik açtım Very Happy
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:17 pm

İçeri Girince Karşıda Bir Çocuk Bir Adamı Dövüyordu . içimden '' Bu Yeni Nesil Çok Bozulmuş '' . Neyse Üst Katlara Çıkıp Bakalım . * Şemsiyeyi Kapatır * Bu Ses Kayaya Benziyor Heleki Bir Adamı Dövüyor Hemen Shunpo İle Arkasına Geçip Kafasına Vururum. Hey Burda Ne İşin Var Ve Neden Bu Adamı Dövüyorsun ?
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:20 pm

Bu adama benim çiğ köftemi vermiyo derim !!!!! Evil or Very Mad Hem senin burda ne işin var senin kendi ülkende olman lazım diğmi derim her neyse derim ve adamın arkasına geçerim adamı tutup fırlattıktan sonra 10 adet dürüm yapıp yemeye başlarım... Bunların parasını yanımda gördüğünüz abla ödiyecek derim ve koaşrak kaçarım...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:31 pm

Ah Ah BU Zamane Gençleri Parasını Veririm. Kayanın Koştuğunu Görürüm Flaş Çığlığı Açıp Yanına Işınlanırım. Hemen Bacaklarını Dondurarak Yere Düşürürüm Ve Sırtına Basarak Bana Paramı Geri Ödeyeceksin Pislik . Hemde Hemen Yoksa Savunmasız Halde İken İşini Bitirim . Ve Gidip O Adamdan Özür Dileyeceksin !!!!
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:38 pm

Bende tamam tamam derim ve parasını hemen geri veririm. Hemen amcanın yanına giderim ve özür dilerim amca derim dışarı çıktığımda dayanamam ve şimdi görürsünüz lan derim ve Black getsuga ile binanın çatısını uçururum ve oh be rahatladım içimdeki çiğ köfte siniri tamamen gitti derim arkama dönerim tam ilerliyicekken sinirli bir biçimde bana bakan yoruichiyi görürüm ve shuppo il ordan uzaklaşabildiğim kadar uzaklaşırım o sırada hava açar...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:41 pm

1. İnsanların İçinde Bunu Yapmaman Gerekirdi 2. si İse Bu kadar Emin olma Hemen Çatının Oraya Çıkarak Getsuga Tensio ya bakadou 81 Yaparım . Saldırı Durmuştu Ve Benden Kaçmaya Çalışıyordu Bu Kadar Basit Değil Benim Hızım Daha Fazla Hemen Shunpo İle Karşısına Çıkıp Dik Dik Bakarım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:44 pm

Koşarak kaçmaya devam ederken ağlarım... Şidmi kamçı yemeden kurtulamıyıcam Sad Hmm madem kamçı yiyicem nasıl eğlenceli hale getiririz diye düşünürüm ve aklıma bir fikir gelir... O bana doğru gelirken bakudo 30 yaparım... Ve sinsi sinsi gülmneye başlarım... Arkaısndan Hemen shuppoma devam ederim ve hemen zangetsuyu bankai formunda açarım... Ve birazdan yeni formumu görücen derim...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:47 pm

Kendini Neden Ezik Duruma Getiriyorsun Aptal Bakadou 3o Mu Güldürme Beni Nereye Kaçtığını Sanıyorsun * Bakadou kırar * Ve Benim Raitatsum Seninkinin 2 katı beni Küçümseme Lanet Olası Shunpo İle Karşısına Geçip Bakadou 61 İle Bağlayıp Şimdi Usluca Dur Ve Olanları Sakince Anlat Bekliyorum Der.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:52 pm

bakuda 61 yüzünden kilitlenmiştim.( yandan yandan gülerim ve) ben onu sana yapmamıştımki arkandaki adama yapmıştım şimdi koş ve o adamı kurtar derim o sıarada bağdan kurtulmak için getsuga amu yaparım sağ kolum sanki bir getsuga tenshoymuş gibi görünür ama o reiatsumdur bunun sayesinde bağdan kurtulup kaçmaya devam ederim...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 2:58 pm

Beni İlgilendirmez Bu İnsanlar Bunlar Senin İşin Asıl Bakadoumdan Kaça bilirsin Ama Hadou 63 Yakala Bakalım . Hemen Shunpo İle Ayaklarını Dondurur. Kahkahalar Atarak Gülmeye Başlarım. Hadou Çarpıp Yere Yıkılacaktı Şimdi İşi Bitti . 1. Takımdan 1 Kişi Çağırıp Arkadaki Adamla İlgilenmesini Söylerim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 3:07 pm

Sinirlenirim ve bağırırım Mesuuuuuuuu( Japoncada mesu kaltak anlamına gelir Very Happy) Gekteki piç bile bana senden iyi davranıyoderim ve o sırada susa kalırım çünkü normalde ben hökteki piç diye bi kelilme bilmiyodum çünkü ben onların zihninde o gün yoktum... Konuyu değiştirmeye çalışırım ve yorinin benim dediğimi anlayıp benim kim olduğumu anlamamasına çalışırım...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 3:11 pm

B-B-B-ana Biraz Önce Ne Dedin ? * Sinirlenmeye Başlar Etrafı Raitatsu İle Sarar * '' Seni Ahmak Burda Kişilik Değiştirip Sakin Biri Olmaya Çalışırken Senin Yaptığına Bak Bunu Sana Ödeteceğim . Alev Yumruğu +30 Derece Şimdi Yaktım Çıranı Velet Bakadou 61 Karnına Suratını Yumruklamaya Başlarım ''
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 6:20 am

Heeeyyyy bu acıttı derim ve bakudou dan kurtulduktan sonra bir vsye ne dersin derim(Zar vs si olucağından hakeme gerek yok Very Happy) Şimdi bütün özelliklerini sıfırlaki en baştan başlıyalım...

Bankai açmaya çalışırım...
Admin
Administrator

Tecrübe Puanı : 716

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 6:20 am

'Kayamui Tuhakito' üyesi bu işi tamamladı : Saldırı

'Bankai açma' :
Gökyüzü sanki ağlıyor ! Ichigo_bank
Sonuç : 1
https://animerpg.yetkinforum.com
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:30 am

Peki Ozaman Bende Ban-kai Açarım Ozaman. Demek Büyümüşte Bana Kafa Tutuyorsun Öylemi Sana Nazik Davranacağımı Düşünme Ve Sana Hayla Sinirliyim İşini Bitirmeyeceğim Merak Etme Ve Nazik Davranacağımıda düşünme Dünyada Fazla Gelişemezsin Arkanı Kollayan Adamları Olmaz . ( 3 Satır Yazmaya Çalış Very Happy )
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:30 am

'Yoruichi' üyesi bu işi tamamladı : Saldırı

'Bankai açma' :
Sonuç : 1
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:33 am

Görünüşe bakılırsa bankai açma işlemlerimiz işe yaramıyo hem evet sana kafa tutuyom napçan dövcenmi Very Happy bidaha bankai açmayı deniyim eğer bu sefer olursa yandın derim ve duruşumu alırım sen şimdi bittin derim ve olum bak git, olum bak git derim ve çok fazla saçmaladım derim :S
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:33 am

'Bankai açma' :
Sonuç : 2
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:39 am

Kahretsin Bankai Açılmadı Bu Sefer Sana Ban Kai Siz Saldıracağım Bakalım Ban Kai Açmama Gerek Olup Olmadığını Kontrol Edicem . Hazırlan Ve Bana çok Fazla Atarlanma Alev Kırbacı Süper Nova !! Kırbacı Bir Bacağına Dolamaya Çalışırım Sana Nazik Davranmayacağım Demiştim .
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:39 am

'Yoruichi' üyesi bu işi tamamladı : Saldırı

'Zampakto özellikleri' : 4
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:44 am

Canım azalmıştı bacağım çok yanıydo yeni hpler Ben: 100 Yoruichi 120 idi şimdi sen görürsün derim ve ultimate getsuga tsnhoyu bakalım başarabilicemmi derim(5 veya 6 gelmesi lazım) reiatsumu zampaktomda biriktiririm ve şimdi görürsün diyip getsuga tenshoyu sallarım.. Very Happy şimdi bitti...
Admin
Administrator

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:44 am

'Zampakto özellikleri' : 1
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 7:49 am

Hahahha Bu Küçücük Getsugacık İlemi Beni Öldüreceksin . Bende Beni Zorlayacak Biri Sanmıştım Ban-kaim Hayla Açık DEğil Farkındaysan Ama Artık Çok Oyalandığımızı Düşünüyorum Alev Kırbacı Süper Nova Açıkken Tekrar Diğer Bacağına Dolamaya Çalışırım . Hey Bu Biraz Acıyacak Ama Kusura Bakma !!

Gökyüzü sanki ağlıyor !
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki