Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gökyüzü sanki ağlıyor !

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:15 am

Benim Hafızam Kuvvetlidir. Ve Bilmediğin Bir şeyi Asla Söylememeliydin . Shunpo İle Yanına Gidip Kafasına Kıtapla Vururuö Ve Yazıyı Gösteririm. Notic Kaya Ve Kai Onlar GElip Beni Cennetten Kurtardılar . Orda Notic Kaldı Ve Öldü . Gördünmü Orda Senin Adın yazıyor Ve Bu Kaya Denılen Çocuk bırden herkesın aklından sılındı . Ve Sen Ortaya Çıktın Tesadufe bak 2 nızde adı ve soyadı aynı !!!!.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:21 am

Haaaa sen benim ölen kardeşim kayamui kutakitodan bahsediyosun <3 Very Happy yanlış yazmışsın orda ben tuhakitoyum o kutakito yani sadece soyadımız aynı Smile kardeşimi çok severdim ühühühühü senin yüzünden onu özledim derim. O sırada sorarım az önce dediklerime inanmadın diğmi Rolling Eyes
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:23 am

Peki Tamam Bu Yanlış Sayfa Çevir . Burdada Kayamui Yazıyor Arka Sayfa Burdada Arka Sayfa Burdada Yanlış Yazmıs olamam Ve Nedense Hareketlerin Aynı Simyagerken daha gucluydun Ezik Nasıl Bir güçle Shinigamı oldun Ve Gerçeklik Kapısı Sayesindense Neden Bir Şeyini Feda etmedın ? ''
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:29 am

Nasıl bir güçlemi shinigami oldum sinsi sinsi güler ve. Cevap kitabın içinde der. Bir sayfa açar ve bu sayfada ne yazığını sana okuyim... ''Ben, Notic ve Tuhakito Işığı yenebilmek için Kayanın gerçeklik kapısına gittik. Işık gerçek haline dönüştü kayada dahil üçümüzde çok şaşırdık... Işığın üstünde bir shinigami kıyafeti elinde ise bir zampakto vardı. Onla savaşa girdik ve onu yendik kaya birden yanımızdan toz olup gitti.'' İşte böyle yazıyo o gün ben ışığı yendim ve gücünü alarak bir shinigami oldum içimdeki ışık lanet bir shinigamiden başka birşey değilmiş vede şimdi anlıyorum o kimdi biliyormusun o kişi başını eğer ve zangetsuydu der !!!
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:32 am

Böyle Bir Şey Yazdığımı Hatırlamıyorum . Ama Senin Zangetsunu Biz Nasıl Görelim . Ahmak Daha Bir Shinigamının Amaclarını Ve Neden Var Olduklarını Bilmiyorsun Sonradan Geldin . Dağdan Gelip Bağdakini Kovmak Denir Buna Ve Buradaki Holowları Öldürerek Güçleneceğini Sanıyorsan Yanılıyorsun .
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:38 am

Eeee nasıl güçlenicemya benim tek + yanım reiatsum doğuştan yüksek reiatsuluyum... Ama ne bakudoy nede hadoyu düzgün kullanabiliyorum ben sadece zanjutsu ve zangetsunun özelliklerini düzgün kullanabiliyorum. Hem bana güçlen diyosunda avlanmadan nasıl güçlenicem acaba ?
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:42 am

Holow Kesip Güçleneceğinimi Sanıyorsun Amaç Holow kesmek Değil Amaç Daha Çok Antrenman Ve Daha Çok Yetenek Neden Bir Tek ZAngetsuyu Güçlendiriyorsun Neden Kendini Güçlendirmiyorsun Fiziksel olarak Seni Tek Hamlede indire Bilirim . Sende Gelişmelisin Çeviklik Saldırı Gibi Sadece Bu Taraf Yok sağ Ve Sol Var Sen Sadece Zangetsuyu GEliştiriyorsun Uyann Sende Gelişmelisin . ( Özlü Sözler Part 1 Very Happy )
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:13 pm

Ne yani ben kendimide güçlendirdim benim öğrendiğim o hakudalar boşunamı bak şunlar işte:

Hakuda:
Ikkotsu
Sōkotsu
Oni headpok

Bunlar benim hakudalarım bir çeşit fiziksel saldırı biçimi Ikkotsu tek elle yapılan bir saldırı Sokotsu iki elle yapılan bir saldırı Oni headpok ise sadece iki parmak kullanılarak yapıla bir saldırı yinede en güçlü özelliğim o şimdi bana kaşı geliyomusun ?
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:17 pm

Bunlar Beni Anca Gıdıklar Yeni Öğreneceğim Hadou Önünde Ezik Kalır Teknik Hadou 88 Büyük Bir Yıldırım Kütlesi Üzerine Doğru GElir. Bu Hadou Cero Kadar Etkili Ve Bana Bu Ezik Hadoular Ve Bakadoularla Gelme Seni Ezik. Gidip Kendi Seviyene Göre Hadoular Öğren .
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:21 pm

Beni galiba anlamıyosun benim reiatsum hado vede bakudoulara ugun değil ben öğrenemiyorum(Harbiden la kendimi ichigo gibi yapıcam hemen siliyim şu bakudolarımla hadolarımı) Ben fiziksel olarak birtek hakuda öğrenebiliyorum onlarda zaten reiatsu istemiyo bu yüzden reiatsusuz dövüşlerde ben sendne üstünüm...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:25 pm

Aptal Herşey Fiziksel Güç Değildir . ( Kisuke urahara Adam Kidou ustası Ve Kaybetmısmı hıc savas Adam Aizeni Durduruyo ) Önemli Olan Güç Kararlılık Ve Strateji. Sende Hiç Biri Yok Ve Kalkmış Bana Güçleneceğim Bilmem Ne Yapcağım Diyorsun Olmaz Böyle Burada Güçlenemeyeceğini Bilmen Gerekli.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:37 pm

of of neyse başka konu açalım derken yandan 2 adet vizard sesi duyulur koşa koşa oraya gideriz vizardlar çıldırmış bir şekilde her tarafa cero fırlatıyodur. Yorinin kulağına fısıldarım: bunlar kesinlikle hollow field(Vastro lord) moduna geçicekler biran önce ölüdrmeliyiz bu bizim görevimiz derim !!!
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:40 pm

Viazard mı ? Of Off Bide Bunlarla Uraşıcagız öylemi tek hamlede işlerini bitire bilirim ama gücünü göstermen için sana fırsat adam akıllı ve strateji yap ve bende Vastro lord olmasını beklıyeceğim göster kendını . unutma stratejik davran ve İşini Çabuk bıtırmeye calıs. Hemen Oraya Doğru kosarım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:44 pm

Çok korkunç bir görünümü vardık sanki yarı hollow yarı insan ama normal vizard gibi değildi bu neyse hemen shuppo ile arkasına gaçtim ve oni headpok yaptım adam 2 bina geriye uçtu arkasından shuupo önüne geçerek bir getsuga tensho attım ve gördünmü yori işte benim saldırılarım böyledir Very Happy
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:48 pm

Tuhakitonun oni headpokenin saldırısı başarılı vizard hp 200/225. Bir anda ikiside vastro lorde dönüştü ve tuhakitonun abcağına cero fırlattı... Zaten yaraydı bu yüzden 90/120... Diğeride yorichinin koluna fırlattı
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 12:53 pm

Bu İşler Böyle Yürümez Kaya Bakadou 81 ( Top Geçer Cero Geçmez Very Happy ) Ban Kai Açmıyacağım Size Bakalım Açmama Gerek Kalıcakmı Shı-Kai Bak Şimdi Kaya Asıl Amaç Burda Kazanmak Ve Kararlılık Kılıcı Havaya Kaldırırım Ve Etrafımdan Raitatsu Fıskırır. Hemen Shonpo İle Etrafında Dönmeye Başlarım Bir Açık Bularak Sol Omzuna Zampaktoumu sokmaya Çalısırım ( Girerse Kolunu hareket etiremez. )
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:01 pm

Ana adam vastro oludu la derim bacağımı hareket ettiremiyorum işte bu kötü derim ve zampaktomu kınına geri koyup iki elimdede sakuru hetsuga tensho yaparım tek bacağımla zıplayabildiğim kadar zıplayıp sakuru getsuga tensho fırlatırım ve zampaktomu geri çıkarıp getsuga tensho çakarım...
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:04 pm

Yorinin saldırısı başarılı(yeni hp: 180/220) ancak vizard elinden tuttu ve shikainin olduğu eline çok yoğun reiatsulu bir cero fırlattı yeni hp: 100/120. Arkasından 1 adet daha cero fırlattı.

Benim saldırım başarılı yeni hp: 150/220. Vizard çok kızdı ve diğer bacağınada cero fırlattı yeni hp: 70/120.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:07 pm

Cero Demek Bakadou 81 Cero Hemde Elime Ozaman Bu SEnin Sonun olacak Shunpo İle Etrafında Donerken 1o Tane Ryuujin Jakka Atarım ( Getsuga Gibi ) Geri Çekilip Bakadou 61 Yaparak Bağlamaya Çalışırım . Yanına Giderek Beni Kucumseme SEni Aşalık Vizard . SEni Burada İşini Bitireceğim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:13 pm

Aaaahhhhhhh diye bağırırım o sırada yorinin dediği aklıma gelir. Kendine güven diye zırvalıklar söyledi :/ neyse onun dediğini uyguladım ve aklımda bir strateji belirledim Onun arkasına bir getsuga tsnho fırlattım ordan yansıdı ve başka bir yere çarptı ardından başka bir yere bunun gibi 4 tane daha attım...
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:15 pm

5 ryujin ve bakudo başarılı 2 tur stun ve yeni hp: 80/220. Tuhakito oha diye bağırır...

Bütün getsuga tensholar işe yaramıştır yeni hp: 50/220. Tuhakito bağırır yardım için teşekkürler yorichi... Ölmelerine az kaldı hadi ha geyret...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:21 pm

Ölmeleri Acı İçinde olacak Alev Eldiveni Raitatsumu Eldivene Aktardım Eldicen Büyüdü Ve Süper Nova !! Hemen Karnına Vurarak Öldürmek istedim ( Karnı Delinir Gelirse ) Kayaya Hey 3 Hamlede İşini Bitire bilirim Sen İse Starateji yerine Bodozlama Dalıyorsun Şansına Bunlar Aptal çıktılar .
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:27 pm

Şimdi stratejiyi görürsün yorichi derim ve getsuga tensho çakarım adam eğildiği zaman sakuru atarım ardından ondanda kaçıcağı zaman ter ters gülerim ve şimdi bütün reiatsumu kullanıcam ama olsun derim ve getsuga amu açarım arkasından 20 adet getsuga tensho atarım vede reiatsumu tüketirim... GÖrdüğün gibi bende 3 hamlede bitirdim yori derim...
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:29 pm

vizardalr öldü geberdi pestil oldu Very Happy Tebrikler vizardaların işi bitti...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Gökyüzü sanki ağlıyor !   Gökyüzü sanki ağlıyor ! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:32 pm

Biraz Gelişme var sende ama hayla çok gucsuzsun bunlar cok kolaydı aslında ne işleri vardı burda bılemıyorum ama bunun ardında şeytanların oldugu ortada bu vıazrdlara ne yapmıslar böyle onlar vahsıce denusturup akılarını yok etmısler ve son moda iken bıle bu kadar ezıklerdı .

Gökyüzü sanki ağlıyor !
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki