Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yoruichi Ana Hikayesi

3 posters
YazarMesaj
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

Yoruichi Ana Hikayesi Empty
MesajKonu: Yoruichi Ana Hikayesi   Yoruichi Ana Hikayesi Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2012 6:16 pm

Yoroichi Bebekken Ruh Gücü Çok Fazlaydı Herkez ileride Çok Güçlü Olacağını Herkes Farketmişdi Ve Kimse Ses Çıkarmadı Taki 17 Yıl Sonraya Kadar Yoruichi 17 yaşında Bir Söylenti Çıkmışdı Yoruichi Nin Ruh Gücü Espadaları Öldürmeye Yeter Ama Eğitim Alması Gerkelidir derler. Ve Bu da Hollowların Kulağına Gitti Bir Gurup Espada Köye Saldırdı. Annem Babam Ve Ben Gizli Sığınağa Saklandık Espadalar Bizi Bulamadılar Ve Babam Bana Bir Katana Verdi Ve Kızım Al Bunu Ve Hemen Shinigamileri Çağır Dedi Bende Hemen Koşarak Shinigami Köyüne Vardım(İsmini Yazmak İsdemedım Karısık Very Happy) Ve Bir Grup Shinigami Vardı Hemen Onlardan Yardım İsdedim Bana Yardım Edeceklerini Söylediler Ama Yarı Yolda Bana Tecavüz ( xD ) Etmek istediler Hemen Belimden Katanayı Çıkardım Ve Birini Öldürdüm Biri Side Bana Bağlama Büyüsü Yaprak Hareketimi Engellemek İsdedi ama Benim Ruh Gücüm Çok Yüksekdi Ve Hemen Ruh Gücümle Bağlama Büyüsünü kırarım Ve Aletini Keserek Ağzına Sokarım ( Very Happy Very Happy Very Happy ) Acı Çekmektedir Hemen Köye Varırım Ve Olanları Aileme Anlatırım Ve Aklıma Bir Fikir Gelir Shinigami Eğitimi Alıcak Ve Benim Durumuma Düşenlere Yardım Edecekdim. Ve Bağırarak Yemin Ettim. Very Happy
Admin
Administrator

Tecrübe Puanı : 716

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold

MesajKonu: Geri: Yoruichi Ana Hikayesi   Yoruichi Ana Hikayesi Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2012 6:50 pm

Hikayen Hem Fantezili olmuş(Tecavüz etmek istedikleri kıza Bağlama büyüsü).Hemde değişik olmuş(Shinigamilerin hiç tecavüz ettiğini görmedim ve Aletini kesip ağzına sokuyorsun).

Hikayeni Beğendim.+200 Tecrübe Puanı veriyorum.

Admin Notu: xD

Hikayeden Ders Çıkarılması Gereken Olay:Demekki Bu karaktere sakın tecavüz etmeye kalkmayın Aleti kesip ağıza sokuyor.

Admin Bu Olaydan İbret aldı.
https://animerpg.yetkinforum.com
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Yoruichi Ana Hikayesi   Yoruichi Ana Hikayesi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 4:06 am

Alakası Yok O Shun Shun Kızlara Asılıyo Sonra Bir Kaç Tanedaha Var İsmini Unuttum Onlarda Var Hem Sana Sormalı Kanatlı Bi Shinigami Nerde Görülmüş Gökteki Piç Mesela Very Happy
Admin
Administrator

Tecrübe Puanı : 716

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold

MesajKonu: Geri: Yoruichi Ana Hikayesi   Yoruichi Ana Hikayesi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 4:07 am

Hayal Dünyaları Böyle Olabiliyor Razz.
https://animerpg.yetkinforum.com
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold

MesajKonu: Geri: Yoruichi Ana Hikayesi   Yoruichi Ana Hikayesi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2012 10:25 am

Yorochi süper bir fantazi yapmışsın tebrikler Razz Very Happy Bu arada notic(gökte olan piç admin yani Very Happy) Biraz fazla hayal gücüne sahiptir kanatı olması normaldir yani Wink Bu arada hikayende o alet kısmına bayıldım Very Happy Böyle devam Very Happy Bu arada rpye hoş geldin Very Happy

Yoruichi Ana Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yoruichi Shihouin
» Gerçeğin hikayesi