Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gerçeğin hikayesi

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Tecrübe Puanı : 7700

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 7800 gold
Rütbe: Acemi

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 2:28 pm

Herzamanki gibi bir gün bir ağacın altında yatıp kitap okuyordum o sırada tanıdık 2 ses duydum 30-40 m yanımdan lavi ve yoruichi geçiyodu. Hiç karışmıyim dedim kendi kendime ve kitabımı okumaya devam ettim...
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 2:34 pm

Yorochi ile beraber dolaşıyorduk. Bir ağacın yanından geçerken her zamanki gibi tuhakitonun ağaç altında yattığını gördüm. Bir kitap okuyordu. Ama o olduğundan pek emin değildim. Yorochiye dönüp:
- Şu tuhakito mu? Yoksa ben ona mı benzettim?

https://www.facebook.com/emre.demir3
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 2:44 pm

Evet O Ama Ben Hayla Burda Böyle Boş boş Gezindiğimi Ve Levinin Yanında Olduğumu Bilniyordum İçimden Ne içirdiniz lan Bana Derim. Her zaman Ki Gibi Tembellik Yapıyo Gidip Bi Kaldıralım Derim Yanına Gittikçe Hentai Mangası ( Fullmetal ) Okuduğunu Görürüm Ve Demek Bütün Gün Kandırılmışız Bize Simya Kitabı Okuyom Diye Kandırıyomuş Ama Bu Sefer Bir Köşede Yatıp Durmayacak Ve Çıkıp Biraz HAreket Edecek Yoksa Hantalaşıp Şişmanlaşacak Eğer Böyle Hantallaşmaya Devam Ederse Cehhenemle Olan Savaşımızı Eksik Biriyle Yapmak Zorunda Kalacağız Derim. Ve Levi Bu tuhakito ya Adam Akıllı Bir Gün Geçirmesi İçin Yardım Edelim Ne Dersin Derim .Ve tuhakito To ya Doğru Yola Koyulurum. Ve Yanına Giderek Naber Lan Velet Derim. Yinemi Tembellik Yapıyor Ve Hentai Mangası okuyorsun Derim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 2:51 pm

[sinirlenir] Ne hentai mangası lan moruk doğru düzgün oku bu hentuga en yeni çıkan manga ve gayet eğlenceli !!!! Hem tembellik yapıyorsam ne olmuş ???
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 2:56 pm

Tembellik yapıyorsam ne mi olmuş? Abi kendine bir bak. İyice asosyalleştin. Her gördüğümde ağaç altında yatıp kitap okuyon. Kalk gezelim biraz. Hem belki çalışırız. Cehenneme karşı savaş açtık resmen. Yakındır buraya gelmeleri. O zaman hazır olmalıyız. Daha fazla güçlenip dünyamızı korumalıyız. Sen böyle yaparsan bir kişi eksileceğiz. Bu bizim için kötü olur derim ve bir yumruk çakarım.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:00 pm

Hey Ben Yanlış Okumam Ve Buda Hentai Mangası Derim Ve Hadi Kalk Ve Biraz Eğitim Çalışmaları Yapalım Eğer Böyle Hantalık Yapmaya Devam Edersen Korkarım Yağ Tulumu Olucaksın Ve Bir Savaşta İşe Yaramaz Bir Velet Olarak Annenin Eteğinin Altında Saklanacaksın Yoksa Planında Bumu.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:02 pm

İşte sizle bu yüzden takılmıyorum derim kitabımı kapatırım ve ayağa kalkarım konuşmama devam ederim çünkü sizde diğerleri gibi beni korkak görüyorsunuz neyse madem antreman istiyosunuz gelin yapalım şimdi ne yapıcaz ?
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:06 pm

Hemen yorochiye dönerim. Noticle birlikte bir çalışma yerine gitcektik. Ama benim işim çıktı. Sizle gelemedim. Sen orayı biliyosundur yori. Bizi oraya götürürsen orada çalışırız. Yada benim bir yerim var. Oraya gideriz. Ama pek lüks değil. Fazla araç gerecim yok. Kendimizi orada da geliştirebiliriz. Ne diyosunz derim....
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:10 pm

Evet Ama oraya Gidersek Notic Sanırım Kızmaz Ve Yolumuz Biraz Uzun Ben Shunpo İle Gideceğim Gelcek Varsa Gelsin . Yürümek Çok Zahmetli Derim Ve Yola Çıkarım Hey Arkada Kalmayın Hemen Gelin Arkada Kalırsanız Odaya Giremessiniz Ve Beklemekten Nefret Ederim Derim Ama 1 Yıldır Neredeyse Oraya Gitmedim Bakalım Aça Bilcekmiyiz Derim Ve O Arazıye Gidip Açıl Antraman Sahası Notic Adına Açıl Derim.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:13 pm

Kapı açılır bembeyaz bir ışık çıkıyordur. Çok yükseğe çıkan merdivenler vardır zar zor görülsede bir bina vardır.

Tuhakito:

Okadar zahmetli olmıyacağa benziyor. Hemen yukarıya doğru koşmaya başlar...
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:25 pm

Hemen yorochinin peşinden gittim. Orada bişe oluyordu. Çok uzun merdivenler vardı. Hemen çakramı ayağıma çektim. Çok hızlı bir şekilde en tepeye kadar çıktım. Yorochi ve tuhakito ordaydı. Burada her şey vardı. Ne ararsan vardı. Demek noticin çalışma yeri burasıydı. Güzel yermiş. Benim ki bunu 100'de 1'ri. Hemen başlayalım çalışmaya. Sabırsızlanıyorum derim. VE etrafı incelemeye başlarım.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:27 pm

Burası Hakkında Biraz Bİlgi Vereyım burda yara alırsan sadece acı cekersın yara cıkmaz ve ıstedıgınız her sey var derim ve zampaktoumu cıkararak evet ilk dovusu kım ıstıyor derım ve savunma pozisyonunda beklerim buraya gelınce anılarım bıraz canlanmıstı ve savasmaya odaklanmıstım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:31 pm

İlk ben savaşıcam derim ve havadan bi ses gelir( Savaş modu açılıyor) Geçici hakem ve admin Lavidir onun dedikleri olucaktır saldırı başarılı ve yabaşarıısız olucağını o söyliyicektir başlayın. Etraf oraman dönüşür. Hemen sağ kolumun üstünde bir bıçak yaparım ve saldırıyı beklerim...
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:34 pm

Savaşı kaçırmıştım. Ama hakemliği ben yapacaktım. Herkes yerlerini alsın ve ben başla diyince başlasın. Ölümcül darbeler vurmak yok. Sadece pes ettirceksiniz. Eğer çok ilerlerse bayıltmak amaçlıda saldırabilirsiniz. Kurallar bunlar. Şimdi başlayın bakalım. Sonra bende savaşıcam ama ona göre...
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:39 pm

Peki Bakalım Velet Biraz Sert Davranacağım Ama Kusura Bakma Ban-Kai Derim Ve Raitatsumu Salarım Ve Birden Alev Patlaması Özelliğini Kullanırım Ve Birden Alev im 2x Olur Ve Shunpo İle Kafasını Karıştırırım Daha Acemiydi hemen bakadou 61 ( Bağlama Buyusu ) Yaparım Ve Hemen Ban kai Alev Patlaması 2x İle Saldırırım ( Bankai Saldırıları 2x Yapar DEğerse 4x Very Happy Ve Bakadou Bozmak İçin Yuksek Raitatsun Olması Lazım. )
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:47 pm

Bakudou 61 den kurtulamak nerdeyse imkansızdı bu beni 1 tur stun yapıcaktı ama ona yakalanamdan önce 1 hamlelik zamanım vardı oda alev patlamasını kullandığı andı tam o sırada önüme bir metal zırh koyarım. ve bakudou 61 yüzünden 1 tur stuna girerim. Bunun canımı çok yakıcağını biliyordum hazır olmalıydım :S
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:57 pm

Yorochinin saldırısı başarılı. Ama zırhlar hasarını yarıya indirdi. Bakudou 61 isabet etti. Tuhakito bir el oyanmıyo.

Yorochi HP (120/120)
Tuhakito HP (90/120)

-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:59 pm

Yorochinin saldırısı başarılı. Ama zırhlar hasarını %45 indirdi. Bakudou 61 isabet etti. Tuhakito bir el oyanmıyo.

Yorochi HP (120/120)
Tuhakito HP (85/120)
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 3:59 pm

Yorochinin saldırısı başarılı. Ama zırhlar hasarını %45 indirdi. Bakudou 61 isabet etti. Ama saldırı gelince bakudou bozuldu.

Yorochi HP (120/120)
Tuhakito HP (85/120)
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:01 pm

Demek Metal Zırh Ha Ozaman Birazdaha Sert Oynamaya Ne Dersin Alevler İçindeyim Sana Bir Süprizim Var İlk Senin Üzerinde Deneyeceğim Şanslı kısı Sensın Derim Ve Flas Cıglıgı Derım Hemen Yıldırımlar içerisindeyim Hemen Flaş cıglıgın Patlayıcı Gücü İle saldırırım Yer Sarsılırken Acık Bulurum Ve Tekrar Ban kai ( Alev ler Hayla Devam ediyor ) ALev Patlaması İle Saldırırım.
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:11 pm

Alevler canımı yakmıştı ama 1 tuzağa 2 kez düşmem derim ve hemen parmağımı şıkatırım yeni aldığım ateş eldivenleri ateş kullanmama ayrıyodu 2 ateş saldırısıda birbirini nötr ederdi arkasından yerden metal mızrağımı çıakrttım sana doğru gelirken 1 kez daha parmağımı şıklattım ve mızrağımı sana doğru salladım Very Happy
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:16 pm

Tuhakito alev patlamasını durdurdu ancak flash çığlığı engelleyemedi. Çığlık saldırısı ile tuhakito geriye doğru uçtu. Saldırısı da durdu.

Tuhakito HP (45/120)

Yorochi HP (120/120)
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:20 pm

Neredeyse Ölecekti Flaş Çığlıgı İle Yanına Işınlanırım Ve Kulagına Çok Hızlı Bir Şekilde Öleceksin Fm Derim Ve Geri Çekilerek Şimdi Yapacaklarıma Hazır ol Tekrar Işınlanırım Ve Bu Sefer Sana Kül Edici Saldırım İle Saldıracağım Ama Endişelenme Geri Toparlanacaksın Sadece Çok Fazla Acı Cekeceksın Derim Çok Hızlı Bir Şekilde Önune Gecerim Bir Yumruk İle Cenesıne Vururum Havadayken Hemen ban Kai İle Saldırırım ( Eger Olurse Kul Olmus kadar Acı ceker )
Kayamui Tuhakito

Kayamui Tuhakito

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:32 pm

[zaman yavaşlar ve kendikendime konuşurum] Hala kapıyı açmadım kapı reflekslerimi x2 yapıcak haha. [şimdiki zaman normal hızda] kapı açıl deirm ve hemen kenara kaçarım arkasından 5 kez parmağımı şıklatırım buda demektirki 5 adet ateş saldırısı arkasından hemen zırhımı yerden geri toplarım ve elimi bıçaktan normale dönüştürürüm ve daha kolay savunabileceğim bşr pozisyon alırım Very Happy
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Gerçeğin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğin hikayesi   Gerçeğin hikayesi Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 4:35 pm

Toriyoshinin Cennette Çok canı SIkılmıştı.Birden arkadaşları aklına geldi.Boş anlarında onları ziyaret etmek istiyordu.ilk önce yoruichinin yanına ışınlandı.Toriyoshi Kendini Antreman sahasında Buldu.Sasuke ve Kayada Ordaydı.

Toriyoshi Alçak bir ses ile ''Selam Arkadaşlar!.Bu memeli Varlık ile burada ne yapıyorsunuz?''.Dedi.Ardından Daha dikkatli Baktığında Yoruichi Kayanın Götünü Havaya Uçurmak İçin bankai Açtığını Gördü.Hemen Kayanın Yanına ısınlandı.Sağ eli ile Toriyoshi kendi kılıcını verdi.Dudaklarını Kayanın Kulağına yaklaştırdı.Alçak bir ses ile ''AL bu Kılıcı YOruichiye savur.Ama Sakın HIzlıca Savurma.GÖtümüz Uzaya Yapışır''.Dedi.

Toriyoshi Çekildi ve İzlemeye başladı.

Gerçeğin hikayesi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yoruichi Ana Hikayesi