Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her Zamanki gibi...

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

Her Zamanki gibi... Empty
MesajKonu: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 11:38 am

Notic Her zamanki gibi.Aynı günlerden birini geçirdiğine inanıyordu.Kardeşi Falor Frozen uzun süredir etrafta görünmüyordu.

Okula geldi ve matematik dersine girdi.İçinden''Off ulan daha okul yeni başlıyor''.Dedi ve Dersi dinlemeye başladı.Tam O sırada Hocası yüksek bir ses ile:

-Bugün Sözlü Var Çocuklar.İlk Olarak Notic Tahtaya gelsin ve bu problemi bize çözsün''.

Notic Tahtaya uyuşuk ve yavaş adımlarla sallana sallana yürüdü.Tahtaya vardığında sanki Bir profesörün bile çözemeyeceği zor bir soru vardı.Hocasına Döndü ve yüksek bir ses ile ''Buda ne Lan hoca!.Ben böyle bir soruyu Nasıl Çözücem?.Sen ne sorunlu bir kadınsın.Problemlerini Sınıfa yansıtıyorsun ve bizim çözmemizi istiyorsun!.Notic İsyan ederken Hocası Alçak bir ses ile:

-Çabuk Dışarı Çık bakayım!.dedi.

Notic gene uyuşuk ve yavaş yürümesi ile Sınıftan DIşarı Çıktı İçinden bir ses ile''Buda neydi lan böyle.Karıya bak her bokta beni suçlu buluyo.''.Dedi ve Tam Aşşağı kata inecektiki.Çok güzel bir kızı karşısında gördü.Dili tutulmuştu.Yanına gitti ve alçak bir ses ile ''Adınız Nedir acaba?''.Dedi
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold
Rütbe: Acemi

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 11:47 am

Üs Kata Çıkarken Birden Karşıma Biri Çıkdı Ve Bana İsmimi Sordu Şaşırmışdım Ve Hey Sen Kim Oluyosunda Bana İsmimi Soruyorsun Ama Nezaketen Söylüyorum Ben yoruichi shihouin Ve Buraya İntikam Ve güçlenmek İçin Geldim Peki Sen Kimsin De Benim Öneme Çıkıp Değerli Vaktimi Çalmaya Cüret Edersin.

Her Zamanki gibi... Yoruichi
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 11:53 am

Notic İlk Önce karşısındaki Kızın Göğüslerine Baktı sonrada eteğinin Boyuna Yanakları Kızarmıştı.Alçak bir ses ile ''Ehm Şeey Ben Siz- Sizi Çok etkileyici Buldum.Çokta Sert birine benziyorsunuz.''.Dedi ve Kızı Süzmeye devam etti.İÇinden''Aha şimdi Sıçtık.Kız Kötü Azarladı lan!.Dedi ve Alçak bir ses ile ''Benim İsmimde Notic Tanıştığımıza Memnun Oldum''.Dedi.Notic Elini uzattı ve Seni Bir yere Götürebilirmiyim?''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 11:57 am

Birden Göğüslerime Ve Eteğime Süzdüğünü Görürüm Ve Biraz Sinirlenirim Ve Hey Pislik Benim Karşımda Kekeleyerek Ve Orama Burama Bakmadan Durmalısın Sonra Benle Tanışmalısın Ve Daha Önce Güzel Bir Kızla Karşılaşmamışsın Sanırım Çünkü Yanakların Kızarmaya Başladı Suratına Bir Yumruk Atarım Ve Benim Karşımda Orama Burama Bakarak Durursan Seni Öldürmek Zorunda kalırım Derim Ve Birden Gülümsemeye Başlarım Tanışdığımıza Memnun Oldum Notic.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcR0mqQwDwOj_rDwangGW2gYcuuyB8-JuuU-TRz0EAFOEu7mWdOO
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:00 pm

Notic Yanağına Yediği Yumruğun İzinin Çıktığını Farketmişti.Yanağını Okşadı.Alçak bir ses ile ''Bende Memnun Oldum Yoruichi.''Notic Tekrar Elini Uzatıcaktı fakat Yumruk yemekten Korktu.Dişleri Ağrımıştı.Bu yüzden 2. kez elini uzatmadı.Alçak bir ses ile ''Seni bir yere götürebilirmiyim''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:03 pm

Çok Şaşırdım Birden Beni Bir Yere Götürecek ama Eğer Canına Susamışsa Aklından Bile Geçirmemeli Yerdeyken Elimi Uzatırım Ve Yer Seinmi Notic Diye Espiri Yaparım. Ve Artık Dersini Almışsındır Umarım Birdaha Böyle Bir Şey Aklından Bile Geçirme. Ve Gideceğimiz Yer Yakın Olursa İyi Olur Daha Kayıdımı Yaptıracağım.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcRRbB4SnosqmrEpQr9u1Y6birinHJ09tRjbUsKB995H24LOM3pd
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:08 pm

Yoruichinin Elini tuttu ve Tam O anda Kalbi Saniyede 9999999999999 Kere çarpmaya başlamıştı.Birden Nefes alamadı.Suratı Kıpkırmızı Olmuştu.Alçak bir ses ile ''Sana okulu tanıtayım Yoruichi.İlk önce Sinema Odasına götüreyim seni''.Dedi ve Yoruichiyi Sinema Odasına Götürdü.Alçak birses ile ''Yoruichi Önlerden bir yere otururmusun''.Dedi(Sinemada kimse yok).
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:13 pm

Birden Sinama Salonuna Geçtik Ve Bu Pisliğin amacı Ne Diye Düşünmeye Başladım Ve Bana Ön Sıralara Oturmamı Söyledi Peki Bekleyelim Ve Görelim Ne Olacaksa Yavaşça Gidip Ön Sıranın Ortasına Oturdum Ve Bu Pislik Sinamamı İzletecek Bunu İzlemeye Zamanım Yok diye İçimden Söylenirim.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcSPbc_Oie1IHCJZYX8V6-pM2cnuOXlsHy6FLhtThZfVI9S9jTCByw
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:16 pm

Notic Yoruichinin Sert bir kız olduğunu gördü.Romantik bir film Koyacaktı.Fakat Filmin Yarısında Sinemayı Yıkıp Notici Filme Sokacağından Korktu ve Romantik/Aksiyonlu bir film Koydu.Yoruichinin Oturduğunu görünce Hemen yanına oturdu ve Suratına bakmaya başladı.Notic Sağ Elini Yoruichinin Tam Karnının Altına Götürmeye başladı.Bacaklarına DOğru eli gidiyordu.O sırada Alçak bir ses ile ''Yoruichi Bu Filmi Çok seviyorum Mısır İstermisin?.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:20 pm

Birden Yanıma Notic Geldi Ve Bana En Sevdiğim Filim Dedi Bende Bu okula Bak Bedavadan Sinama Sı Varmış Diye İçimden Geçirdim Ve Bana Mısır Uzattı Bende Aa Elbette Teşekkür Ederim Diyip Gülümsedim

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcR0mqQwDwOj_rDwangGW2gYcuuyB8-JuuU-TRz0EAFOEu7mWdOO

Ve Şimdi Bide Romantik Filmemi Bakıcam Hiç Havamda Değilim Ama Hatrını Kırmamalıyım Derim. ( içimden Very Happy )
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:21 pm

Okulda ki ilk günümdü. Okulu geziyordum. Daha hiç kimse ile tanışmamışdım. Sinema salonunun olduğunu duydum. Orayada bakmak istedim. Aşağıda olduğunu söylediler. Hemen oraya indim. İçeri girdiğimde ön sıralarda iki kişi vardı. Biri çok ama çok güzel bir kızdı. İçimden bu okula gelmekle çok iyi etmişim dedim. Yanında da bir çocuk vardı. Yanlarına gittim. Merhaba ben Lavi. Okula yeni geldim. Sizinle tanışmak isterim derim ve kızın elini öper bana isminizi söyleyebilir misiniz derim....
https://www.facebook.com/emre.demir3
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:24 pm

Notic Yeni bir çocuğun geldiğini gördü.İlk önce Tipini Süzdü.Sonrada Alçak bir ses ile ''Bende Notic Memnun oldum.İsmin Lavi biraz Lavuk gibi geldi...Kusura bakma açık sözlüyümdür biraz..Dedi ve Yoruichiye Döndü Seni Sıkılmış Görüyorum İstersen Kalkalım Kaydını yaptıralım Dedi.Tam O sırada Lavi Yoruichinin Elini Öptü.Notic içinden''Lavi ne yaptın sen!.Senin kafanı Arkana sokacak götünde 2. deliği Açıcak şimdi!.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:29 pm

Birden Film Başlamışdı Ve Çok Sıkıcıydı Ve Birden önüme Biri Geçti Ve isminin Lavi Olduğunu Duydum Birden Elimi Öptü Ve Birden Çok Sinirlendim Ve Birden Seni Pislik sen Benim Elimi Tutmaya Ve Öpmeye Nasıl cüret Ödersin Bir Tekme Atarım Ve Sinama Perdesine Çarparak Yırtılır. Bende Ah Ah Şimdi Filmide İzleyemiyeceğiz Kusura Bakma Notic Şimdi Sıra Nereye Gezicez Gireken Tanıştığımıza Memnun Oldum Levi Bende Yoruichi Smile Birdaha Aklından Böyle Şeyler Geçiriyim Deme Sakın.

-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:33 pm

Yorochiye bakarım. Daha da hoşuma gitmişti. Ama tekmesi çok sertti. Yerden kalkarım. Tanıştığımıza memnun oldum derim yorochi ve ona gülümserim. Ve notice de tanıştığımıza memnun oldum derim. Ardından beraber bir şeyler yapalım mı derim. Okuldan sonra beraber cafeye gidebiliriz derim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:36 pm

Tam O Sırada Müdür geldi ve Notice Doğru bıraktı.Notic alçak bir ses ile ''Ne bakıyorsun amk''.Dedi.

Müdür Sinirli bir şekilde''Terbiyesiz Çocuk!.Seninle ayrı görüşçem!.Kim yaptı buraları böyle Yıkılmış Dökülmüş!.

Notic İLk yoruichiye baktı sonrada Laviye.Notic alçak bir ses ile''Hocam Şu Lavi Denen Lavuk yaptı''.

Müdür''Bir daha hakaret edersen Seni 3. Kattan Atarım anladınmı Terbiyesiz''.Dedi ve Müdür Laviye bakmaya başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:40 pm

Birden Karşımıza müdür Gelmişdi Ve Ben Onun Müdür olduğunu Bİlmiyordum Birde Notic Ona Hakaret Edince Kesinleştirmişdim Ama Senle Ayrı Görüşçez Demişdi. Peki kimdi Bu Birden Notic Lavi Nin Yaptığını Söyleynce Hey Babalık Ben Yaptım Bir Sorunmu Var Parası Neyse Veririz Ve önümden Çekilmeye Nedersin 1. Gitmek İstiyorum 2. Güneşimi Engelliyorsun Sana Son Uyarım Önümden Çekil yoksa Zor Kullanmak Zorunda Kalıcam.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcQNJ60QhnxSlldJOsIkCEPbGEgtkqVa7QAJSTJMmu8dunUQ8RsVBw
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:44 pm

Müdür gelmişti. Perde yırtıktı. Müdür notice küfür etti ve bunu kimin yaptığını sordu. Notic hemen Lavi yaptı dedi. Çok şaşırmıştım. Ben onla tanışmak isterken o beni satmıştı. Ve ardından yorochi söze başladı. Kendisinin yaptığını söyledi. Bu beni daha çok şaşırtmıştı. Ama o bir kızdı. Bende lafa atlayıp. Müdürüm yorochinin suçu yok. O beni korumak için böyle yapıyor. Oda yeni geldi. Sizin kim olduğunuzu bilmiyor. Onu affedin herşey benim hatam derin.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:49 pm

Müdür Kafasını Sağa Sola Sallıyordu.Bir yoruichiye birde Laviye bakıyordu.

Notic Frozen alçak bir ses ile ''lan Müdür burada en Ağzı Bozuk Benim Sence Benden başka Kim yapmış Olaiblir!.Dedim

Müdür Sinir bir ses ile ''Nededin Sen Nededin?.

Notic:

-Anan Diyorum Anan Nasıl?.

Müdür yüksek bir ses ile:

-Notic Frozen bu perdelerin Hesabını vericeksin!.dedi ve Bir anda Telefonu Çaldı.Müdür Gelen bir haberle Acil gitmek zorunda kaldı.Gitmeden Önce Notice''Gelince görüşecez Dedi.

Tam O anda Bir Rejatsu DAlgalanması Oluyordu.Çok Ağır bir Şekilde Rejatsu dalgalanması hissediliyordu.Bu Kesinlikle bir Hollowdu.Notic Frozen alçak bir ses ile ''Ben Gitmek zorundayım Arkadaşlar birazdan geliyorum''.Dedi ve Sinemadan Çıkıp Okul Camından 3 kattan Aşşağı Atladı.O anda Kanatlarını Açtı ve kılıcını Çıkardı Hollowa Doğru Gitmeye başladı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:53 pm

Müdür Giderken Birden 3. kattan Atladığını Görürüm ve Hey Notic Ne Yaptığını Sanıyorsun Derken Birden Uçmaya Başadlı Bende Hemen Kırık Camdan Atlayarak Hey Benide Bekle Seni Pislik nizi Arkada Bırakarak Nereye Gittiğini Sanıyorsun Derken Birden Raitatsu Hissetmişdim Ve Bu Bir Hollowa Aitti Hemen Raitatsunun olduğu Yere Giderim.Ve Hollow Karşımda Durmaktaydı o anda Noticde Yere İnmişdi.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcT0yaPpUHFPxPjq1MAQXRoFYVhMHOGuUhpKlNqE2M3H9xSkWmvM
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 12:58 pm

Notic birden kendini öne attı ve müdürle kavga etti Ama sonra müdürün işi çıktı ve gitti. O anda bir Rejatsu hissettim. Bu bir hollow Rejatsusuydu. Burdan ayrılmam gerekiyordu. Tam birşey söyleyecektim ki notic gitmem gerekiyor diyip 3. kattan atladı. Yorochi de peşinden gitti. Bu işte bir terslik vardı. Bende hemen yola koyuldum. Hollowun olduğu yere gittiğimde yorochi ve noticde oradaydı. Burası çok tehlikeli hemen gidin dedim. Ama....
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:01 pm

Notic Lavinin Sözünü dinlemedi.FAkat Yoruichiyi ve Laviyi Görünce Surat İfadesi birden Değişti YÜksek bir ses ile ''Haaaa''!.Dedi ''Sizin Ne işiniz var burda Biriniz Shinigami Diğerinizde Ninjamı?.Dalgamı Geçiyorsunuz?.dedi.Notic Konuşurken O sırada Hollowdan Bir tekme yedi ve Duvara girdi.Zorla ayağa kalkarak''Vay Orospu çocuğu.Daha Sözümü bile bitirmemiştim.Ne meraklısın Melek yemeye''.Dedi ve Kılıcı İle HOllowun Suratına saldırdı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:04 pm

Beni Öyle Aşalarmış Gibi Konuşmamanı Şiddetle Tavsiye Ederim Ve Bütün Aksiyonu Senin almanı istemiyorum Katanamı Çıkarırım Ve Hollowa Bir Katana Darbesi Atarım Ve Hey burda Bir Bayan Var Çok Fazla Küfür Ediyorsun. Bu Senin Alehine işliyor Haberin Olsun Derim Ve Gülümserim.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcSLivHn9WDki1-TVA_NpP9rN4TNFEw2rNq07UalP9ZNmVNfoPdV_g
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:07 pm

Gülmeye başlarım. İyi anlaşıcaz galiba derim ve katanamı çıkarırım. Hollowa bende saldırırım ama kafasına değil. Benalttan saldırım. Ve yorochiye niye bu kadar sert olduğunu anladım derim. Notice ise senle de iyi anlaşıcaz dostum. Orada çok güzel konuştun derim. Ve yerime dönerim.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:12 pm

Hollow Delik Deşik Olmuştuve Dünyadan Yok Olmuştu.Notic Frozen Kılıcını Çok sert bir şekilde Sıktı ve Siniri birden Bozulmuştu.Yavaş yavaş Kanatlarını Bedenine Çekmeye başladı.

Alçak bir ses ile ''OHa Süpersiniz!.Darma Duman ettik!.İyi anlaşacağız sanırım.Yeteneklerimizi Geliştirmek için birbirimizi Kullanabiliriz.Tekrar Tanıştığımıza Memnun Oldum''dedi. Yoruichiye baktı.Yanakları Kızardı hafiften.KOşarak Hemen yanına gitti Alçak bir ses ile ''gördünmü Yoruichi Kesip Biçtim Lanet Hollowu!.''.Dedi ve Sevecen bir ifade Takındı.Uzun süreden Sonra Notic gülmeye başlamıştı.

Tekrar Notic alçak bir ses ile ''YOruichi ve Lavi önce kaydınızı yaptıralım Ama Şu silahları bir yere Muhafaza edin ilk önce''.Dedi
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:17 pm

Notic Yanıma Gelerek Gülümsemeye Başladı Ve Bana Artisleniyo Gibi Geldi Tam Yumruk Atacakdımki Birden Gülümsemeye Başladı Gok Güzel Gülüyordu Ve Notice Hey çok Güzel Gülüyorsun Gülmek Sana Çok Yakışıyor Ve Peki okula Yakın Bir Yere Saklayalım Derim Ve Hadi Kaydımızı Yaptırmaya Gidelim Derim.

Her Zamanki gibi... Images?q=tbn:ANd9GcRiQPZONRnzME9xuxMuSkaF-Ow1wMbCX8ijYsXAHWSDSlP1gYRl

Her Zamanki gibi...
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki