Anime Rpg
Anime Rpg
Anime Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen -Rpg Rehberi-, -Duyurular ve Kurallar- bölümlerini okuyunuz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her Zamanki gibi...

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold
Rütbe: Acemi

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:20 pm

Bende yanlarına giderim. Yorochiye güzel savaştın tatlı kız derim. Ve ardından bundan böyle birlikte takılırız herhalde derim. Notice katanamı saklayacağım bir yerim var derim. Artık birlikte birşeyler yaparız değilmi arkadaşlar derim. Bildiğim bir cafe var oraya gidelim kabul ederseniz. Ama ilk önce kayıtları yaptıralım derim.
https://www.facebook.com/emre.demir3
Notic Frozen

Notic Frozen

Tecrübe Puanı : 3261

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 20 Gold
Rütbe: Baş Melek

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:26 pm

Notic Frozen arkadaşları ile Sinema Salonuna tekrar geldi.Çünkü Kayıt yapılacak yer Sinema Salonunun yan tarafıydı.Tam O sırada Müdür geldi.yüksek bir ses ile''

-Notic Frozen Derhal Odama gel!.

Notic Frozen'in Zaten Sinirleri üzerindeydi.Arkadan Kanatlarını Çıkardı ve Müdürün Suratına Çok sağlam bir Yumruk attı.Müdür 10 Metre geriye Uçtu ve Kalan Perdelerin Üstüne Düşerek Yırttı.

Arkadaşlarına Döndü ve Alçak bir ses ile ''Hadi ŞU kaydınızı yaptıralım artık''.Dedi.

(Kayıt Yapıldı).

Notic Alçak bir ses ile ''Hayırlı Olsun Yeni Okulunuza''.Dedi.hazır Sizi bulmuşken Benimle gelin sizi Eğitim yaptığım yere götüreyim.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Tecrübe Puanı : 13840

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 14000 Gold

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:29 pm

Hey Notic Birazdaha yumuşak Davransan Diyorum Burda Sert Olan Benim Smile Ve Hadi Eğitim Alanına Gidelim Haa bu Arada Bu eğitim alanıda Neyin Nesi Normal Bir Okuldayız. Spor Salonu Demek istedi Sanırım Hemen Arkasından Giderek Hey Notic sen Burayı Benimsemişsin Artık Ama Birazdaha Yavaş Davranmalısın Yoksa Atılırsın Ve Biz Bunu İstemeyiz.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcTZQ8Y003EJfhTtklu0YekMq8EtRxJOFmB6PNE-q4kdI12auEpwtw
-SaSuKe-

-SaSuKe-

Tecrübe Puanı : 11526

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:
Para: 60666 Gold

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:34 pm

Kayıt yaptırmaya giderken müdür bizi yakaladı. Ama noticin yumruğunu yedi ve oda perdeleri yırttı. Biz yolumuza devam ettik ve kaydımızı yaptıdık. Bizi eğitim yerine götürüyordu notic. Çok merak ediyordum nereye gideceğimizi. Arkadaşlarıma:
- Ben o yumruğu aslında yorochiden bekliyodum. Bu arada notic eğitim alanın nasıl bir yer derim. Yolda giderken katanamıda alırım. Notice bir daha tehlikeli hareketler yapmamasını söylerim.
https://www.facebook.com/emre.demir3
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:41 pm

Notic Frozen Arkadaşlarını OKuldan 3 kİlometre uzakta olan boş bir araziye götürmüştü.1 kilometrelik Etrafta Ne çimen Nede Ağaç vardı.

Notic Frozen Sol Elinin Bileğine kılıcı İle küçük harflerle ''Notic Frozen için Açılsın Eğitim Alanı''.Yazdı ve birden BÜyük bir Deprem Oldu.Boş Arazi birden bire Başka bir boyuta taşınmıştı ve heryerde Eğitim için Malzemeler ile dolmuştu.(Kum torbaları,Demirden Kuklalar.Tuzaklar aklınıza gelebilecek herşey).

Evet Arkadaşlar Burada Eğitim yapıyorum.Herkes Kendi Hikayesini Anlatsın.İLk önce kendi hikayem ile başlıorum.Notic Alçak bir ses ile ''

Ben Daha Küçükken Annem Beni Doğurduktan Sonra Ortalardan Kaybolmuş.Sırtımda Kanatlarım ile Doğmuşum.Doktorlar Buna Çok şaşırmış.Fakat Kimse onlara İnanmamış.Kanatlarımı Küçükken Şans eseri saklamayı başardım.İnsanlar farkedemedi.Fakat Diğer İnsanlardan Farkım ise Göz bebeğim Biraz beyazdı.Bu yüzden İnsanlar bana yaratık muamelesi yapıp Dışlandım.Hayatım boyunca hep anne ve babama Sövdüm.Beni neden bu halde bıraktıklarını Merak ediyorum.Kimse böyle bir şeyi hakedemez.Bende yetim büyüdüm.Karnım Bu güne kadar neredeyse hiç acıkmadı......................''.Dedi ve Yoruichiye döndü.Yanakları Kızarmıştı.Kalbi hızlı bir şekilde atmaya başladı.yüksek bir ses ile''Senin hikayen nedir''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:49 pm

Gerçekten Üzücü Bi Hikaye Ama Merak Etme Biz Varız Artık Yanlız Değilsin Ve Benim Hikayem Ben Küçük Bir Köyde Doğdum Orda zar Zor Geçiniyorduk Ama Bir Gün Hollow lar Köyümüzü Bastı Ve Bizim Gizlenme Yerimize Gittik Orada Babam Bana bir Katana Verdi Ve Albunu Kızım Ve Gidip Shinigamılerı Çağır Demişdi Bende Zar Zor Gidip Shinigamileri Çağırdım ama O Şhinigamilerin Niyeti Kötüydü Ve Bana Tecavüz Etmek İstediler Bende Onları orada öldürdüm Ve Gelecekte İyi Bir Kaptan Olup Benim Gibi Olanları Kurtarıp Kötü Shinigamileri Öldürmek. Ve Bir Yemin ettim Ailemi Birdaha Böyle Tehlikelerden Koruyacağım Ve Güçleneceğim O Yüzden Buraya Geldim. Ya Seninki lavi.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:53 pm

Notic Yoruichiye baktı ve Gülmeye başladı.Yüksek bir ses ile ''Üzücü Hİkayen var Yoruichi.Aynı benim gibisin''.Dedi ve Notic Frozen Aniden Kılıcını Çekip Yoruichininin Kılıcı İle Çarpıştırdı.Tekrar Yoruichiye Gülerek Alçak bir ses ile''Sevdiklerini Korumak istiyorsan İlk Önce beni Çiğnemen gerekiyor!.Dedi ve Yoruichinin karnına Bir tekme attı.Yoruichi 2 metre geriye sürüklendi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 1:56 pm

Hey Ne Yaptığını Sanıyorsun Seni pislik Demek Savaş İstiyorsun Sana Söylemediğim Bişi Var Ben küçükken Yüksek Bir Raitatsu İle Doğmuşum Ve Seni Öldüreceğim Pislik Raitatsumu Sebest Bırakırım( Raitatsuma Baruz Kalıp Bayılman Lazım. Very Happy ) Hemen üzerine Kosarak Yerden Katana Alırım Birden Jeton Düşer Demek Antreman İstiyorsun Peki Sana İstediğini Vereceğim DErim Ve Karnına Katanamı Savururum.
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 2:00 pm

Notic Frozenin karnı Delinmişti.Fakat Aniden Bir iyileşme yaşandı.Notic Güldü ve yüksek bir ses ile ''Bende Cennetten Gelen Bir Meleğim Yoruichi.Kolay kolay REjatsundan Etkilenmem dedi.Aldığımız yaraların Bu boyutta bir önemi yok.Çünkü Bu antreman sahasında Yaraların İstediği gibi iyileşebilir.Burada Bedenini ve zihnini eğitebilrisin!.Dedi ve Notic Frozen Kanatlarını Çıkardı Aniden bacaklarını Yerden Kesti ve Havada Uçarak Yoruichinin Omuzuna Kılıçla saldırır.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 2:13 pm

Bukadar kolay Değil Kılıcım İle Savunumurum Ve Burada Zihnimizi Geliştireceğini Söyledi Peki Ozaman Birden Kılcımı Çekerim Ve Omzuma Batar Bilerek Yere Düşerim Ve Omzuma Bakmak İçin Üstümü Çıkarırım Ve Omzuma Bakarım Ve Sırt Üstü Yere Düşerim ( Bu Arada Üstümde Bişi Yok xD ) Ve Gözlerimi Yumarak Acı Çekiyormuş Gibi Yaparım.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcReU_glGD7g4l6NnAhMlUIODQOlXCBtRJlsMzFbaHslVTZFd-nH
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 2:19 pm

Notic Frozen Yoruichiyi böyle görünce Yanakları Kıpkırmızı Oldu.Ama biraz utanmıştı.Bir şeyi varmı diye bakmaya gitti.Biraz daha yaklaştı ve Omuznun Kanadığını gördü.alçak bir ses ile ''Merak etme iyileşir birazdan''.Dedi ve Kendi Üstündeki fazladan Tişörtü Çıkardı ve yorucihinin dibine giderek Uzattı.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 2:26 pm

Yerde Kıvranırken Birden Ellerim ile Tutarak Yere Yığarım Ve Katanamı Boğazına Dayayarak Hey Düşündüğün İçin Tşkler Ama Sen Zekanıda Geliştirmeli ve Fizikini ( Güç Bakımından xD ) Gelişimler Yapmalıyız Demişdin Peki Bu Nasıldı Notic Bu Durumda Noticin Yanakları kızarmışdı Ve Hey Utanmana Gerek Yok Derim Ve Benim için Endişelendiğin için Tşk Ederim (Bir Öpücük Veririm xD )

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcQv6_NeTg0Zo9bCIEWVSucWdThdGVcbg29B4GDfzvm_gAAujaqN
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 2:31 pm

Notic içinden''Oha lan!.Ne oluyoruz!.Öptü Lan Öptü beni Yor-ic-hi b-e-n-i Öp.tüüüüüüü Aman Allaahııııııııııımmmmmmmm!.Dedi ve Yüzü kıpkırmızı Oldu.Notic Frozen Hemen Ayağa kalktı ve Yoruichinin 1 metre gerisine gitti.Kalbi çok hızlı bir şekilde atmaya başlamıştı.Okadar heyecanlanmıştiki içi Rejatsu İle dolmuştu.Yoruichiye yüksek bir ses ile ''Yoruichi bugünlük bu kadar yeter dedi'.Notic Frozen yavaş yavaş tahrik olmaya başlamıştı.Sol elini Açtı ve kılıcıyla yazı yazdı''Notic Frozen için Eğitim Alanı Kapansın''.Dedi ve Dünyaya döndüler.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 2:34 pm

Bu Arada Kıyafetimi Giyerim Ve Dünyaya Dönerim Noticin Yanına Giderek Elimi omzuna Atarım Ve Hey Notic Birazdaha Gezdirirmisin Beni Buraları Pek Bilmiyorum Neder sin ? Bu arada Yoruichi Noticin Yankalarının Ve Raitatsusunun Artığını Fark Ettı ama Her An Eli Katanasında Hazır Beklyordu.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Wallpaper-elkayam_yoruichi
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:31 pm

Notic Frozen alçak bir ses ile ''İyi İşti Yori.Seninle Eğitim yapmak benim için bir zevk idi(Yanlış anlaşılmasın).Fakat Benim DAha Kim olduğumu Keşfetmem Gerekiyor.Bunun için çok çalışmak zorundayım.Beni Böyle Aptal ve Ezik bir Duruma Düşürenlerden İntikam Almak istiyorum.

Notic Frozen Yorichiye baktı ve Yüzü kızardı.Çok güzel buluyordu onu.Notic Kanatlarını Tüm gücüyle Açtı ve Parlamaya başladı.

Alçak bir ses ile ''Yoruichi Gel ve Kanatlarıma Dokun.Rejatsu Akışımın Nasıl bir şey olduğunu hisset''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:35 pm

İlk Defa Bir Melek Ve Gerçek Bir Kanat Görmüşdüm Notic Bana Hey Gel Ve Kanatlarıma Dokun Diyine Heyecanla Kanadına Dokandım Çok Yumuşaktı Ve Sıcacıkdı Raitatsusu Çok Sıcaktı Dokandıkca Dokanası Geliyordu İsnsanın En Sonunda Kendini tutamadı Ve Kanada Sarıldı Burnuna Gelmişti Ve Birden Hapşurdum Ve O Yumuşaklığı Hiç Bir Yerde Görmemişti.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcTip8huAwWYji2c9AO_h6sWLt-bZNThpyJ8yjIetJ_ZDqCtCsz1
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:40 pm

Notic Frozen yüzü kızarmıştı.İlk defa yoruchinin DOkunuşunu bu kadar çok hissediyordu.Yoruichiye Döndü ve alçak bir ses ile ''Bir Gün Cennetten İntikamımı Alınca.Senide Götüreceğim Yorichi Cennete.Oraları Sende görmek isteyeceğine eminim.Benim Beynimde Cennetin GÖrüntüsü Nedense Mevcut.Belkide Melek olduğum içindir.

Notic Yoriciye alçak bir ses ile ''Sen ne yapmak istiyorsun.En büyük Amacın ne?.''

Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:45 pm

Noticin Sorusunu Duydum Ve Hemen Tek İsteğim Güçlenip Ailemi Sevdiklerimi Koruma Güçlenmek İçin Elimden Gelen Herşeyi Yapacağım Ve Bir Gün En Güçlü Shinigami Olmak Ve Önüme Çıkan Ve Kanunlara Karşı Gelenleri Cezalandırmak İstiyorum Peki Senin Amacın ne ?

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcQMl30OSkBuv5EL_f2fA0YqpE2kLV7Y4yYQNxmkt2w1o-fBZGiC
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:50 pm

Amacımı Zaten En başta Belirtmiştim.Beni Bu Duruma Düşürenleri Beni Zedeleyen Varlıkları Ezip geçiceğim.

Notic Frozen Yorichiye Elini Uzattı ve Alçak bir ses ile ''Yorichi Elimi Tut Seni Bir yere Götüreceğim'' dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:53 pm

Merak Etmişdim Acaba Nereye Gidecektik Daha Yeni Tanışıştık Ve Kanım ısınmaya Başlamışdı Elini Tuttum Ve Hadi Nereye Gideceğiz Merak Ettim.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcSg8dj6gYUbgnccBTgxjlw73QVMGNkA4cY4ysrSehWO-4E2jP7M2Q
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 4:55 pm

Notic Hemen Yoruichinin Elini Çekerek Bedenini kendi Bedenine Yapıştırdı.Yoruichinin Göğüslerini Değdiğini Hissetiğinde Yanakları Kızarmıştı.Alçak bir ses ile ''Gidiyoruz''.Dedi ve Kanatları İle Çok hızlı bir şekilde havalanmaya başladı.Yaklaşık 3 saniyede 500 metre Havalandıktan Sonra.Öne DOğru Dümdüz Çok hızlı bir şekilde havada Süzülmeye başladılar.Notic alçak bir ses ile ''Çok hızlı bir şekilde Seni En güzel yere götüreceğim''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:00 pm

Oww Uçmak Gerçekden Çok Güzel Ve Eğlenceliymiş Bukadar Yüksekte Ola Bileceğimi Hiç Düsünmememiştim Ve Çok Hızlısın Biraz Anın Tadını Çıkartmalıydık Ama Senin Sevdiğin Güzel Yere Gide Bilir Çok Eğlenceli. Very Happy

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcSxLhd1jcflIqaZG7XhVy75hnoJWyU6F1gnwTV-v5Z-51KXFPWbRA
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:06 pm

Notic ve Yoruichi Sonunda Karakura Şehrinin En yüksek yerine gelmişlerdi.Tüm karakura Şehri bu Dağın Tepesinden Görünüyordu.İnsan Sesinden uzak.Savaştan Çok uzak bir yerdi.Bir Ruhun Huzur bulabileceği bir yerdi.

Notic alçak bir ses ile ''Yori.Burası Benim Huzur Bulduğum ve Ruhumla Yüzleştiğim yer.Buraları iyi hatırla.Ben Olmadığımda Buraya Gelip Kendi Zihnini Geliştirebilirsin.Ruhunu güçlendirebilirsin.''.Dedi.

Ardından Notic Frozen Oturdu ve Gözlerini Kapattı.Yoruichiye Alçak bir ses ile ''Benim yaptıklarımı yap yoruichi dedi''.

Notic Frozen Ellerini Serbest bıraktı ve Vücudundan Beyaz bir rejatsu Fırlamaya başladı.Yoruichiye Döndü ve Alçak bir ses ile''İşte burada Hem İçindeki Zanpaktou ile konuşabilirsin.Hemde Rejatsunu arttırabilrisin.Birde Sen dene''.Dedi.
Yoruichi

Yoruichi

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:12 pm

Noticle Sağ Salim İnmiştik Ve Oturup Metitasyon Benzeri Bişiler Yapmaya Başladı Ve Banada Yapmam Gerektiğini Söyledi Ve Önce oturup Raitatsu Suna Odaklandı Ve Bende Oturup Raitatsu Biriktirdim Ve Elimi Birleştirdim Ve Hafif Hafif Beyaz Bir Raitatsu Çıkmaya Başaladı Ve Birden Karşımda Birini Görürüm Ve şaşırırım.

Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcToIaVOyaYuSa8TSoR47hLDjHSBfOjyqFtHkaFxxuULPzzyFz1yFA
Notic Frozen

Notic Frozen

Kişi sayfası
Eşyalar Ve Yetenekler:

MesajKonu: Geri: Her Zamanki gibi...   Her Zamanki gibi... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 5:19 pm

Notic Frozen Ortalardan Kaybolmuştu.Hiç bir yerde görünmüyordu. Yoruichi tek başına kalmıştı.

Her Zamanki gibi...
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki